głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewiurecka Wiem jak to jest. Kiedyś tak blisko dzisiaj nie wiecie o czym rozmawiać. Boisz się że ten mur między Wami w końcu będzie zbyt mocny aby go zburzyć. Widzisz jak

wiewiurecka

wiewiurecka.moblo.pl
Wiem jak to jest. Kiedyś tak blisko dzisiaj nie wiecie o czym rozmawiać. Boisz się że ten mur między Wami w końcu będzie zbyt mocny aby go zburzyć. Widzisz jak ktoś si
Wiem jak to jest. Kiedyś tak blisko... teksty

wiewiurecka dodano: 9 grudnia 2015

Wiem jak to jest. Kiedyś tak blisko, dzisiaj nie wiecie o czym rozmawiać. Boisz się, że ten mur między Wami w końcu będzie zbyt mocny, aby go zburzyć. Widzisz jak ktoś się od Ciebie oddala, dzień po dniu. Każda próba ratowania tego powoduje jeszcze boleśniejszy upadek. Wiesz co najlepiej zrobić? Odpuścić. Pozwolić komuś zobaczyć jak to jest bez Ciebie, dać zatęsknić. Pokazać widmo utraty. Jeśli ktoś zatęskni, wygrałaś. Jeśli nie zatęskni, przegrana byłaś już w tym związku

Kocham Cię  to odważne słowa.... teksty

wiewiurecka dodano: 8 grudnia 2015

Kocham Cię, to odważne słowa. Słowa, które mają jakiś obowiązek. Obowiązek bycia przy kimś na dobre i na złe. Kocham Cię - to obietnica, która zawsze powinna trwać. Prawdziwe Kocham, trwa do końca, do samego końca, w którym dusze mogą się rozdzielić. Więc pomyśl, jeśli odszedł od Ciebie, to czy darzył Cię jakimkolwiek uczuciem? Pomyśl, czy odszedłby gdyby Cię kochał? Nie? No właśnie.

Usta wołają o pocałunek. Ciało... teksty

wiewiurecka dodano: 8 grudnia 2015

Usta wołają o pocałunek. Ciało woła o dotyk. Oczy pragną tego przenikliwego jednego spojrzenia. Ja wołam o Ciebie.

Dzis nie układa sie nic  wszystko... teksty

wiewiurecka dodano: 8 grudnia 2015

Dzis nie układa sie nic, wszystko się sypie, mój chłopak zapomniał o moim istnieniu, przyjaciel powiedzial pare mocnych słów a kolega gdy do niego podbiegłam i sie przytuliłam po dłuższej chwili rozmowy stwierdził iż my kobiety jesteśmy denerwujące ponieważ jest to u nas genetyczne, w pewnym momencie stanęłam na palcach powiedziała ze chyba na mnie juz czas, obróciłam sie i wróciłam do swojej klasy. Jest ode mnie młodszy ale nad wyraz dojrzały jak na swój wiek bardzo go lubię, podoba mi sie i mysle ze moglibyśmy stworzyć idealny związek, nie rozumiem czemu wszystko się sypie, jednego dnia jest super łapie mnie za rękę i odwzajemnia każdy gest. A innym razem mam wrażenie że działam mu na psychikę i że ma mnie dosyć .

Pan to musi pamiętać – kiedy pan... teksty

wiewiurecka dodano: 7 grudnia 2015

Pan to musi pamiętać – kiedy pan ją kochał, kiedy ją zdobywał: każdy krok zbliżał pana do niej, czas płynął tylko w jej stronę, dzielił się na ten spędzany z nią – liczony normalnie, i ten, który upływał między waszymi spotkaniami – odliczany. Potem, kiedyście już ze sobą żyli, kiedy jej obecność była stanem permanentnym, przestał pan odliczać. Oczekiwał pan od niej, a nie wyczekiwał jej. Liczył pan na nią, zamiast odliczać minuty do jej powrotu.

Widzę nas  centymetry dzielą nasze... teksty

wiewiurecka dodano: 7 grudnia 2015

Widzę nas, centymetry dzielą nasze twarze, usta zaś zaledwie milimetry. Patrzymy sobie w oczy, widać w nich iskierki. Nie możemy już wytrzymać napięcia, kąciki nam drżą, jakby broniąc się od uśmiechu. Zaczynamy się całować. Na początku delikatne muśnięcia ustami. Potem Ty kładziesz rękę na dole moich pleców, a ja swoją niekontrolowanie wplatam w Twoje włosy. Przyciągasz mnie do siebie, tak abyśmy stali się jednością. Potem całkowicie się zatracamy.

Poświęciłam dla niego swoje... teksty

wiewiurecka dodano: 7 grudnia 2015

Poświęciłam dla niego swoje życie. Tak, ja zrezygnowałam z wszystkiego, bo swoim odejściem zabrał mi wszelkie siły, odebrał motywację do dalszego działania. Stałam się zupełnie inną osobą, nie chciałam dążyć do lepszego, ciągle kręciłam się w kółko mając nadzieję, że znów wyląduje na drodze, która połączy mnie właśnie z nim. Byłam naiwną, zagubioną dziewczynką, która chciała tylko być kochana. Tylko, a w rezultacie wiele zapłaciłam za kilka chwil radości i bardzo długo odbudowywałam swój świat. Nie miałam tego szczęścia, nie pokochałam ze wzajemnością, ja od zawsze byłam wystawiana na próby, na cierpienie, od zawsze dostawałam po tyłku. Dziś jestem silniejsza, ale blizn na sercu nie wymaże nikt. Nie zapomnę o tym jak cierpiałam, nigdy się tego nie pozbędę, już zawsze będę skrzywdzona.

A kiedy mnie dotykał  poczułam się... teksty

wiewiurecka dodano: 7 grudnia 2015

A kiedy mnie dotykał, poczułam się jakoś inaczej. Poczułam się wyjątkowo, i już nigdy nie chciałam by ktoś oprócz niego mnie tak dotykał. Uzależniłam się.

Co czujesz .? Gdy patrzysz na łzy... teksty

wiewiurecka dodano: 6 grudnia 2015

Co czujesz .? Gdy patrzysz na łzy osoby, którą kochasz najbardziej na świecie i wiesz, że płacze z Twojego powodu…

Fizycznie .? Już mnie nie obchodzisz... teksty

wiewiurecka dodano: 6 grudnia 2015

Fizycznie .? Już mnie nie obchodzisz . Psychicznie. ? Moje serce rozpierdala od środka fakt że masz na mnie wyjebane .

ogarnij mnie. tak po prostu wylecz... teksty

wiewiurecka dodano: 6 grudnia 2015

ogarnij mnie. tak po prostu wylecz mnie z siebie.

Czasami mi Cię brak  choć nawet nie... teksty

wiewiurecka dodano: 5 grudnia 2015

Czasami mi Cię brak, choć nawet nie jesteś mój. Są taki chwile, w których chciałabym się do Ciebie przytulić i usłyszeć twój głos mówiący ‚wszystko będzie dobrze’..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV