głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxmania577xx Chciałabym jeszcze raz wtulić się w Twoje ramiona i zapomnieć o całym otaczającym mnie świecie ♥ Jestem księżniczką tak pojebaną ale i tak słodką że w różowej s

xxmania577xx

xxmania577xx.moblo.pl
Chciałabym jeszcze raz wtulić się w Twoje ramiona i zapomnieć o całym otaczającym mnie świecie ♥
Chciałabym jeszcze raz wtulić się... teksty

xxmania577xx dodano: 15 września 2011

Chciałabym jeszcze raz wtulić się w Twoje ramiona i zapomnieć o całym otaczającym mnie świecie ♥

Jestem księżniczką tak pojebaną... teksty

xxmania577xx dodano: 14 września 2011

Jestem księżniczką tak pojebaną, ale i tak słodką, że w różowej sukience skopie ci dupę czarnym glanem i powiem: "tu będzie stał mój jebany zamek".

Za każdym razem  kiedy patrzysz w... teksty

xxmania577xx dodano: 6 września 2011

Za każdym razem, kiedy patrzysz w moją stronę, uświadamiam sobie coraz bardziej i bardziej, jak bardzo kocham te śliczne oczy. ♥

zaopiekujesz się mną.? wystarczy... teksty

xxmania577xx dodano: 2 września 2011

zaopiekujesz się mną.? wystarczy, że będziesz przy mnie od czasu do czasu, mówiąc 'kocham'. to wszystko. wszystko, czego potrzebuję by żyć.

nigdy nie zrozumiesz  ile dla mnie... teksty

xxmania577xx dodano: 2 września 2011

nigdy nie zrozumiesz, ile dla mnie znaczysz, bo musiałbyś policzyć wszystkie gwiazdy na niebie. nigdy nie zrozumiesz, co czuję, gdy Cię nie ma, bo musiałbyś przestać oddychać. nigdy nie zrozumiesz, jak bardzo Cię kocham, bo musiałbyś umrzeć z miłości.

Uwielbiam te dni  kiedy pomimo... teksty

xxmania577xx dodano: 2 września 2011

Uwielbiam te dni, kiedy pomimo pochmurnego nieba chce mi się uśmiechać do każdego i cieszyć się, tak po prostu tym co mam.

  ale co mam mu powiedzieć?!... teksty

xxmania577xx dodano: 2 września 2011

- ale co mam mu powiedzieć?! - powiedz, że sedes do ciebie gada. - ale jak to gada?? - no normalnie, kiedyś rura wpadła mi w rezonans i odbierała radio maryja .. idę i słyszę "żałuj za grzechy". xD

nie żałuj czasu na przyjaźń   to... teksty

xxmania577xx dodano: 2 września 2011

nie żałuj czasu na przyjaźń - to droga do szczęścia. nie żałuj czasu na marzenia - to pojazd unoszący Cię do gwiazd. nie żałuj czasu na to, by kochać i być kochanym - to przywilej bogów. nie żałuj czasu na rozglądanie się dookoła - dzień jest zbyt krótki na to, aby myśleć tylko o sobie. nie żałuj czasu na śmiech - to muzyka duszy.

A pamiętasz nasze wspólne urodziny... teksty

xxmania577xx dodano: 1 września 2011

A pamiętasz nasze wspólne urodziny w zeszłym roku? Nasze wygłupy i imprezy? Będzie mi tego cholernie brakowało. Będzie mi brakowało Ciebie. I po tym czasie mogę stwierdzić, że jesteś moim jedynym przyjacielem. Kocham Cię jak brata ♥ |Paweł ;)

Haha xD teksty xxmania577xx dodał komentarz: Haha xD do wpisu 1 września 2011
Czasami ludzie są wredni. Traktują... teksty

xxmania577xx dodano: 1 września 2011

Czasami ludzie są wredni. Traktują drugiego człowieka, jak kolejny wkład do długopisu. Po zużyciu kupują nowy, a stary wyrzucają, nie interesując się jego dalszym losem.

 Szczerze to ja nie rozumiem... teksty

xxmania577xx dodano: 1 września 2011

"Szczerze to ja nie rozumiem samobójców, bo żeby żyć trzeba mieć odwagę, a samobójcy to tchórze, tchórze i narcystyczni egoiści, którzy myślą, że wszystko kręci się wokół nich, jak można odebrać sobie najcenniejszy skarb jaki się ma, jak można zrobić sobie to i zrobić to najbliższym ludziom? Ja tego nie rozumiem i nie chcę tego rozumieć, przecież życie jest po to, żeby dawać jak najwięcej innym ludziom" - Sala Samobójców

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV