głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
youaremydestiny pomimo tego że nie cierpię czuć nad sobą kontroli i pewnych ograniczeń uwielbiam to gdy tato dzwoni do mnie pytając gdzie jestem i czy wszystko ze mną dobrze. g

youaremydestiny

youaremydestiny.moblo.pl
pomimo tego że nie cierpię czuć nad sobą kontroli i pewnych ograniczeń uwielbiam to gdy tato dzwoni do mnie pytając gdzie jestem i czy wszystko ze mną dobrze. gdy py
pomimo tego  że nie cierpię czuć... teksty

youaremydestiny dodano: 21 czerwca 2012

pomimo tego, że nie cierpię czuć nad sobą kontroli i pewnych ograniczeń - uwielbiam to, gdy tato dzwoni do mnie pytając gdzie jestem, i czy wszystko ze mną dobrze. gdy pyta z kim, i co robię, bo się martwi. uwielbiam czuć, że im na mnie zależy - z resztą, od małolata miałam to szczęście, że czułam się kochana - i tak jest do dziś. to najpiękniejsza sprawa w życiu, i coś za co tak bardzo im dziękuję - miłość rodzicielska

 I znów nie jest tsak jak być... teksty

youaremydestiny dodano: 23 luty 2012

`I znów nie jest tsak jak być powinno. I znów się zastanawiam jak jej teraz idzie w życiu. Ale nie chcę już wracać chyba, I mam nadzieję, Że nie oszukuję sam siebie. Znam siebie. Mógłbym znów się postarać I przestać pić, przestać jarać, ale życie Wzamian tępy śmiech ma dla nas. Była jedna, jedna jak niejedna by chciała tak. Dziś już nie ma tak i nie ma szans, i nara.

ale co by się nie działo  ziomuś... teksty

youaremydestiny dodano: 19 luty 2012

ale co by się nie działo, ziomuś, musisz znaleźć miłość wbrew społeczeństwu, które już Cię przekreśliło. ja to wiem, już nam nie pomoże wódka. moja droga na siłę do lepszego jutra.

mimo prawie tysiąca kilometrów... teksty

youaremydestiny dodano: 10 luty 2012

mimo prawie tysiąca kilometrów które Nas dzieli , nigdy nie zapomnę , zawsze będę czekać , zawsze będę kochać , zawsze będę myśleć o Tobie . bo Ty dałeś mi te 3 najlepsze lata , tysiące dni , miliony chwil , miliardy uśmiechów . były też dni kiedy razem płakaliśmy wyzywając się od najgorszych , po czym się przytulaliśmy . teraz Ciebie nie ma obok , ale jednak wiem , że jesteś. nie tak bezpośrednio ale jednak jesteś . i za to Ci dziękuję . dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobiłeś i co robisz . najbardziej dziękuję Ci za to , że mimo Swojego cierpienia pozwalasz mi o Nim mówić . przepraszam za wszystko co złego zrobiłam i co zrobię . kocham Cię.

podetnij sobie żyły  przecież... teksty

youaremydestiny dodano: 4 luty 2012

podetnij sobie żyły, przecież żyć nie warto, to kwestia chwili, widzisz w tym lekarstwo ? tu wszystko dzieje się raz to czego mamy się bać ? zapachem śmierci ciągle drażni nas miasto.

JUŻ NIC NIE BĘDZIE TAK SAMO... teksty

youaremydestiny dodano: 24 stycznia 2012

JUŻ NIC NIE BĘDZIE TAK SAMO CHCIAŁBYM STANĄĆ I PRZESTAĆ WALCZYĆ O TOŻSAMOŚĆ TO SERCE NIEDŁUGO WE MNIE PĘKNIE JAK BALON CZASY KIEDY -KOCHAM CIE -SŁYSZAŁEM CZEŚCIEJ NIŻ HALO GDY DZWONIŁEM TAK. . .TO TAKIE GŁUPIE,BO W SUMIE CO RANO WRACAM DO TEGO JAK THE RETURNERS CO TAM U MNIE ? DZISIAJ WAŻNE TO NIE JEST CHCIAŻ WCZESNIEJ DEDYKOWAŁEM CI MOJE ISTNIENIE'

w innych objęciach poszukać... teksty

youaremydestiny dodano: 22 stycznia 2012

w innych objęciach poszukać szczęścia i przezwyciężać ten ciężar w głowie niż nękać osobę, której dałeś odejść. Między tym co w Tobie i we mnie, są błędy, których analizy nigdy nie będziemy pewni.

dla wszystkich nastukanych ziomków... teksty

youaremydestiny dodano: 21 stycznia 2012

dla wszystkich nastukanych ziomków pozdrófki.

i chyba dzięki temu  że wszyscy są... teksty

youaremydestiny dodano: 18 stycznia 2012

i chyba dzięki temu, że wszyscy są przeciwko nam, nasza miłość staje się tak fascynująca.

nie przestaniesz być ważna i pewnie... teksty

youaremydestiny dodano: 28 grudnia 2011

nie przestaniesz być ważna i pewnie nigdy nie przestanę tęsknić ale na pewno już nigdy nie usłyszysz ode mnie jak bardzo cię kocham i potrzebuję.

Trzeba mi było tychparu miesięcy u... teksty

youaremydestiny dodano: 26 grudnia 2011

Trzeba mi było tychparu miesięcy u jego boku, by zdefiniować pojęcie szczęścia.

mam kilka chwil w życiu  z których... teksty

youaremydestiny dodano: 18 grudnia 2011

mam kilka chwil w życiu, z których pamiętam smak powietrza ..

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 130 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV