głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yezoo Szli jak w każde jesienne popołudnie na spacer zawsze tymi samymi alejami. on zmieszany niezręczną ciszą w końcu się odezwał. skarbie czy coś się stało? jej ocz

yezoo

yezoo.moblo.pl
Szli jak w każde jesienne popołudnie na spacer zawsze tymi samymi alejami. on zmieszany niezręczną ciszą w końcu się odezwał. skarbie czy coś się stało? jej oczy
Szli jak w każde jesienne... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

Szli jak w każde jesienne popołudnie na spacer, zawsze tymi samymi alejami. on, zmieszany niezręczną ciszą, w końcu się odezwał. - skarbie, czy coś się stało? - jej oczy napełniły się łzami. po chwili zaczęła krzyczeć. - czy Ty mnie jeszcze, kurwa, kochasz? - ludzie patrzyli się na nią jak na skończoną idiotkę, jednak to ją nie obchodziło. jak przez mgłę, widziała tylko jego. - dlaczego pytasz? przecież wiesz... - wpadła w jeszcze większy gniew. w jeszcze większy płacz. - mam Ci przypomnieć?! właśnie minęliśmy drzewo, pod którym przytuliłeś mnie pierwszy raz. za każdym razem, kiedy przechodziliśmy koło tego dębu, przytulałeś mnie po raz kolejny. mam mówić dalej?! - nie kocham Cię. - odszedł.

Siedząc na murku paląc kolejną... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

Siedząc na murku paląc kolejną fajkę i słuchając debilnych tłumaczeń, już byłego, chłopaka zobaczyła swojego brata, który szedł w ich stronę. 'O kurwa.' Powiedziała do siebie łapiąc się za głowę. Momentalnie wstała, ale nie zdążyła nic zrobić, bo jej były już leżał na ziemi i zwijał się z bólu. 'O chuj Ci chodzi?!' Krzyknął do jej brata. 'Czyś Ty, kurwa, kiedyś ją widział z fajką w dłoni?' Jęknął tylko. 'No odpowiedz!' Dostał kolejnego kopa. 'Nie widziałem.' Wypluł krew. 'To, kurwa przez Ciebie. A ja nie lubię, jak moja siostra pali. Więc ją ładnie przeprosisz, a ona już nigdy nie weźmie tego świństwa do ust.' Podniósł się trzymając za szczękę. 'Chyba sobie kpisz.' Powiedział jej eks z aroganckim uśmieszkiem. I znów znalazł się z mordą przy betonie. Odciągnęła brata z krzykiem. 'Już! Zostaw go, nie warto!' Wyrwał się i znów go kopnął. 'Nie warto!' Ryknęła na cały głos. Ludzie zaczęli się zbiegać. 'Nie masz, kurwo, życia.' Syknął do niego obejmując ją ręką.

 jak Ty to robisz że znajdujesz... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

- jak Ty to robisz że znajdujesz zarazem mądre i ładne laski ? - wyrywam na matematyka - że co ? - podchodzisz do dziewczyny i mówisz " pomożesz mi zrobić te zadanie z matmy ? " , no i dajesz jej ((4i + 6i) :10) - 3u < 0 . - no i co to za podryw ? - to rozwiąż.. - i < 3 u .

głównie z głowy  teksty yezoo dodał komentarz: głównie z głowy ;) do wpisu 2 maja 2011
tylko ja mogę bić się  kłócić... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

tylko ja mogę bić się , kłócić , wyzywać i walczyć z moim rodzeństwem . ty , spróbuj go tknąć a zginiesz !

Jeżdżę rowerem więc wiem co to... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

Jeżdżę rowerem, więc wiem co to pedał, dziwko

I oby nie wymyślili emotikony '... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

I oby nie wymyślili emotikony ' kocham cię ' bo nasze usta zapomną jak się te słowa wymawia.

Na chuj mam uczyć się matematyki ?... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

Na chuj mam uczyć się matematyki ? Widziała gdzieś pani sklep w którym każą pani wyciągać pierwiastek sześcienny z ceny czekolady, albo logarytm z paczki fajek ? Już wolę uczyć się fizyki, dzięki niej chociaż obliczę czas i prędkość z jaką kula wystrzelona w moją głowę w nią trafi .

 zaraz będzie obiad .  nie jestem... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

- zaraz będzie obiad . - nie jestem głodna , mamo . wystarczająco się najadłam . - czym ? - brakiem miłości i pseudo przyjaźnią .

 Odszedł. Tak zwyczajnie?  Nie... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

-Odszedł. -Tak zwyczajnie? - Nie kurwa, z efektami specjalnymi!

 Dlaczego Bóg stworzył... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

- Dlaczego Bóg stworzył mężczyznę? - Bo wibrator nie ma funkcji koszenia trawnika.

 Dlaczego nauka nie wchodzi Ci tak... teksty

yezoo dodano: 2 maja 2011

- Dlaczego nauka nie wchodzi Ci tak jak teksty piosenek..? - Bo muzyka ma sens.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV