głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes I na pewno rozumie pan że zakochany człowiek nie ma wyboru. Ciągnie go to tej osoby choćby miał przez to cierpieć. Zbyt często odwracam głowę od teraźniejszośc

xes

xes.moblo.pl
I na pewno rozumie pan że zakochany człowiek nie ma wyboru. Ciągnie go to tej osoby choćby miał przez to cierpieć.
 I na pewno rozumie pan  że... teksty

xes dodano: 11 grudnia 2017

"I na pewno rozumie pan, że zakochany człowiek nie ma wyboru. Ciągnie go to tej osoby, choćby miał przez to cierpieć."

Zbyt często odwracam głowę od... teksty

xes dodano: 10 grudnia 2017

Zbyt często odwracam głowę od teraźniejszości, zbyt intensywnie wracam myślami wstecz. Nie chcę bez Niego swojej przyszłości, jednak wiem, że znów nie mogę Go mieć.

Nie powiem  że nie chcę bez Ciebie... teksty

xes dodano: 10 grudnia 2017

Nie powiem, że nie chcę bez Ciebie żyć. Bo to nieprawda. Kocham Cię, więc chcę żyć. By słuchać z daleka, czy wszystko u Ciebie dobrze. Czy spełniasz swoje marzenia. Spoglądać ukradkiem, czy się uśmiechasz. Czy Ci źle. Czy życie Cię nie oszczędza. Chcę żyć. By być z Tobą myślami. By modlić się za Ciebie. By Cię kochać. Z daleka. Nie na wyciągnięcie ręki. Nie na wyczuwalność Twojej skóry. Nie na dosłyszalność szeptu.

I tak bardzo próbujesz wcisnąć... teksty

xes dodano: 10 grudnia 2017

I tak bardzo próbujesz wcisnąć się w te ramiona, mimo, że czujesz, że już nie pasujesz.. że kształt ich nie ogarnia Cię, jak kiedyś.. że nie oddają tyle ciepła, jak jeszcze wczoraj.. że nawet ta niewielka cząstka, przeznaczona Tobie, już nie Twoja.. że przecież nigdy Twoja nie była.. że odchodzisz.. że nie czujesz już, że twoje to miejsce. Ale obejrzysz się jeszcze raz za siebie. Ostatni. Czy aby nie czekają rozpostarte. / Ewa Grzywacz.

Zawsze będę małą wojowniczką. Bo... teksty

xes dodano: 10 grudnia 2017

Zawsze będę małą wojowniczką. Bo nigdy nie przestanę walczyć o Twój uśmiech. Choćbym miała widywać go tylko, kiedy zamykam oczy. Obiecuję. / Ewa Grzywacz.

Nie pal  nie pij  nie przeklinaj? A... teksty

xes dodano: 10 grudnia 2017

Nie pal, nie pij, nie przeklinaj? A może przede wszystkim nie bądź wredny, podły, nieludzki, fałszywy, dwulicowy, krnąbrny, zazdrosny, zawistny i egoistyczny?

Często się mówi  że o miłość... teksty

xes dodano: 10 grudnia 2017

Często się mówi, że o miłość trzeba dbać jak o roślinę- podlewać uczuciem i odżywiać niespodziankami. Ja dodam jeszcze jedno- trzeba bardzo uważać, by tej miłości nie zdeptać jednym nieuważnym krokiem. / .xeS.

Zanim wydasz krzywdzące innych... teksty

xes dodano: 9 grudnia 2017

Zanim wydasz krzywdzące innych osądy, upewnij się, że dobrze przekręciłeś kluczyk, a z szafy nie wysypią się trupy wprost na podwaliny Twojej własnej opinii.. Pamiętaj- nigdy pochopnie, ale zawsze po czynach. / Michał Kellen.

Idąc wciąż po omacku  upity... teksty

xes dodano: 9 grudnia 2017

Idąc wciąż po omacku, upity brakiem sensu, na uboczu ciągłości wciąż szepczę Twoje imię. Słowa lekkie niczym wiatr, dudniące sensu pustką. Przestrzeń pozbawiona kształtów w naczyniu myśli przeszłych. Już dawno nie słyszę trzepotu Twoich skrzydeł. Jednak nadal czuję woń wypowiedzianych słów. / Michał Kellen.

Byliśmy jak ptaki z złotej klatce.... teksty

xes dodano: 9 grudnia 2017

Byliśmy jak ptaki z złotej klatce. Nie ma nic gorszego. / .xeS.

 Zakochaliśmy się w sobie mimo... teksty

xes dodano: 9 grudnia 2017

"Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy już to się stało, zrodziło się coś wyjątkowego i pięknego. Moim zdaniem w ten sposób kocha się tylko raz i dlatego każda nasza wspólna minuta jest na trwałe wyryta w mej pamięci. Nigdy nie zapomnę ani jednej chwili." / Nicholas Sparks ~Pamiętnik.

Większość kobiet ma proste... teksty

xes dodano: 9 grudnia 2017

Większość kobiet ma proste potrzeby i naprawdę nie wymaga wiele. Coś do jedzenia. Ładny ciuch. Kawałek wygodnego łóżka. No i przede wszystkim żadnych idiotów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV