głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xpatkax13 W otchłani uczuć w sieci kłamstw żyjemy sam na sam.Ukrywamy się pszed światem naszą miłość kłamiemy żeby być razem bo tylko tak możemy być ze sobą.Marzymy o świ

xpatkax13

xpatkax13.moblo.pl
W otchłani uczuć w sieci kłamstw żyjemy sam na sam.Ukrywamy się pszed światem naszą miłość kłamiemy żeby być razem bo tylko tak możemy być ze sobą.Marzymy o świecie w ktu
W otchłani uczuć w sieci kłamstw... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

W otchłani uczuć w sieci kłamstw żyjemy sam na sam.Ukrywamy się pszed światem naszą miłość kłamiemy żeby być razem bo tylko tak możemy być ze sobą.Marzymy o świecie w kturym niebendziemy musieli się ukrywać pocałunkami się opsypywać niebojąc się że ktoś nas zobaczy zakazana miłość ktura nas wypełnia całym tchem wieżymy że pszestnie kiedyś być zakazana i pszyjdzie dzień w kturym powiemy że się kochamy i życia sobie bez siebie niewyobrażamy bo tylko razem możemy dosięgnąć miłości szczęścia bram.

 Może kiedyś nauczę się... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

`Może kiedyś nauczę się przechodzić obok Ciebie obojętnie. ; /

Z tobą za tobą za każdą cene z... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

Z tobą za tobą za każdą cene z tobą dla ciebie tylko chce żyć tylko o tobie kiedy bez ciebie jestem chce myśleć.We dwoje za razem oboje tylko tak ty i ja razem ze sobą chcemy być.

''Często najlepszym wyjściem z... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

''Często najlepszym wyjściem z sytuacji, jest po prostu pogodzenie się z rzeczywistością. Walka nie ma najmniejszego sensu, gdy ktoś zamiast serca, posiada kamień.

Przykleję sobie nad łóżkiem... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

Przykleję sobie nad łóżkiem kartkę, napiszę na niej czarnym markerem ' nie spieprz tego' aby za każdym razem , jak będę się budziła i zasypiała przypominała mi o tym co jest ważne.

  A gdybym powiedział Ci  że Cię... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

- A gdybym powiedział Ci, że Cię bardzo kocham…? - Uciekłabym gdzieś daleko, chyba na koniec świata... - Dlaczego ? - Bo jeżeli naprawdę byś mnie kochał, pojechałbyś za mną…

Gdybym miał umżeć to tylko... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

Gdybym miał umżeć to tylko wpatrzony w ciebie w twoje piękne piwne oczy z twojm pocałunkiem namiętnym.Zapachem twoje skury tak pięknie pachniesz tak niespotykanie włożył bym ręke w twoje włosy i się w nich utopił.Potem wzią bym cię wramiona i pszytulił tak mocno tak abyś poczuła że cię kocham i bym umarł z uśmiechem na ustach że w życiu byłem kochany i że ja kogoś obdarowalem uczuciem miłości kogoś takiego jak ty.

Zdarza się  że mówisz do mnie  a... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

Zdarza się, że mówisz do mnie, a ja Cię nie słucham. Wierz mi lub nie, ale myślę wtedy o Tobie.

W śród fal miłości tonąc w... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

W śród fal miłości tonąc w obięciach słotdiej uczuć roskoszy zniewolony a tak zarazem wolny myślący tylko o dniach wspulnych radości kture jeszcze pszed nami.Toniemy w oceanie romantyczności zapominamy o codzienności ktura dołuje w obięciach miłości w pocałunkach zmysłowości wpatrzeni w dni pszyszłości niebojmy się wyznawać uczuc kture tak mocno mieszkają w naszych sercach.

Czarne szare dni zabijają nas od... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

Czarne szare dni zabijają nas od środka wbijając igły nienawiści wchodzące w głembie duszy niszczą jej spokuj uczucia palące jak w piekelnej odchłani niedają spokoju.Mażąc o leku na ten palący bul duszy kturego niema jest coraz gożej czuje jak moja dusza cierpi niemoge wytrzymać ona asz kszyczy lecz nik jej nie słyszy.Zabija mnie czarna odchłań dnia zabija mnie moje człowieczeństwo duszy i tnie mie żyletką tnie moją dusze na kawalki czarna ostra bezlitosna szara żyletka odchłani nienawiści która nazawsze zmieniła obraz duszy mej.

Kobiety tak mają. Pragną czegoś... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść - to proste.

Omińmy dni samotności bez większej... teksty

xpatkax13 dodano: 7 listopada 2011

Omińmy dni samotności bez większej wartości pujdziemy w dni radości w których ty i ja weszliśmy w inny wymjar wymiar radości miłości.Omińmy godziny puste które były czasem straconym przejćmy odrazu do godziń wspulnej miłości dnia otwartości słodkich chwil razem spendzonych w świecie bez łzy smutku bez czarnej trwogi dnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV