głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yezoo Uderzyłabym Cię ale moja rękę nie przeżyłaby strącenia tylu ton pudru z Twojej 'ponoć twarzy' Mama chce żebyś się jej zwierzała bo chce być twoją przyjaciółką a

yezoo

yezoo.moblo.pl
Uderzyłabym Cię ale moja rękę nie przeżyłaby strącenia tylu ton pudru z Twojej 'ponoć twarzy'
Uderzyłabym Cię   ale moja rękę... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

Uderzyłabym Cię - ale moja rękę nie przeżyłaby strącenia tylu ton pudru z Twojej 'ponoć twarzy'

Mama chce żebyś się jej zwierzała... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

Mama chce żebyś się jej zwierzała bo chce być twoją przyjaciółką ale w żadnym wypadku nie pyskuj bo nie jest twoją koleżanką.

Hej Kochana ! Nie wiem czy... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

Hej Kochana ! Nie wiem czy słyszałaś , ale kosmici przylatują dziś porwać 100 najpiękniejszych kobiet na świecie . Ty odpoczywaj spokojnie , chciałam się tylko pożegnać .

Długo się nie widzieliśmy. A ja... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

Długo się nie widzieliśmy. A ja się zmieniłam. Stałam się dziewczyną od której chłopaki nie mogą oderwać oczu. i właśnie wczoraj przechodziłam obok ciebie. Zacząłeś gwizdac i mówić 'ulala'. Uśmiechnęłam się pod nosem. Nie poznałeś mnie. Z gracją się odwóciłam, przy czym moja zwiewna sukienka ładnie zawirowała. Uśmiechnęłam się tym uśmiechem, którym obdarzałam tylko ciebie. zaniemówiłeś.Twarz Ci dziwnie pobladła. A więc jednak przypomniałeś sobie kim jestem. Odwróciłam się na pięcie i poszłam przed siebie. Słyszałam słowa Twoich kumpli " Znasz ją?! " -milczałeś. Byłam z siebie dumna.

'I żyli długo i szczęśliwie  nikt... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

'I żyli długo i szczęśliwie, nikt nie powiedział,że razem.'

świat bez facetów byłby jak ogród... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

świat bez facetów byłby jak ogród bez chwastów .

idąc ulicą zobaczę cię z inną i... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

idąc ulicą zobaczę cię z inną i na twoich oczach jej przypierdolę, pocałuję cię i nakleję naklejkę: "Zakochana para, której nikt nie widział więcej. Został tylko napis "love forever" pod ich zdjęciem..."

okej . wpis : veriolla . teksty yezoo dodał komentarz: okej . wpis : veriolla . do wpisu 3 maja 2011
zawsze w piatkowy wieczór... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

zawsze w piatkowy wieczór chodziliśmy do kina. siedziałam uszykowana w domu i czekałam na smsa by wkońcu wychodzić z domu. za oknem było strasznie mroźno , padał śnieg. czekałam godzinę, drugą - nie doczekałam się. wiedziałam , że coś jest nie tak. wyszłam na ten mróz, by przewędrować pół miasta , dotrzeć do Twojego mieszkania i doiwedzieć się co jest. otworzyła mi Twoja mama ze zdziwieniem w oczach, mówiąc , że Ty już wyszedłeś, i to spory czas temu. wkurwiłam się,już doskonale wiedziałam gdzie Cię szukać. poszłam do mieszkania Twojego kumpla - siedziałeś tam kompletnie pijany a na Twoich kolanach usadowiła się jakaś marna dziwka. pierwsze co podeszłam do niej - zleciała z nich szybciej niż tam weszła. Ty ? na Ciebie było brak mi słów. spojrzałam z pogardą rzucając Ci w twarz pierścionkiem który niedawno mi podarowałeś.

bezwładnie usiadła na zdartym... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

bezwładnie usiadła na zdartym parapecie, starej kamienicy. rozkoszując się dymem swojego papierosa, zaciskała zęby jak kilkuletnie dziecko, nieznoszące sprzeciwu. biła się z myślami, wyklinając boga. kosmyki jej blond włosów, bezwiednie opadały na jej czoło. uchyliła delikatnie okno, by poczuć na dłoniach, mżący deszcz, za którym tak przepadała. 'przepraszam'. usłyszała, ciche skomlanie za plecami. 'przebacz mi'. - wypowiedziane, półgłosem. nie odwróciła się. nie mogła znieść jego widoku. nie po raz kolejny. bijąc się z własną podświadomością, wychyliła się za okno, przekonana o słuszności własnej śmierci. złapał ją za ramiona, w ostatnim momencie. spojrzała na niego swoimi przeszklonymi do granic możliwości źrenicami i dała mu w twarz. 'nie będziesz decydował o moim życiu. ani o życiu ani o śmierci.' - wyszeptała, po czym gwałtownie skoczyła z okna. tak, aby nie zdążył jej po raz kolejny powstrzymać.

Potrzebuje:   kardiologa   by... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

Potrzebuje: ; kardiologa - by naprawił moje serce ; plastyka - by na mej twarzy znów zagościł uśmiech ; okulisty - bym cie już nigdy nie zobaczyła ; neurologa - by wymazał mą pamięć ; chirurga -by wypuścił motyle z brzucha ; pediatry - by znów być dzieckiem mającym beztroskie życie.

Polonistka wywołała do odpowiedzi.... teksty

yezoo dodano: 3 maja 2011

Polonistka wywołała do odpowiedzi. 'Numer 15 i 25!' Zapraszam.' Wstaliśmy oboje z zajebiście wściekłymi minami. 'Nie będę Was dziś pytać. Wyobraźcie sobie, że jest między Wami konflikt dotyczący czegoś ważnego. Zagrajcie to.' Spojrzeliśmy na nią zdziwieni, wciąż staliśmy w ciszy. 'No już. Zacznij od słów: Jak mogłeś?!' Pogoniła mnie. 'Jak mogłeś?' Oczy momentalnie mi się zaszkliły. Nie odpowiedział. 'Jak mogłeś to zrobić?!' Wziął głęboki wdech. 'Przepraszam.' Wykrztusił gryząc wargę. 'I co? Mam Ci się rzucić na szyję? Nie przepraszaj,jeśli nie rozumiesz definicji tego słowa.' Wkurzył się. 'Dobrze wiesz, że to nie moja wina! To była impreza. Byłem nawalony, z resztą nie byliśmy ze sobą.' Otworzyła szerzej oczy. 'Nie? Aaa, to sorry. Pomyliłam bieg zdarzeń.' Nauczycielka patrzyła na nas z niedowierzaniem. 'Dobrze. Usiądźcie do ławek. Muszę Wam powiedzieć, że było widać w tym prawdę.' Spojrzał na moją twarz wykrzywioną bólem. Musiałam wyjść z sali.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV