głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wszystkoniemasensu uwielbiam luźne spodnie trampki rap miętowe Winterfresh nieprzyzwoite zachowanie przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką' ?proszę Cię pomyśl. Z

wszystkoniemasensu

wszystkoniemasensu.moblo.pl
uwielbiam luźne spodnie trampki rap miętowe Winterfresh nieprzyzwoite zachowanie przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką' ?proszę Cię pomyśl.
uwielbiam luźne spodnie  trampki... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

uwielbiam luźne spodnie, trampki, rap, miętowe Winterfresh, nieprzyzwoite zachowanie, przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką' ?proszę Cię, pomyśl.

Znów jest jutro   A ja znów dziś... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

Znów jest jutro, A ja znów dziś boję się wstać, Znowu wątpię, bo jestem sam, Znowu wątpię, bo nie chcę spaść, Znów bez nadziei na dno jeszcze raz, Więc powiedz, że świat już poniesie nas, Bo czasem jest tak, że brak mi nadziei.

był majowy poranek. przekręciłam... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

był majowy poranek. przekręciłam zamek w drzwiach i najciszej jak potrafiłam weszłam do domu. było jakoś około piątej nad ranem - tato już nie spał. przechodząc obok korytarza, cofnął się patrząc na mnie jak na kosmitkę. 'która godzina?' - zawsze zadaje to pytanie gdy wracam późno, bądź na drugi dzień. 'tato,wiesz przecież'- odpowiedziałam, wieszając kurtkę. 'kawki?'- zapytał, uśmiechając się. 'nie,dzięki' - odpowiedziałam, dziwiąc się, że jeszcze nie zaczął marudzić, ani docinać mi - że taka pora, że u kogo, że jak to. wchodziłam po schodach na górę, gdy zatrzymał mnie na chwilę. 'jedno pytanie'-oznajmił. 'no dawaj'- zaśmiałam się. 'jesteś szczęśliwa?'-najwyraźniej domyślił się skąd wracam. 'cholernie'-odpowiedziałam,uśmiechając się.' i taką odpowiedź chciałem usłyszeć. no,ale już! sio,do spania!' - odpowiedział, biorąc gazetę i wychodząc na taras z uśmiechem na ustach . / veriolla

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

To niesamowite  że pojawiają się w... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

To niesamowite, że pojawiają się w naszym życiu osoby, które potrafią przysłonić nam resztę świata. Osoby, które można porównać do powietrza, bez którego nie mamy szans na istnienie. A jeszcze bardziej fascynujący jest fakt, że właśnie ta osoba, którą darzysz tak wielkim uczuciem, jest gotowa wskoczyć za Tobą w ogień i oddać Tobie swoją przyszłość.

Tęsknota.    Co można nazwać... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

Tęsknota. Co można nazwać tęsknotą? po co w ogóle nam ta cholerna tęsknota? Tęsknimy najczęściej za osobami nam bliskimi które kochaliśmy, a one tak po prostu odeszły. może wielu z was uzna mnie za jakąś inną i dziwną, ale ja nie tęsknię, żebym tęskniła musiałoby się stać coś naprawdę złego, przykrego, ktoś bardzo ważny musiałby odejść. pomyślicie, że jestem bez uczuć? to nie tak, nauczyłam się żyć bez tęsknoty, bo tęsknota bardo rani. nauczyć się nie tęsknić zajęło mi wiele czasu, przeszłam przez ten czas bardzo dużo, dlatego nikt mi nie powie, że nie wiem co to znaczy prawdziwe cierpienie i nikt mi nie powie, że nic nie wiem o życiu. mimo tego, że jestem tak młoda przeszłam o wiele więcej niż niektórzy starsi ludzie. czyli widzicie jednak da się żyć bez tęsknoty, bez tego cholernego uczucia, które tak bardzo nas rani i od którego można się nawet uzależnić.

dresy na dupie  kaptur na głowie... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

dresy na dupie, kaptur na głowie, Pezet na słuchawkach i idąc samotnie po plaży co chwilę spoglądając na fale obijające się o brzeg. popatrzałam przed siebie i ujrzałam dwójkę ludzi idących za rękę, mijając ich spuściłam głowę i czułam tylko łzę spływająca po policzku. przypominając sobie ciebie opowiadającego o naszych wspólnych wakacjach i o tym jak będziemy chodzić wieczorami po plaży podziwiając zachód słońca, lecz skończyliśmy tylko na marzeniach bo teraz ja tu jestem sama a ty pewnie się bawisz z jakaś siksą.

Najpierw podoba Ci się   tylko tyle.... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

Najpierw podoba Ci się - tylko tyle. Później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. Kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wmawiasz sobie, że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba. W końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. Trwa to dość długo. Oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. W końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. Bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. Po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. Cały ten proces tylko po to, by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną.

Stała zakrwawiona na środku... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 4 września 2012

Stała zakrwawiona na środku szpitalnego korytarza. Rozłożone w bezradności dłonie, mokre od deszczu włosy i łzy na twarzy. Podszedł do niej policjant i złapał ją za ramiona. Trzęsła się niesamowicie. Dotknęła dłonią ust, brudząc się przy tym krwią. Spojrzał na nią pytającym wzrokiem i czekał. Stali tak jakieś trzy minuty, aż w końcu dziewczyna się odezwała. Mówiła bez ładu i składu. 'Strzelił. Dostał w klatkę. Strzelił do niego. Do braciszka. Mojego braciszka. On upadł i bardzo się...Miał dreszcze. Mówił, że mu zimno. Leciała krew. Dużo krwi. A później ktoś przyjechał i odciągnął mnie. Nie zdążyłam powiedzieć mu, jak bardzo go kocham. I jestem tutaj. Ja nie wiem gdzie iść. Nie wiem co mam robić.' Szeptała, zsuwając się na podłogę. Łkała głośno, później coraz ciszej i ciszej, aż całkiem umilkła, zatapiając wzrok w zakrwawionych dłoniach. 'Oni przyszli. Lekarze. Powiedzieli, że nie żyje. Tak o. Po prostu. Nie żyje.' Krzyk rozdzierał jej gardło.

ja:wez ode mnie to piwo  nie wchodzi... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 sierpnia 2012

ja:wez ode mnie to piwo, nie wchodzi mi kumpel: co jest? ja: no wlasnie nie wiem. mam tak od niedzieli kumpel:moze jestes w ciazy? ja:chyba z toba kumpel: a wiesz ze zawsze marzylem o dziecku. ale jak zacznie ruszac wszystko i zacznie mowic oddamy go do adopcji iz robimy sobie nowe dziecko ja: wez sie czlowieku lecz . //wszystkoniemasensu+ "inteligentny" kumpel//

większość uważa że jestem... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 30 lipca 2012

większość uważa że jestem psychiczna bo wychodze przed dom do nich o 1:00. niektórzy twierdzą, ze to nieodpowiendie towarzystwo. ale nikt nie wie, że oni zawsze sa przy mnie. a kiedy napisze sms'a, że mam dość życia po raz kolejny są za kwadrans u mnie z kolejna flaszką //wszystkoniemasensu//

mimo  że nie mamy kontaktu od... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 30 lipca 2012

mimo, że nie mamy kontaktu od miesiąca. mimo, że od ostatnich wydarzeń stracił w moich oczach fajnie było dostać wiadomość, że postanowił walczyć o osobę, która powinna być przed każdą jego nową laską. Zmienił się. Wreszcie. //wszystkoniemasensu//

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV