głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Najpiękniejszy dzień to ten którego jeszcze nie przeżyliśmy. Miłość to je­dyny sens te­go sza­lone­go snu w ja­kim jes­teśmy uwięzieni. Przełomowa chwila. Wstrz

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Najpiękniejszy dzień to ten którego jeszcze nie przeżyliśmy.
Najpiękniejszy dzień to ten... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

Najpiękniejszy dzień to ten, którego jeszcze nie przeżyliśmy.

Miłość to je­dyny sens te­go... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

Miłość to je­dyny sens te­go sza­lone­go snu, w ja­kim jes­teśmy uwięzieni.

Przełomowa chwila. Wstrząs... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

Przełomowa chwila. Wstrząs, którego potencjał generowania zmian rozchodzi się jak fala w nieprzewidziany sposób doprowadza do zderzenia się cząsteczek. Przybliża je do siebie, a innym nadaje pęd ku wielkim zmianom doprowadzając je w zaskakujące miejsca i na tym polega potęga tego rodzaju chwil. Nie potrafisz mimo największych starań zapanować nad tym jak na ciebie wpłyną, godzisz się by zderzające się cząsteczki lądowały gdzie popadnie i czekasz do kolejnego zdarzenia.

lubuję kochać cię namiętnie pod... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

lubuję kochać cię namiętnie pod każdą postacią, teraz i na zawsze ślubuję i nigdy nie zapomnieć, że jest to miłość mojego życia i zawsze czuć w najgłębszych zakamarkach duszy, że niezależnie od wyzwań losu, które mogą nas rozdzielić, będziemy zawsze potrafili do siebie wrócić.

Ślubuję pomagać ci  kochać życie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

Ślubuję pomagać ci, kochać życie, tulić cię z czułością i mieć cierpliwość, której potrzeba w miłości. Mówić gdy słowa są potrzebne i milczeć wspólnie, gdy nie są. Zgadzać się na niezgodę, na tort czekoladowy i grzać się ciepłem twojego serca, które zawsze będzie mi domem.

Dwoje ludzi wymienia spojrzenia na... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

Dwoje ludzi wymienia spojrzenia na lotnisku. Idze razem na drinka. Ona pracuje w barze, on stoi na deszczu i patrzy na nią czekając aż skończy pracę. Biorą ślub.

hodzi o to  że każdy z nas jest... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

hodzi o to, że każdy z nas jest sumą chwil, które kiedykolwiek przeżyliśmy ze wszystkimi znanymi nam osobami i właśnie te chwile tworzą naszą historie. Osobista lista wspomnieniowych hitów, które odtwarzamy w pamięci wciąż i wciąż od nowa.

Mam pewną teorię. Moja teoria... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

Mam pewną teorię. Moja teoria dotyczy pewnych chwil, tych wstrząsających…Według mojej teorii te przełomowe chwile, te rozbłyski o wielkim natężeniu stawiające nasze życie na głowie określają w rzeczywistości to kim jesteśmy

Zabawna rzecz   im więcej czasu... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 września 2014

Zabawna rzecz - im więcej czasu spędzamy w czyimś towarzystwie, tym bardziej zmienia się on w naszych oczach. Przyglądamy mu się, poznajemy jego rysy twarzy, ruch warg, kiedy wymienia pewne słowa, jego ekspresję. Najdrobniejsze oznaki zmiany nastroju stają się fascynujące. A potem ten ktoś zaskakuje nas, kiedy nagle zdajemy sobie sprawę, ile godzin spędziliśmy w jego towarzystwie, nie wiedząc nawet, że czas płynie. I dopiero wtedy dociera do nas, że staliśmy się najbliższymi przyjaciółmi. Wiemy o nim wszystko: kiedy zacznie czyścić okulary, kiedy włoży ręce do kieszeni i kiedy będzie się nam przyglądał, gdy patrzymy w inna stronę

Spotkanie kogoś  kogo pokocha się z... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 września 2014

Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem. Ale spotkanie bratniej duszy jest uczuciem chyba jeszcze wspanialszym. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko.

Może  pomyślał  nie ma czegoś... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 września 2014

Może, pomyślał, nie ma czegoś takiego jak dobrzy i źli przyjaciele. Może są po prostu tylko przyjaciele, ludzie, którzy będą przy tobie, kiedy ci coś dolega, i pomogą ci, byś nie czuł się zbyt samotny. Może to ludzie, dla których warto przeżywać strach, mieć nadzieję... i żyć. Być może są to ludzie, za których warto umrzeć, kiedy trzeba. Nie ma dobrych przyjaciół. Nie ma złych przyjaciół. Są jedynie ludzie, których pragniesz i z którymi chciałbyś być - ludzie, którzy mają swoje miejsca w twoim sercu.

JEŚLI MASZ PASJĘ  ZROZUMIESZ I... teksty

wiewioreczka86 dodano: 18 września 2014

JEŚLI MASZ PASJĘ, ZROZUMIESZ I CZYJĄŚ. Nawet jeśli dla większości otoczenia walenie się po mordach wydaje się być czynnością dla głupców, to wolę być głupcem niepozbawionym pasji, niżeli „mądrym” bez małego hobby, któremu można się poddać. Choć mądrość opiera się na rozumieniu, a nie negowaniu i niedopiętej krytyce, dla wielu akceptacja bywa trudną przestrzenią, w której miesza się zazdrość i poczucie pustki własnego życia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV