głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx W życiu tak mało mamy chwil by się zatrzymać i pomyśleć bo presja każe ciągle coś zdobywać. Będę Cię kochać ta miłość nie umrze . Ten cały dom jak z piasku runą

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
W życiu tak mało mamy chwil by się zatrzymać i pomyśleć bo presja każe ciągle coś zdobywać.
W życiu tak mało mamy chwil by się... teksty

xxlovestoryxx dodano: 15 maja 2012

W życiu tak mało mamy chwil by się zatrzymać i pomyśleć, bo presja każe ciągle coś zdobywać.

 Będę Cię kochać  ta miłość... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

"Będę Cię kochać, ta miłość nie umrze". Ten cały dom, jak z piasku runął. Zamknęłaś drzwi, bo na wnioski za późno . Pociąg odjechał, zabrał marzenia. Zabrał mi coś, co trzymałem na rękach. Tych parę sekund zamazało tą drogę i wspólne plany, które były na potem. To mogło trwać, zrozum, przez wieki. Gdy czytam tą treść, parują powieki. Tu obok mnie, w tym momencie, Ciebie nie ma - dziś nowa scena za zasłoną milczenia. Zbyt głęboko zanurzony w tym nurcie. Choć kilometry dzielą - słyszę Twój uśmiech.

o przyjdzie taki dzień  kiedy pojawi... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

o przyjdzie taki dzień, kiedy pojawi się uśmiech. Te złe chwile odeszły teraz spokojnie tu uśniesz.. Nie wiem kto, ale ktoś taki scenariusz przewidział otrzymałaś od losu wspaniały bilet do życia. Ten świat dal nam szanse, nie możemy jej zmarnować, wiec musimy w jakiś sposób mądrze przekazać te słowa dlaczego ból dotyka tak niewinne istoty niestety życie to ciągle upadki i wzloty. Żaden człowiek nie zasłużył na niesprawiedliwy sąd do szczęścia wciąż brakuje nam ten jeden krok chcemy nieść pomoc, uwierz mi na słowo. Bo co by się nie stało, jesteśmy z Tobą!

Kiedyś snem dzisiaj jawa... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

Kiedyś snem dzisiaj jawa niespełnione marzenia, jesteśmy by rozkruszyć wasze serca z kamienia ostatnie łzy płyną tak by nikt nie widział przyjmij ten bilet, bilet do życia!

ażdy z nas może zmienić jej świat... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

ażdy z nas może zmienić jej świat wystarczy jeden gest by zwyciężyć ten strach pokonać los z którym walczyć teraz musi zwycięży na pewno, będziemy z tego dumni próbujmy być przy tych co nas teraz potrzebują pomóżmy im wiesz, oni na to zasługują...

Ludzie nie cieszą się życiem... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

Ludzie nie cieszą się życiem, dlaczego? Sam nie wiem W ogóle nie ma w nich życia i chyba nie będzie Wiesz co to znaczy kolejne pokolenie, które Nie potrafi walczyć, kochać i zrozumieć.

Uczę się na błędach swoich i nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

Uczę się na błędach swoich i nie bardzo ufam ludziom Nigdy nie mówię nigdy, bo wiem, że wtedy skłamie Celem każdej gonitwy jest czegoś schwytanie Nigdy nie prowadziłem walki z wiatrakami.

Tutaj zawsze było tak jak było... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

Tutaj zawsze było tak jak było, wiesz Tutaj zawsze było tak jak teraz jest Tutaj ważne było to co chciałeś mieć Przecież każdy plecie w życiu swoją sieć.

Obiecaj sobie coś co obiecuje się... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

Obiecaj sobie coś co obiecuje się raz Bądź gotów oddać za Nią życie nie zależnie jak.

ona chce dobrze ale nie zawsze to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

ona chce dobrze ale nie zawsze to łatwe przecież uczucia nie są zgrane pendrive bądź gotów oddać życie za nią wszędzie i zawsze .

Przepraszam. Tak proste slowo.. Nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

Przepraszam. Tak proste slowo.. Nie chcialem ranic. Zanim odejde! Chce w waszysz sercach, cos zostawic. skasowac nienawisc, powiedziec kilka slow. Boze chociaz TY mi wybacz.. Prosze.. Wybacz juz.

znowu wszyscy mnie o ciebie pytają... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

znowu wszyscy mnie o ciebie pytają, a ja nadal nie wiem czemu, czemu ludzie się rozstają?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV