głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ineedyoulove Zasługujesz na kogoś kto będzie dla Ciebie przenosić góry. Przestań oddawać się ludziom którzy nie zdają sobie sprawy z Twojej wartości. Odpalam szluga myślę mo

ineedyoulove

ineedyoulove.moblo.pl
Zasługujesz na kogoś kto będzie dla Ciebie przenosić góry. Przestań oddawać się ludziom którzy nie zdają sobie sprawy z Twojej wartości.
Zasługujesz na kogoś  kto będzie... teksty

ineedyoulove dodano: 1 października 2016

Zasługujesz na kogoś, kto będzie dla Ciebie przenosić góry. Przestań oddawać się ludziom, którzy nie zdają sobie sprawy z Twojej wartości.

Odpalam szluga  myślę może pora... teksty

ineedyoulove dodano: 1 października 2016

Odpalam szluga, myślę może pora rzucić. Tylko jeszcze nie wiem co, Ciebie czy szlugi.

jest tylko trochę dziwnie. siedzę... teksty

ineedyoulove dodano: 1 października 2016

jest tylko trochę dziwnie. siedzę, wpatrując się w okno i nie wiem co czuje - bo mam wrażenie, że kompletnie nic. nie dochodzą do mnie pewne fakty - stałam się obojętna. nawet płakać nie potrafię. / veriolla

a wiesz co jest najgorsze? kiedy... teksty

ineedyoulove dodano: 1 października 2016

a wiesz co jest najgorsze? kiedy czujesz się na prawdę tą pieprzoną bezuczuciową suką? kiedy dziewczyna z którą On był podchodzi do Ciebie i ze smutkiem w oczach mówi Ci 'dziękuję,że zjebałaś mi tak cudowny związek', a Ty uśmiechasz się i mówisz: 'proszę bardzo, fajny ten Twój facet'. na początku czujesz dumę, bo przecież udało Ci się Go zdobyć - jednak po paru tygodniach dobijają się do Ciebie wyrzuty sumienia , ale mimo to nadal czujesz tą pieprzoną satysfkację. tak, to taki tyci egoizm - bo pamiętaj, albo Ty będziesz ranić ludzi, albo Oni będą ranić Ciebie - wybieraj. / veriolla

nie chciałam wiele. potrzebowałam... teksty

ineedyoulove dodano: 1 października 2016

nie chciałam wiele. potrzebowałam tylko prawdy. kilku minut szczerej rozmowy - bez zahamowań, sekretów, i odwracania wzroku. czy to tak wiele prosić Cię o prawdę, po tych wszystkich nieprzespanych, i poświęconych Ci nocach? po każdej rozmowie, i każdym zrozumieniu? czy na prawdę nie zasługuję na szczerość? na kilka zdań wyjaśnień? czy na prawdę tak mało znaczyłam, by traktować mnie jak przedmiot - odstawić na bok, bo akurat teraz nie jest potrzebny?! / veriolla

 I pamiętaj  że bez walki  bólu i... teksty

ineedyoulove dodano: 21 sierpnia 2016

"I pamiętaj, że bez walki, bólu i cierpienia, poświęcenia, zaciśnięcia zębów, potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj, wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda, jak poświęcenie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz."

'Dziś jesteś z nią i to nie jest... teksty

ineedyoulove dodano: 21 sierpnia 2016

'Dziś jesteś z nią i to nie jest moja sprawa.. bo bywały dni, kiedy nawet piłam za Was..'

Czasem mam ochotę gdzieś uciec.... teksty

ineedyoulove dodano: 19 sierpnia 2016

Czasem mam ochotę gdzieś uciec. Zapalić papierosa, płakać, upić się do nieprzytomności i zasnąć i zapomnieć. Tak, czasami właśnie tego chcę.

Bądź z kimś  kto daje Ci to samo... teksty

ineedyoulove dodano: 19 sierpnia 2016

Bądź z kimś, kto daje Ci to samo uczucie radości, które odczuwasz widząc dostawce z pizzą.

On zobaczył we mnie to wszystko  co... teksty

ineedyoulove dodano: 19 sierpnia 2016

On zobaczył we mnie to wszystko, co chowałam przed światem przez te wszystkie lata. Całą moją delikatność i kruchość. Bo wiesz, gdy tak bardzo dotyka Cię brutalność życia, chowasz w sobie to co najpiękniejsze tak, aby nikt nie mógł tego schwytać swoimi zachłannymi dłońmi. Zamykasz całe piękno na siedem zamków, wyrzucając klucze. On szukał długo i znalazł je wszystkie, otwierając każdą z moich zapomnianych części. Zobaczyłam siebie na nowo.

Możemy się kłócić i wyzywać... teksty

ineedyoulove dodano: 19 sierpnia 2016

Możemy się kłócić i wyzywać, ale nigdy z siebie nie zrezygnujemy, ciągle czegoś się uczymy o sobie i bez opamiętania ciągnie nas do siebie, nigdy się nie poddajemy, zawsze o siebie walczymy, nie musimy udowadniać sobie uczucia bo widać to w oczach, w zachowaniu, dotyku w słowach, w jaki sposób się do siebie odnosimy, jak zachowujemy się gdy jesteśmy sami i jak uśmiechamy się w różnych chwilach. Nikt nie wie jak naprawdę się kochamy, mogą się tylko tego domyślać.

Nie powiem jak mi Ciebie brak  bo nie... teksty

ineedyoulove dodano: 19 sierpnia 2016

Nie powiem jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 18 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV