głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wylans0vana wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do Ciebie nie odzywa odrzuca połączenia a Ty nadal dzwonisz . Kiedy powoduje że po Twojej twarzy spływają łzy a Ty nada

wylans0vana

wylans0vana.moblo.pl
wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do Ciebie nie odzywa odrzuca połączenia a Ty nadal dzwonisz . Kiedy powoduje że po Twojej twarzy spływają łzy a Ty nadal c
wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do Ciebie nie odzywa , odrzuca połączenia ,a Ty nadal dzwonisz . Kiedy powoduje , że po Twojej twarzy spływają łzy , a Ty nadal chcesz z nim być . Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'Kocham Cię' chociaż wiesz , że odczyta go dopiero rano .

tupnę nóżką i wrócisz  prawda? teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

tupnę nóżką i wrócisz, prawda?

Tak  przyznaje się. Nie ma godziny... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Tak, przyznaje się. Nie ma godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. Nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie. A to wszystko przez to, że jesteś tak blisko, a jednak tak cholernie daleko.

No ileż razy mam jeszcze do Ciebie... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

No ileż razy mam jeszcze do Ciebie zęby szczerzyć żebyś zrozumiał i zaczął działać !? Czy tak trudno się domyśleć, czy tak trudno zrobić pierwszy krok, bo już nie wiem...

A ja usiądę na ulicy  wyciągnę... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

A ja usiądę na ulicy, wyciągnę lizaka, i będę czekała, aż po mnie przyjedziesz.

desperacja  doprowadziła ją do... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

desperacja, doprowadziła ją do obłędu. podeszła, do niego. wyrwała mu telefon z ręki. rzucając o ścianę, krzyknęła. - nie piszesz do mnie, więc do żadnej innej, również nie będziesz!

 z Tobą to ja mogę nawet sufit w... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

`z Tobą to ja mogę nawet sufit w parku pomalować. ;**

...a dzisiaj przez przypadek... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

...a dzisiaj przez przypadek nazwałeś mnie swoim Skarbem.

Czasami marzę o tym   by przesłać... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Czasami marzę o tym, by przesłać Ci bicie serca, wilgoć ust, ciepło dotyku, by przesłać cząstkę siebie, nadać ją sms-em, wystukać w kodzie znaków, które powiedzą więcej niż słowa.

Kiedyś marzyłam o nowej lalce... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Kiedyś marzyłam o nowej lalce, misiu, czy też grze planszowej. Potem, gdy już podrosłam, zabawki w moich marzeniach zamieniły się na nowe bluzki, spodnie lub buty. Dziś, wszystko to odeszło w niepamięć, a moim jedynym marzeniem jesteś Ty.

uwielbiam pisać do Ciebie... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

uwielbiam pisać do Ciebie wiadomości , których prawdopodobnie i tak nigdy nie wyślę. uwielbiam myśleć o Tobie wieczorami i analizować każde nasze spojrzenia z minionego dnia . uwielbiam wyobrażać sobie Ciebie jako kogoś kim nigdy dla mnie się nie staniesz . uwielbiam słuchać tego co o Tobie mówią inni , poznając Cię w ten sposób .uwielbiam obserwować Cię na szkolnym korytarzu - to jak się zachowujesz z kim rozmawiasz , co robisz w danym momencie , dzięki temu dowiaduję się o Tobie rzeczy , których nigdy bym nie poznała. uwielbiam patrzeć jak się uśmiechasz , gdy jesteś szczęśliwy . mogłabym wymieniać w nieskończoność . takie małe rzeczy a dają człowiekowi tyle radości . .

nie miała zamiaru wychodzić tego... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

nie miała zamiaru wychodzić tego dnia z domu . mimo tego , że świeciło słońce , które tak kochała . nagle zadzwonił do niej on . powiedział by wyszła na dwór . ubrała się szybko i zeszła na dół . otworzyła drzwi . za ogrodzeniem , opierając się z łobuzerskim uśmiechem o swoje auto stał on . szła w jego stronę spoglądając na niego spod wachlarzu czarnych rzęs swoimi bursztynowymi oczami . przytuliła się do niego mocno i spytała cicho : - czy ty mnie kochasz ? on uśmiechnął się zawadiacko , pocałował ją w czoło i odparł jej : - równie dobrze mogłabyś spytać czy oddycham .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV