głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wszystkoniemasensu Boli tylko wtedy gdy pozwolisz żeby bolało. Na świecie są miliony ludzi i duchy dopilnują żebyś większości z nich nigdy nie musiał spotykać. Ale z kilkoma osoba

wszystkoniemasensu

wszystkoniemasensu.moblo.pl
Boli tylko wtedy gdy pozwolisz żeby bolało.
Boli tylko wtedy gdy pozwolisz... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 8 września 2012

Boli tylko wtedy, gdy pozwolisz, żeby bolało.

Na świecie są miliony ludzi i... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 8 września 2012

Na świecie są miliony ludzi, i duchy dopilnują, żebyś większości z nich nigdy nie musiał spotykać. Ale z kilkoma osobami jesteś związany i duchy będą krzyżować wasze drogi, tak je plącząc, aż wreszcie połączą.

Są osoby które się pamięta i... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 8 września 2012

Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni

Zaboli gdy uświadomisz sobie że... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 8 września 2012

Zaboli, gdy uświadomisz sobie, że tak naprawdę nikt na Ciebie nie czeka.

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 8 września 2012

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko, dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. Wspólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

Pamiętaj jednak księżniczko że... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 8 września 2012

Pamiętaj jednak, księżniczko, że łobuz kocha bardziej...

życie jest nieustannym apetytem.... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 8 września 2012

życie jest nieustannym apetytem. chcę iść dalej, wiedzieć więcej, być mądrzejsza, lepsza dla ludzi. spróbować tego, czego jeszcze nie poznałam. przecież w życiu chodzi o poszukiwanie, o ciągłe wyznaczanie sobie celów, o dążenie do nich. byłabym biedna, gdybym nie potrafiła wykształcić w sobie tej ciekawości.

Wszyscy siedzieli na zaśnieżonym... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

Wszyscy siedzieli na zaśnieżonym murku, wszyscy poza Tobą . Pisałeś z kimś smsy i widocznie nie chcialeś żeby ktoś widzial z kim . - Ej, zimno Mi - powiedziałam . Nasz wspólny kumpel Mnie przytulił, powiedzialam ze mi juz cieplej ale dalej moze Mnie tulić bo to przyjemne . Spojrzałeś na nas dwoje takim wzrokiem, którego można się naprawdę wystraszyć . Powiedziałeś, że idziesz bo brat potrzebuje pomocy . Siedzielismy dalej pijąc cole i jedząc zelki . Dostałam smsa ' Nie potrzebuje Mnie brat, poprostu nie moglem znieść widoku, gdy ktoś inny Cie przytula ' . ' O kurwa' - pomyslalam . Zmyłam się od chlopakow i poszlam do Ciebie, otworzyleś drzwi a ja Cię od razu przytuliłam i powiedzialam, ze juz nikt oprocz Jego nie bedzie Mnie tulić .

Przecież to takie dziwne uczucie.... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

Przecież to takie dziwne uczucie. Tak dziwne, że żadne słowa nie są w stanie tego opisać. To siedzi gdzieś głęboko. Osadza się jak dym papierosowy w płucach. Nie pozwala normalnie żyć. Doprowadza do łez i do niekontrolowanych ataków śmiechu. Na zmianę malując na twarzy uśmiech i grymas. Powoduje, że ... że masz cholerną ochotę przytulić się do kogokolwiek wmawiając sobie, ze to właśnie on. Przecież to tylko tęsknota, z którą najzwyczajniej w świecie nie potrafisz sobie poradzić.

 wiesz już co będziesz robić w... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

- wiesz już co będziesz robić w przyszłości ? - kurwa, ja sobie z teraźniejszością nie daje rady, a ty mnie pytasz co dalej ?

 mamy problem kocham Cię .  mamy... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

-mamy problem, kocham Cię . - mamy problem, ja Ciebie też .

Niektóre wydarzenia sprawiają że... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 7 września 2012

Niektóre wydarzenia sprawiają, że tracę wiarę w siebie. Na czole pojawia się niedobór magnezu, policzki przestają być rumiane, najlepsza piosenka wieje kiczem. Zamykam się wtedy najczęściej w łazience. Odkręcam wodę i tępo patrzę w zalatujący chlorem wir. Pralka przypomina trochę moją głowę. Moje dwa tysiące durnych pomysłów, dwa tysiące chwil smutku, dwa tysiące banalnych gestów czułości, które tak dobrze pamiętam. Siedząc i machając nogami marzę o końcu świata. O czymś, co sprawi, że tępy wir zamieni się w szczęście. W 19364692374 cm tego ku*ewskiego szczęścia..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV