głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whowillibe Dni w których mnie budziłeś zawsze były lepsze. Szczerze teraz dopiero rozumiem dlaczego ostatnio każdy dzień był jest i będzie beznadziejny. Wracaj do mnie...

whowillibe

whowillibe.moblo.pl
Dni w których mnie budziłeś zawsze były lepsze. Szczerze teraz dopiero rozumiem dlaczego ostatnio każdy dzień był jest i będzie beznadziejny. Wracaj do mnie... Zawalc
Dni  w których mnie budziłeś... teksty

whowillibe dodano: 28 marca 2013

Dni, w których mnie budziłeś zawsze były lepsze. Szczerze teraz dopiero rozumiem dlaczego ostatnio każdy dzień był / jest i będzie beznadziejny. Wracaj do mnie... Zawalcz... bo wiem, że to potrafisz.

To byłaby już rocznica naszego... teksty

whowillibe dodano: 28 marca 2013

To byłaby już rocznica naszego spotkania, na tej domówce, na tych urodzinach. Sporo się wydarzyło przez ten rok. Zdążyliśmy byc zarówno prze szczęśliwi jak i tak bardzo unieszczęśliwieni. Jednak gdy zobaczyłam Cie w moich drzwiach w ten równy rok - wszystko zrozumiałam. Tak kocham Cię. i to chyba i o wiele mocniej niż myślałam że potrafię.

To taki typ skurwiela co jak już... teksty

whowillibe dodano: 25 marca 2013

To taki typ skurwiela co jak już się zakocha całkowicie traci głowę. Potrafi cwaniakowac, żyć po swojemu, łamać wszelkie zasady i pokazywać wszystkim wokół jaki jest fajny, jednak jeśli nagle pojawia się temat mojej osoby w jego życiu zaczyna milczeć. Dlaczego? Nie dlatego że się wstydzi, boi się pokazać że jest w czymkolwiek słaby, a jego uczucia do mnie są zdecydowanie jego słabością, z którą nie umie walczyć.

Tylko Ty potrafisz rozszyfrować co... teksty

whowillibe dodano: 25 marca 2013

Tylko Ty potrafisz rozszyfrować co mnie gryzie, nawet gdy jesteś tak daleko.

Dziękuję Ci za świadomość  że... teksty

whowillibe dodano: 25 marca 2013

Dziękuję Ci za świadomość, że mimo tego, że nie jesteśmy już razem, wiem że w każdej chwili moge do Ciebie podejść i ponakurwiac jaki świat jest zły.

Tęsknie za nim. Tak cholernie mocno.... teksty

whowillibe dodano: 12 marca 2013

Tęsknie za nim. Tak cholernie mocno. Tęsknie za smsem na dzień dobry, za wypatrywaniem sie nawzajem w szkole, za przytulaniem na każdej przerwie, za świadomością że gdy będę wychodzic już będzie za mną czekał. Brakuje mi tych wypadów na kebaba po lekcjach, czy piwo z twoimi kumplami. Chciałabym znów dostawac smsa na dobranoc, lub za każdym gdy zrobiłeś coś głupiego. Tęsknie za sobotami, które były tylko nasze, ale najbardziej tęsknie za Tobą, i moim twoim uśmiechem.

  widzisz jak on cie kocha?   co Ty... teksty

whowillibe dodano: 11 marca 2013

- widzisz jak on cie kocha? - co Ty gadasz ? - no jak co gadam, jak ma do wyboru iść z nami fajkę z przesiedzieć przerwę z Tobą to co wybiera, nie, nie mówisz odpowiadać bo doskonale wiesz co zawsze wybierze. ' Lubiłam gdy Twoi kumple byli zazdrośni o Ciebie. Cóż teraz to role się odwróciły i oni Cie mają cały czas, a mi zostają nasze cudowne wspomnienia.

Wszyscy wokół ostrzegali mnie przed... teksty

whowillibe dodano: 11 marca 2013

Wszyscy wokół ostrzegali mnie przed Tobą, ale ja mimo że wiedziałam w co sie pakuje wtedy, teraz zrobiłabym to samo drugi raz, nawet jeśli miałoby się skończyc jak poprzednio. Wiem, że mnie kochasz ale to po prostu nie jest nasz czas. Podświadomie bardzo chce byc wrócił, ale taki jakim znałam Cie zapewnie tylko ja. Takim moim wielkim kochającym skarbem, tylko moim, który opowiada mi jak bardzo nie lubi kanapek z serem pleśniowym jak bardzo chciałby mnie miec na dzień dobry i dobranoc zawsze, ten który opowiada mi bajki dobranoc, który na przerwie mimo prawdziwej ulewy leci mi sklepu po góralka bo wie jak je uwielbiam. Bądź znowu tym, który sprawia że każdy mi Cie zazdrościł, mimo że kilka miesiecy wcześniej wróżył nam maksymalnie tygodniowy związek.

kochałam tego romantyka  który... teksty

whowillibe dodano: 11 marca 2013

kochałam tego romantyka, który ukrywa się pod maską pozornie złego chłopca.

Jestem przeziębiona. i mimo tego że... teksty

whowillibe dodano: 11 marca 2013

Jestem przeziębiona. i mimo tego że nie rozstaję się z chusteczkami to tęsknie za moim ostatnim przeziębieniem, gdy Ty byłeś cały czas przy mnie. Uwielbiałam gdy się mną opiekowałeś. Robiłeś mi herbatkę, przykrywałeś kocem, czy strzelałeś głupie miny za każdym razem gdy przełykałam to okropne theraflu. a dziś nadal nie rozstaje sie z chusteczkami, ale już nikt nie robi mi herbaty, nikt nie dba o to by było mi ciepło, ani już nikt mnie nie rozśmiesza. cholera, tak bardzo za tobą tęsknię

chciałabym życ w świadomości  że... teksty

whowillibe dodano: 10 marca 2013

chciałabym życ w świadomości, że jestem twoją definicją szczęścia.

napiszesz.... nie napiszesz....... teksty

whowillibe dodano: 9 marca 2013

napiszesz.... nie napiszesz.... napiszesz... nie napiszesz... na..!stop! kończe już z czekaniem za tym jak Ty się wreszcie na coś zdecydujesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV