głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Prawdziwym mężczyzną jest ten kto kocha swoją kobietę bez względu na wszystko. Nie zważa na to czy na makijaż jeden kilogram więcej czy mniej jest w dresie czy

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Prawdziwym mężczyzną jest ten kto kocha swoją kobietę bez względu na wszystko. Nie zważa na to czy na makijaż jeden kilogram więcej czy mniej jest w dresie czy seks
Prawdziwym mężczyzną jest ten  kto... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 kwietnia 2015

Prawdziwym mężczyzną jest ten, kto kocha swoją kobietę bez względu na wszystko. Nie zważa na to, czy na makijaż, jeden kilogram więcej, czy mniej, jest w dresie, czy seksownej sukience. Prawdziwy mężczyzna, to taki, który kocha bezwarunkowo.

Każda kobieta zasługuje na kogoś... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 kwietnia 2015

Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy kiedy płacze. Na kogoś kto nie daje jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta dla której jest w stanie zrobić wszystko.

Ci którzy wywołują najpiękniejszy... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 kwietnia 2015

Ci którzy wywołują najpiękniejszy uśmiech, potrafi wywołać najgorsze łzy.

Moim największym marzeniem jest... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 kwietnia 2015

Moim największym marzeniem jest możliwość zasypiania przy Tobie i budzenia się, widząc Twoje rozłożone ciało na śnieżnej pościeli obok mnie, już na zawsze, codziennie, móc wpatrywać się w Ciebie bez opamiętania i głaskać zapamiętany zapach skóry. Budzić się nawet w nocy kilka razy, aby sprawdzić czy jesteś i czuwać nad Tobą, robić nam śniadania do łóżka, łaskotać się nad ranem i budzić sąsiadów nieopanowanym śmiechem szczęścia, kochać się nocą najprawdziwszą miłością, udowadniać sobie na każdym kroku, że to jest naprawdę to, czego to, czego szukaliśmy i odnaleźliśmy w swoich sercach, łapać Cię na dłoń, kiedy się boję i wtulać się w Ciebie gdy coś mnie boli. Wspierać się w kłótniach trzaskać drzwiami, by zaraz wrócić i całować się namiętnie rozrzucając wszystkie ciuchy po całym mieszkaniu

Po ciężkim dniu Jego usta  dotyk i... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 kwietnia 2015

Po ciężkim dniu Jego usta, dotyk i głos to najlepsza nagroda.

Wydaje mi się  że życie polega na... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 kwietnia 2015

Wydaje mi się, że życie polega na tym, żeby zawsze znaleźć czas nawet gdy go kompletnie nie ma, żeby tak najzwyczajniej usiąść z kubkiem herbaty albo kawy i poczytać dobrą książkę, i powiedzieć: to była dobra książka! Popatrzeć na kogoś z zachwytem i nie bać się powiedzieć pewnych rzeczy. Żyje się tylko raz.

Wracaj do domu  ona czeka na Ciebie z... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 kwietnia 2015

Wracaj do domu, ona czeka na Ciebie z otwartym sercem i ma tyle spraw, że nie wie, w co włożyć ręce. Nie pij po pracy, bo to nie służy dobrze. Kochaj ją sercem i nie patrz na pieniądze. Ręce trzymaj przy sobie, słowa blokuj gdzieś w gardle. Ciesz się z tego, że ją masz - to najbardziej jest ważne. Daj jej swoje ciepło, ogrzej, kiedy płacze, Kiedy w nocy nie zasypia - wstań, zaparz herbatę, Posiedź z nią trochę i porozmawiaj szczerze. Kobieta tego pragnie, potrzebuje to pewne. Bądź jej jedynym, ale nie tylko na zasięg. Wielb ją codziennie, to proste - tak da się. Wtulony w ramiona tej jednej dziewczyny życia, Bądź pewny, że to ona, bądź przy niej, nie znikaj. Obiecaj sobie coś, co obiecuje się raz, Bądź gotów oddać za Nią życie nie zależnie, jak.

To niesamowite  jak można się w... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 kwietnia 2015

To niesamowite, jak można się w kimś beznadziejnie i bezgranicznie zakochać. Jak można o kimś cały czas myśleć i tęsknić i ufać mu. Uwielbiać kogoś dotyk, pieszczotę, głos. Uwielbiać spędzać z kimś czas, martwić się o kogoś, przytulać się non stop, całować, dotykać. Jak można leżąc obok kogoś stwierdzić, że ma się wszystko. Jak może jedna osoba dać tyle szczęścia? Jak?

Życie składa się z popieprzonych... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 kwietnia 2015

Życie składa się z popieprzonych egoistów, popapranych pesymistów, żałosnych optymistów i beznadziejnych realistów. Wniosek: Nie ma normalnego człowieka.

Bo ja się wtedy nawet starałam... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 kwietnia 2015

Bo ja się wtedy nawet starałam pilnować, żeby nie zajść w złudzeniach za daleko, żeby w pewnym momencie nie dostać po głowie. No i przede wszystkim starałam się "na nas" nic nie budować. To miała być zupełnie nieżyciowa historia

I nigdy  ale to nigdy nie wolno Ci... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 kwietnia 2015

I nigdy, ale to nigdy nie wolno Ci rezygnować z własnego, psychicznego komfortu dla czyjejś wygody. To, że ludzie mają względem Ciebie jakieś dziwne oczekiwania, to ich problem, nie Twój. Nie odpowiadasz za to, co sobie ubzdurali, nie jesteś też produktem z fabryki, żeby wyjść idealnie odlana jak z formy.

Mówię do siebie: NIE MYŚL! Jest... teksty

zakaazaanaa dodano: 7 kwietnia 2015

Mówię do siebie: NIE MYŚL! Jest tyle kobiet, które nie myślą i jakoś im idzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV