głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxmania577xx Jest takie ładne powiedzenie że nie wolno tracić małych przyjemności życia w pogoni za tymi większymi. Naucz się doceniać to co masz. Cieszyć się drobnostkami.

xxmania577xx

xxmania577xx.moblo.pl
Jest takie ładne powiedzenie że nie wolno tracić małych przyjemności życia w pogoni za tymi większymi. Naucz się doceniać to co masz. Cieszyć się drobnostkami.
Jest takie ładne powiedzenie  że... teksty

xxmania577xx dodano: 4 października 2014

Jest takie ładne powiedzenie, że nie wolno tracić małych przyjemności życia w pogoni za tymi większymi. Naucz się doceniać to, co masz. Cieszyć się drobnostkami.

Chętnie wyłączyłabym tę funkcję... teksty

xxmania577xx dodano: 4 października 2014

Chętnie wyłączyłabym tę funkcję w moim mózgu, która jest odpowiedzialna za przejmowanie się. Tyle rzeczy byłoby wtedy łatwiejszych.

Prawdziwa miłość oznacza że... teksty

xxmania577xx dodano: 4 października 2014

Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

Bo gdy tak na Ciebie patrze to moje... teksty

xxmania577xx dodano: 4 października 2014

Bo gdy tak na Ciebie patrze to moje oczy cieszą się jak króliczki na widok marchewek. ♥

Mężczyźni tak naprawdę nie są... teksty

xxmania577xx dodano: 4 października 2014

Mężczyźni tak naprawdę nie są skomplikowani, skarbie. Są bardzo prości i dosłowni. Najczęściej mówią to, co myślą. A my godzinami analizujemy ich słowa, gdy tymczasem wszystko powinno być jasne. :)

Pamiętaj  najwięcej strachu kryje... teksty

xxmania577xx dodano: 4 października 2014

Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie.

And I want you  We can bring it on... teksty

xxmania577xx dodano: 4 października 2014

And I want you We can bring it on the floor You've never danced like this before We don't talk about it Dancin' on, doin' the boogie all night long Stoned in paradise Shouldn't talk about it ♥

Gdybyś wiedział  co dzieje się ze... teksty

xxmania577xx dodano: 1 lipca 2014

Gdybyś wiedział, co dzieje się ze mną, co noc. Gdybyś zdawał sobie sprawę z tego jak leżę w mroku stukając palcem o ekran komórki i wyczekując cholernej wiadomości na dobranoc. Gdybyś widział jak kolejne łzy, zostawiają przezroczyste smugi na moim policzku, a chwilę potem skapują na poduszkę. Gdybyś czuł, to co dzieje się w moim sercu w tamtych chwilach. Gdybyś miał świadomość tego, jak moje myśli uporczywie krążą wokół Twojej osoby. Tęsknię /A. ♥

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę... teksty

xxmania577xx dodano: 1 lipca 2014

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać. Cały mój świat wTwojej osobie się streszcza. /Pih

 And I am feeling so small  It was... teksty

xxmania577xx dodano: 1 lipca 2014

"And I am feeling so small It was over my head I know nothing at all And I will stumble and fall I'm still learning to love Just starting to crawl"

kiedyś nawet przez myśl   by mi nie... teksty

xxmania577xx dodano: 29 czerwca 2014

kiedyś nawet przez myśl , by mi nie przeszło, że to TY będziesz moim oczkiem w głowie, że to TY będziesz dzień w dzień w moich myślach. ♥

Sama dla siebie jestem jakąś... teksty

xxmania577xx dodano: 13 luty 2014

Sama dla siebie jestem jakąś pieprzoną zagadką. Namiastką istoty, która gdzieś głęboko chowa to czego nikt nie potrafi zrozumieć. Nie jestem sobą... Od kilku dni nie poznaję się w lustrze. Nie widzę siebie. Nie widzę nic poza bladą twarzą, podpuchniętymi oczami i brakiem sił, który w nich gaśnie. Ludzki umysł potrafi płatać figle. Oszukuje nas, choć może tak naprawdę sami siebie oszukujemy? Może karmimy się złudzeniami po to by było nam lżej? pozwalamy by czasem wyobraźnia nas poniosła, mając nadzieję, że to czego tak pragniemy spełni się. Niekiedy prosimy o to by dać się nabrać, uwierzyć w coś czego nie ma, lecz nie zawsze się to udaje. przez chęć poczucia się lepiej, mieszamy sobie w głowach, co często fatalnie się kończy, mimo wszystko nadal próbujemy. A może tak naprawdę nie mamy na to żadnego wpływu, może nasz umysł w ten sposób chce dać nam to czego tak pożądamy i w ten sposób wycina nam numer. A może nieświadomie pragniemy tego bólu, rozczarowania ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV