głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Wracaj do domu ona czeka na Ciebie z otwartym sercem i ma tyle spraw że nie wie w co włożyć ręce. Nie pij po pracy bo to nie służy dobrze. Kochaj ją sercem i ni

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Wracaj do domu ona czeka na Ciebie z otwartym sercem i ma tyle spraw że nie wie w co włożyć ręce. Nie pij po pracy bo to nie służy dobrze. Kochaj ją sercem i nie pat
Wracaj do domu  ona czeka na Ciebie z... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 kwietnia 2015

Wracaj do domu, ona czeka na Ciebie z otwartym sercem i ma tyle spraw, że nie wie, w co włożyć ręce. Nie pij po pracy, bo to nie służy dobrze. Kochaj ją sercem i nie patrz na pieniądze. Ręce trzymaj przy sobie, słowa blokuj gdzieś w gardle. Ciesz się z tego, że ją masz - to najbardziej jest ważne. Daj jej swoje ciepło, ogrzej, kiedy płacze, Kiedy w nocy nie zasypia - wstań, zaparz herbatę, Posiedź z nią trochę i porozmawiaj szczerze. Kobieta tego pragnie, potrzebuje to pewne. Bądź jej jedynym, ale nie tylko na zasięg. Wielb ją codziennie, to proste - tak da się. Wtulony w ramiona tej jednej dziewczyny życia, Bądź pewny, że to ona, bądź przy niej, nie znikaj. Obiecaj sobie coś, co obiecuje się raz, Bądź gotów oddać za Nią życie nie zależnie, jak.

To niesamowite  jak można się w... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 kwietnia 2015

To niesamowite, jak można się w kimś beznadziejnie i bezgranicznie zakochać. Jak można o kimś cały czas myśleć i tęsknić i ufać mu. Uwielbiać kogoś dotyk, pieszczotę, głos. Uwielbiać spędzać z kimś czas, martwić się o kogoś, przytulać się non stop, całować, dotykać. Jak można leżąc obok kogoś stwierdzić, że ma się wszystko. Jak może jedna osoba dać tyle szczęścia? Jak?

Życie składa się z popieprzonych... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 kwietnia 2015

Życie składa się z popieprzonych egoistów, popapranych pesymistów, żałosnych optymistów i beznadziejnych realistów. Wniosek: Nie ma normalnego człowieka.

Bo ja się wtedy nawet starałam... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 kwietnia 2015

Bo ja się wtedy nawet starałam pilnować, żeby nie zajść w złudzeniach za daleko, żeby w pewnym momencie nie dostać po głowie. No i przede wszystkim starałam się "na nas" nic nie budować. To miała być zupełnie nieżyciowa historia

I nigdy  ale to nigdy nie wolno Ci... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 kwietnia 2015

I nigdy, ale to nigdy nie wolno Ci rezygnować z własnego, psychicznego komfortu dla czyjejś wygody. To, że ludzie mają względem Ciebie jakieś dziwne oczekiwania, to ich problem, nie Twój. Nie odpowiadasz za to, co sobie ubzdurali, nie jesteś też produktem z fabryki, żeby wyjść idealnie odlana jak z formy.

Mówię do siebie: NIE MYŚL! Jest... teksty

zakaazaanaa dodano: 7 kwietnia 2015

Mówię do siebie: NIE MYŚL! Jest tyle kobiet, które nie myślą i jakoś im idzie.

'Dobre związki to takie  w których... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 kwietnia 2015

'Dobre związki to takie, w których to mężczyzna kocha mocniej.'

Bardzo Go kocham. Z tym mężczyzną... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 kwietnia 2015

Bardzo Go kocham. Z tym mężczyzną mogę wszystko.

Przyjaźń jest niezbędna. To ważne... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 kwietnia 2015

Przyjaźń jest niezbędna. To ważne mieć kogoś, kto podnosi Cię z podłogi, włącza muzykę, polewa kolejnego kieliszka, obejmuje Cię i siedzi z Tobą aż do rana po prostu słuchając jak miotasz przekleństwami na wszystko co Cię otacza.

Moje największe marzenie: żeby... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 kwietnia 2015

Moje największe marzenie: żeby właśnie we mnie widział szczęście i sens życia.

Leżał obok i patrzył na mnie tak... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 kwietnia 2015

Leżał obok i patrzył na mnie tak jakbym była jakimś cudem. A później objął mnie w talii i pocałował, tak jakby czekał na to całe życie.

Zazdrość to cień miłości. Im... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 kwietnia 2015

Zazdrość to cień miłości. Im większa miłość, tym dłuższy cień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV