głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Zdążyłam się zdenerwować. Miałam się pożegnać i uciekać ale zatrzymałam się w pół kroku w pół słowa. Pierwszy raz pomyślałam że szkoda byłoby spieprzyć coś dob

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Zdążyłam się zdenerwować. Miałam się pożegnać i uciekać ale zatrzymałam się w pół kroku w pół słowa. Pierwszy raz pomyślałam że szkoda byłoby spieprzyć coś dobreg
 Zdążyłam się zdenerwować.... teksty

zakaazaanaa dodano: 2 kwietnia 2015

"Zdążyłam się zdenerwować. Miałam się pożegnać i uciekać, ale zatrzymałam się w pół kroku, w pół słowa. Pierwszy raz pomyślałam, że szkoda byłoby spieprzyć coś dobrego tylko dlatego, że się przestraszyłam. Strach nie powinien wyznaczać w nas żadnych granic i to nie on powinien prowokować nasze działania."

 Jeśli kiedyś jakiś mężczyzna... teksty

zakaazaanaa dodano: 2 kwietnia 2015

"Jeśli kiedyś jakiś mężczyzna rozśmieszy Cię w chwili, gdy będziesz przerażona albo zrozpaczona, nie pozwól mu odejść."

w sumie mnie nie znał. ale nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 2 kwietnia 2015

w sumie mnie nie znał. ale nie wiadomo jakim cudem zawsze wiedział czego pragnę.

 Z osoby  której kiedyś nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 2 kwietnia 2015

"Z osoby, której kiedyś nie zamykały się usta, z dnia na dzień zmieniałam się w kogoś, kto z trudem mówił "dzień dobry."

Prawdziwa rozmowa dwóch przyjaciół... teksty

zakaazaanaa dodano: 2 kwietnia 2015

Prawdziwa rozmowa dwóch przyjaciół polega na milczeniu, gdy od tego co się mówi, ważniejsze jest to, czego mówić nie trzeba.

Jestem irracjonalna  czego ja od... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 kwietnia 2015

Jestem irracjonalna, czego ja od Ciebie wymagam, miłości? To niedorzeczne, to niemożliwe, wariatek się nie kocha, nie od tego są. Umieszcza się je w specjalnych zakładach izolujących od reszty społeczeństwa. Nie do miłości są stworzone, za mocno przeżywają, za głośno krzyczą, tęsknią każdym fragmentem skóry, umierają za każdym razem, gdy ktoś je zrani, żyją bardziej w swojej wyobraźni niż w rzeczywistości ... Zresztą dla mnie miłość to seks o piątej nad ranem, za szybkie bicie serca, fascynacja do szaleństwa, dzielenie się ostatnim kawałkiem, złączenie się z kimś duszą i dzielenie wszystkich myśli, szczególnie tych niewypowiedzianych, pewność, że gdy będę umierać przyjdziesz i potrzymasz mnie za rękę, to naiwne, niemożliwe, dziś nikt już tak nie kocha..

nie jestem dla ciebie idealna. nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 kwietnia 2015

nie jestem dla ciebie idealna. nie mam idealnie prostych włosów. nie mam idealnej figury. nie mam idealnych błękitnych albo czarnych oczu. nie jestem otwarta na wszystkich, nie jestem poprawną romantyczką. a mimo to mnie wtedy pokochałeś.

Chcę być Twoim małym planem na... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 kwietnia 2015

Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął wyluzuj, i tak Cię kocham.

Prawdziwa siostra nie musi mieć tych... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 kwietnia 2015

Prawdziwa siostra nie musi mieć tych samych genów.

Mężczyz­na po­winien za­bierać... teksty

zakaazaanaa dodano: 28 marca 2015

Mężczyz­na po­winien za­bierać ko­bietę do miej­sc, które jej obiecał. Szczególnie do tych, do których mieli dot­rzeć nocą.

W mężczyźnie nie ma nic bar­dziej... teksty

zakaazaanaa dodano: 28 marca 2015

W mężczyźnie nie ma nic bar­dziej se­xy niż je­go umiejętność słuchania.

 Nauczona długim doświadczeniem... teksty

zakaazaanaa dodano: 28 marca 2015

"Nauczona długim doświadczeniem wiem, co robić, gdy opuszcza mnie kolejna osoba, a źle sobie radzę, gdy ktoś chce ze mną zostać, albo próbuje mnie zatrzymać."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV