głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx co u mnie? spoko. pomijając to że jest fatalnie masakrycznie zjebanie chujowo nie da sie żyć wszystko sie jebie nic nie chce wyjść i takie tam pierdoły. przyjac

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
co u mnie? spoko. pomijając to że jest fatalnie masakrycznie zjebanie chujowo nie da sie żyć wszystko sie jebie nic nie chce wyjść i takie tam pierdoły.
co u mnie? spoko. pomijając to  że... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

co u mnie? spoko. pomijając to, że jest fatalnie, masakrycznie, zjebanie, chujowo, nie da sie żyć, wszystko sie jebie, nic nie chce wyjść i takie tam pierdoły.

przyjaciel nie kocha Cię dlatego... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 maja 2012

przyjaciel nie kocha Cię dlatego, że Cie potrzebuje. przyjaciel potrzebuje Cie, bo Cię kocha.

Widzę Ciebie na ulicy machasz swoją... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 maja 2012

Widzę Ciebie na ulicy machasz swoją wielką dupą każdy zna Cię w twoim mieście każdy wie że jesteś suką lewe ręce masz torebkę w prawej szopkę z ubraniami niechaj zgadnę skąd je masz chyba z obciągania gały Stawiasz kroki tak szeroko że wyglądasz jak czworokąt A spódniczkę masz tak krótką że dorównasz prostytutką Przedstawiłam już twój zawód Teraz niszczę Cię pomału Bo bez zasad i frajerką jesteś ty mała pozerko .

Kiedy przyjdzie taki dzien gdzie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 maja 2012

Kiedy przyjdzie taki dzien gdzie spełni sie to słowo bedziemy wysoko nad chumrami bez nikogo lecz nie wiadomo czy to bedzie jutro czy pojutrze Doceniaj kazdy dzien majac na swej twarzy usmiech. Pokochaj swego wroga tak jak kochasz swoja matke przywitaj dobra mysla swoja wlasna wybraznie.

Mogłabym hamować słowa   lecz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 maja 2012

Mogłabym hamować słowa , lecz wolę wyrażać zdanie Nie dam kręcić moim życiem , sama piszę swój testament Mogłabym wyrażać miłość ,światu miłość tobie lecz się boje To wyrażać bo znów pewnie się zawiodę ,mogłabym wziąść Życie w ręce , mogłabym odstawić wódkę ale gdy mi brak procentów Czuję w głębi serca pustkę ,mogłabym przeprosić w końcu Przyznać się do swoich błędów , lecz po co inicjatywa skoro na robię zakrętów ? Mogłabym nałożyć pętlę ,zgubić w tobie własny przekaz Ale nie chce tego robić , chce na swoją śmierć poczekać .

Świat się kręci w kółko   a... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 maja 2012

Świat się kręci w kółko , a wskazówka biegnie dalej Chciałabym już mete,lecz muszę podążać sama stale Mogłabym tak wiele zrobić,podać rękę ,podnieść innych Mogłabym czasem pomyśleć,a nie szukać w ludziach winy Jeśli dobrze mi się przyjrzysz ,ujrzysz w moich oczach cień On wylewa się tak szybko , jak z pękniętej żyły krew .

Wiem że kiedyś będziesz blisko... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 maja 2012

Wiem że kiedyś będziesz blisko, blisko, bliżej ponad wszystko, Wiem że kiedyś się spotkamy w innym świecie pogadamy.

Ciągle zapatrzona w niebo... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 maja 2012

Ciągle zapatrzona w niebo, rozmyślam wciąż o Tobie, Jak by było teraz nam gdybym miała Cię przy Sobie.

Choć na chwile stać się Twoją... teksty

xxlovestoryxx dodano: 8 maja 2012

Choć na chwile stać się Twoją codziennością.. przez chwile być najważniejszą osoba w Twoim życiu.. przez chwile skosztować smaku beztroski, prawdziwej miłości..

taaak    teksty xxlovestoryxx dodał komentarz: taaak ;/ do wpisu 7 maja 2012
To co we mnie tkwi to nie jest tylko... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 maja 2012

To co we mnie tkwi to nie jest tylko gra Bo właśnie teraz nadszedł już ten czas By uświadomić ile jesteś wart Poddałeś się lecz powstań, powstań Nie jest łatwo ,było podnieść się Lecz życie dało mi szansę Bo moim głosem prowokuje, wzbudzam krytykę poważnie Przecież to nie jest takie łatwe Patrzeć z góry na wszystkich Kiedy tłum rzuca w twoją strone tyle wyzwisk .

Potłuczone szkło  znowu widzę ją... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 maja 2012

Potłuczone szkło znowu widzę ją znowu słyszę głos który mówi chodź te mną chcę mnie zabrać stąd chcę bym poszedł z nią chcę bym poszedł tam gdzie sam nie pójdę na pewno czuję zimny oddech gdy zamykam oczy czuję jej obecność każdej nocy wtedy wraca wszystko znowu te wspomnienia znowu jest ich pełno znowu noc w cierpieniach znowu te szepty znowu się budzę znowu i znowu znowu noc pełna złudzeń potłuczone szkło znowu szklanka dudni znowu słysze jak ktoś krząta się po kuchni słyszę jakiś głos idę za tym dźwiękiem czuje jakby ktos prowadził mnie za rękę znowu widzę ją to znowu jest ta zjawa ta sama co noc w mych snach powraca ta sama co noc chce mi coś powiedzieć ta sama dziewczyna która wtedy byla dzieckiem czego ona chce czemu prześladuje mnie czemu wciąż tu jest czemu? pytam więc słysze tylko szept któy mowi kocham cie tysiąc pytań w głowie zero odpowiedzi byliśmy dziećmi ja już dawno zapomniałem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV