głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xpatkax13 to już koniec? chyba tak chociaż można by ciągnąć tę historią dalej bo ona wciąż ma masę kłopotów i smutków a jej zielone oczy są pełne łez. dziwna ta twoja ba

xpatkax13

xpatkax13.moblo.pl
to już koniec? chyba tak chociaż można by ciągnąć tę historią dalej bo ona wciąż ma masę kłopotów i smutków a jej zielone oczy są pełne łez. dziwna ta twoja bajka n
 to już koniec? chyba tak chociaż... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

-to już koniec?-chyba tak, chociaż można by ciągnąć tę historią dalej, bo ona wciąż ma masę kłopotów i smutków, a jej zielone oczy są pełne łez.-dziwna ta twoja bajka-niebajka, ale dobrze się jej słuchało.kim Ty właściwie jesteś ?-kim ja jestem ? może Tobą, a Ty mną? a może obie jesteśmy księżniczkami?może ta bajka-niebajka była naprawdę.-więc opowiedziałaś to wszystko o sobie.po co ?-może po to, żeby otrząsnąć się z tej historii, a może dlatego, że znów jest jesień, a ja mam zielone oczy i czekam...!

tak to ja jestem tym gorszym... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

tak, to ja jestem tym gorszym dzieckiem które wychowało się na rapie. to ja jestem tym szczeniakiem który biegał z chłopakami po osiedlu. to ja jestem tą która przesiaduje na ławkach i przystankach pijąc i drąc się wniebogłosy. to ja jestem tą która pyskuje do takiego stopnia , że kiedyś za to zgarnie. to ja jestem tą wredną i chłodną panną, do której dotrzeć potrafi tylko kilka osób. to ja gram ludziom na nerwach i mam z tego niezłe śmiechy. to ja chodzę ubrana na szeroko i w dupie mam opinie innych. to ja komentuję głośno, gdy coś mi się nie podoba. tak, to ja - ta zła i niedobra , której nie warto poznawać!

Chciałbym aby moje życie było... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

Chciałbym, aby moje życie było beztroskie, takie jakie miało miejsce 9 lat temu.. Jako małe dziecko nie przejmowałam się, co będzie jutro. Żyłam teraźniejszością, żyłam po prostu chwilą. Wszystko, co działo się wokół mnie przynosiło mi szczęście, było kolorowe.. Jednym, jedynym dniem, na który zawsze czekałam były moje urodziny, gdy zaczynały spadać liście z drzew na mojej twarzy witał ogromny uśmiech i zawsze krzyczałam "mamusiu, za niedługo moje urodziny!". Teraz nawet to święto mnie nie cieszy, wraz z kolejnymi latami czuję, że moja paleta kolorów się kończy, wszystkie odcienie tęczy blakną, pozostawiając po sobie wyschnięte szczęście, które jeszcze tak niedawno towarzyszyło mojemu życiu..

Nie rozumiem tego że zachowujesz... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

Nie rozumiem tego, że zachowujesz się jak rozpieszczone dziecko, gdy tylko coś pójdzie nie po Twojej myśli obrażasz się od tak, bez żadnych podstaw. I co może jeszcze mam za Tobą latać i pytać co się stało ? Może kilka lat temu jeszcze by tak było. Ale teraz już nie, no wybacz.

 nie zapomniałam .. nie przestałam... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

` nie zapomniałam .. nie przestałam kochać .. nie przestałam tęsknić i myśleć o tobie . i wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz . i tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu . kocham cię wciąż .. tak bardzo mi ciebie brakuje .. nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do ciebie nie czuję . lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu

co się dzieje z człowiekiem gdy... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

co się dzieje z człowiekiem gdy pęka mu serce . ? nic . zupełnie nic . przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham .. z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz . ?

 ależ skąd . ! nic mnie z nim nie... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

` ależ skąd . ! nic mnie z nim nie łączyło . to tylko kilkakrotnie wypowiedziane ' kocham ', po kilka pocałunków przypadających na każdy cal mojego ciała i setki chwil w których śmiało mogłam stwierdzić, że jestem największą szczęściarą na ziemi.

kiedyś o tobie zapomnę . tak jak... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

kiedyś o tobie zapomnę . tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu . zapomnę jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech . zapomnę pojedyncze słowa, gesty, myśli . wszystko uleci ze mnie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę . i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej małej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku . kiedyś zapomnę jak smakowało twoje imię . oddam serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu . szczęście wypełni mnie po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs . i będę żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka . ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile . jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno .

' Jesteś powodem  dla którego... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

' Jesteś powodem , dla którego dzisiaj się najebie , zajaram i odejdę w chuj nie wiem gdzie.

 czasami osoba  od której niczego... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

` czasami osoba , od której niczego nie oczekujesz , staje się osobą , bez której nie możesz się obejść .

minęło jakoś około miesiąca od... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

minęło jakoś około miesiąca od naszego rozstania .. na początku była gra kto ma bardziej wyjebane a teraz . ? teraz ty masz naprawdę wyjebane a ja nadal gram

 kobietę się kocha mimo wszystko.... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

` kobietę się kocha, mimo wszystko. po to jest . i masz z nią sypiać, masz doznawać z nią nowych doświadczeń, ma być wam cudownie - ale nie tylko wokół tego to się kręci. przytulaj ją . daj jej swoją bluzę, gdy będzie marzła i daj serce, kiedy ona odda ci swoje. zważywszy na to, że jest delikatniejsza, kurwa, nie rań jej .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV