głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Dokładnie. : + świetne wspisy  teksty xpatkax13 dodał komentarz: ` Dokładnie. :* + świetne wspisy ;) do wpisu 15 lipca 2012
Dokładnie.   świetny wpis. : teksty xpatkax13 dodał komentarz: Dokładnie. ;) świetny wpis. :* do wpisu 13 lipca 2012
Chyba w końcu zrozumiałam że... teksty

xpatkax13 dodano: 10 lipca 2012

Chyba w końcu zrozumiałam, że czasem wystarczy trochę odpuścić, przystopować, mniej się angażować, a wszystko zacznie się układać. [mowdomniedalej]

kurde znowu zaczęłam palić... teksty

xpatkax13 dodano: 10 lipca 2012

kurde znowu zaczęłam palić ; // źle , źle , źle .

mówisz że jest brzydka. ale jak... teksty

xpatkax13 dodano: 10 lipca 2012

mówisz że jest brzydka. ale jak stanęłaby przed tobą nago, szarpnąłbyś jak Reksio szynke xD / eraraperax3

 matka wie że ćpasz?  bitch... teksty

xpatkax13 dodano: 10 lipca 2012

- matka wie, że ćpasz? - bitch please, matka jest moim dilerem.

Siedziąc na murku paląc kolejną... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

Siedziąc na murku paląc kolejną fajkę i słuchając debilnych tłumaczeń, już byłego, chłopaka zobaczyła swojego brata, który szedł w ich stronę. 'O kurwa.' Powiedziała do siebie łapiąc się za głowę. Momentalnie wstała, ale nie zdążyła nic zrobić, bo jej były już leżał na ziemi i zwijał się z bólu. 'O chuj Ci chodzi?!' Krzyknął do jej brata. 'Czyś Ty, kurwa, kiedyś ją widział z fajką w dłoni?' Jęknął tylko. 'No odpowiedz!' Dostał kolejnego kopa. 'Nie widziałem.' Wypluł krew. 'To, kurwa przez Ciebie. A ja nie lubię, jak moja siostra pali. Więc ją ładnie przeprosisz, a ona już nigdy nie weźmie tego świństwa do ust.' Podniósł się trzymając za szczękę. 'Chyba sobie kpisz.' Powiedział jej eks z aroganckim uśmieszkiem. I znów znalazł się z mordą przy betonie. Odciągnęła brata z krzykiem. 'Już! Zostaw go, nie warto!' Wyrwał się i znów go kopnął. 'Nie warto!' Ryknęła na cały głos. Ludzie zaczęli się zbiegać. 'Nie masz, kurwo, życia.' Syknął do niego jej brat,a siostrę mocno przytulił.

Najpierw podoba Ci się  tylko tyle.... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

Najpierw podoba Ci się - tylko tyle. Później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. Kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba. W końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. Trwa to dość długo. Jest oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. W końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. Bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. Po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. Cały ten proces tylko po to, by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną ..

każdy od urodzenia zaczyna z pustą... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

każdy od urodzenia zaczyna z pustą kartką. rysujemy..rysujemy..ale musimy pamiętać, że na kartce papieru jedną kreskę możemy wymazać. na kartce życia, wszystko co zrobimy już zostaje, nie możemy tego zmazać, jedyną opcją jest przemalować to.

. piję wino palę papierosy i... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

. piję wino, palę papierosy i czasami po prostu żyję. poza tym staram się ogarnąć to coraz bardziej pojebane człowieczeństwo. zdarza się, że jaram się zwykłą gwiazdką przy dwukropku . < 3

I znowu się zawodzę na Tobie... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

I znowu się zawodzę na Tobie, nienawidzę. Unosisz mnie do samych gwiazd, krążę po niebie w Twoim zapachu, a potem tak naiwnie i niespodziewanie spadam na samą ziemie i ciężko mi się podnieść. Cicho płaczę i wspominam znowu, jak było kiedyś. A teraz gdy potrzebuje Twojej ręki na otarcie, łez boję się po nią sięgnąć, by się znów nie zawieść.

Potrzebuje odrobiny miłości... teksty

xpatkax13 dodano: 9 lipca 2012

Potrzebuje odrobiny miłości, właśnie teraz, w tym momencie. I choć wiem, że czasem nie da się spełnić wielu chęci, to i tak wierze, że zaraz usłyszę przyjemne wibracje i po przeczytaniu sms-a uśmiechnę się szeroko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV