głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Wznieść się na szczyt prosto jest gdy ma się osobę która wesprze cie nie udany ruch masz dosyć już on przy tobie na zawsze zostanie tu dziękuję też za wszystkie

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Wznieść się na szczyt prosto jest gdy ma się osobę która wesprze cie nie udany ruch masz dosyć już on przy tobie na zawsze zostanie tu dziękuję też za wszystkie ch
Wznieść się na szczyt prosto jest... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 sierpnia 2012

Wznieść się na szczyt prosto jest gdy ma się osobę która wesprze cie nie udany ruch masz dosyć już on przy tobie na zawsze zostanie tu dziękuję też za wszystkie chwile złe w których ciągle byłaś obok mnie nasz wspólny płacz i gniew nie raz zbliżyły nas do siebie i to jak.

Początki trudne lecz bez przerw... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 sierpnia 2012

Początki trudne lecz bez przerw staramy się tysiące kłótni i dzięki tobie jestem tu wiesz twoja przyjaźń cenna dla mnie najważniejsza jest twoje łzy bardzo ranią mnie i ty to wiesz nie patrząc wstecz zawsze chciałaś pomagać mi jesteś najlepsza mówię ci to teraz i dziś nie ważne dzień czy noc na mnie możesz liczysz non stop nie zważając na nic zawsze będę obok.

Prawdziwa miłość połączyła ich... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 sierpnia 2012

Prawdziwa miłość połączyła ich Walczyli do końca, choć brakło sił Ona nie chciał by każdego dnia Musiał patrzeć jak upada tak Pomyśl, jaki to był dla nich ból Wiedząc, że w końcu odejdzie znów Wiedzą, że w końcu nadejdzie czas Że wezwie ją do góry, że odejdzie w dal.

Zaczęło się gdy poznałam Cię... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 sierpnia 2012

Zaczęło się gdy poznałam Cię, Jak w melodii zawsze uzupełniamy się, Przy tobie wszystkie rany znikają gdzieś. Nie ważny dzień on nie liczy się, Czas płynie szybciej kiedy stoisz obok mnie, To ten moment w którym nie dam się

Jesteśmy sobie przeznaczeni  ja to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 sierpnia 2012

Jesteśmy sobie przeznaczeni, ja to wiem Pamiętam wszystkie chwile złe, Lecz pomijając je, pamiętaj potrzebuje cię Twoje wzloty i upadki też, A na samym końcu byłeś i wspierałeś mnie.

Przed nami mnóstwo zakrętów   Lecz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 sierpnia 2012

Przed nami mnóstwo zakrętów, Lecz mimo wszystko wciąż wieżę w nas Przeżyjemy wszystko co dał świat, Zmagamy się z tym już od lat Tylko ty i ja na zawsze tak Synchronicznie razem z falą gnam Twoje słowa, twoje łzy Na zawsze będą w sercu mym.

Za tobą w ogień bym szła    Moje... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 sierpnia 2012

Za tobą w ogień bym szła, Moje serce tobie dam Nikt nie stanie na drodze nam, Nie da rady zniszczyć nas Obecność twoja jak tlen, Bez niego nie obejdzie się Widzę w twoich oczach ten blask, Którym onieśmielasz mnie co dnia.

Patrząc przyszłościowo   widzę... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 sierpnia 2012

Patrząc przyszłościowo - widzę nas. To uczucie jest prawdziwe, Nie rozdzieli nas.

Na przekór losu podążać chce... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 sierpnia 2012

Na przekór losu podążać chce, Wyznaczoną dla nas trasą - byśmy nie zgubili się.

Jestem ci wdzięczna i zapamiętaj:... teksty

xxlovestoryxx dodano: 4 lipca 2012

Jestem ci wdzięczna i zapamiętaj: Na pewno przetrwam, Kiedy nie będzie nas. Dzień, w którym powiem sobie dość Będzie karą za twój błąd. Wiem, że nie mamy dziś już nic, Więc nie próbuj swoich sił. Nie obiecuj, że odmieni się To życie, które straciło sens. Nie staraj się, nie zmienisz nic. Za późno już, byś zatrzymał mnie! / Jula.

Ostatni czas pokazał mi    Co tak... teksty

xxlovestoryxx dodano: 4 lipca 2012

Ostatni czas pokazał mi , Co tak naprawdę widziałeś w nas. Nie jesteś wart miłości, Którą chciałam zmienić cały twój świat./Jula.

Musisz być   przecież liczą na to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 3 lipca 2012

Musisz być, przecież liczą na to wszyscy ci bliscy byś robił sukces za niezła sumkę i żył jak chcesz oni wiedza jak żyć byś był kimś haa musisz być przecież liczą na to wszyscy ci bliscy byś robił sukces za niezła sumkę i żył jak chcesz oni wiedza jak żyć byś był kimś

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV