głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whosays Wrażliwość mnie wykończy. Naprzemienna depresja z nerwicą. A mimo to jestem wariatką z wielkim poczuciem humoru. Nikt by nie odgadł. Znalazłam miłość. Ma piękne

whosays

whosays.moblo.pl
Wrażliwość mnie wykończy. Naprzemienna depresja z nerwicą. A mimo to jestem wariatką z wielkim poczuciem humoru. Nikt by nie odgadł.
Wrażliwość mnie wykończy.... teksty

whosays dodano: 7 czerwca 2016

Wrażliwość mnie wykończy. Naprzemienna depresja z nerwicą. A mimo to jestem wariatką z wielkim poczuciem humoru. Nikt by nie odgadł.

Znalazłam miłość. Ma piękne oczy... teksty

whosays dodano: 14 kwietnia 2016

Znalazłam miłość. Ma piękne oczy, których kolor przypomina lazurowe wody zmieszane z zachmurzonym niebem. Jest w nich piękno emocji. Głębia, której nie znają żadne oceany. Jej dotyk jest kojący. Wycisza i oczyszcza ze wszystkich negatywnych emocji, trudów dnia minionego. Potrafi słuchać. Patrzy bystrym wzrokiem i chłonie moje słowa, rozumie. Kroczy za mną, gdziekolwiek bym nie poszła. Jest pięknem w czystej postaci. Jest moja i czyni mnie nieszczęśliwszą osobą na świecie.

Cholernie brakuje mi motywacji. Do... teksty

whosays dodano: 10 kwietnia 2015

Cholernie brakuje mi motywacji. Do wszystkiego. Nie widzę sensu, nie czuję potrzeby. Są takie chwile, w których coś we mnie uderza i krzyczy: teraz dasz radę, weź się za siebie, bo kto, jeśli nie ty? A chwilę później ten sam głos pyta: a tak w ogóle, to po co to robisz? I to jest najlepszy moment żeby odpuścić, poddać się, tak po prostu, bez jakichkolwiek pytań, bez pragnień, których nigdy nie było. Więc odpuszczam i po raz kolejny przegrywam życie. [ yezoo ]

“Bardzo wtedy tęskniłem  ale... teksty

whosays dodano: 9 kwietnia 2015

“Bardzo wtedy tęskniłem, ale najgorsze było udawanie, że nie tęsknię".

 Lepiej kochać  a potem płakać.... teksty

whosays dodano: 8 kwietnia 2015

"Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić".

 On nie miał nic do stracenia  ale... teksty

whosays dodano: 5 kwietnia 2015

"On nie miał nic do stracenia, ale ja miałam. pozwoliłam mu, żeby odebrał mi wszystko. życie, za­nim go poznałam, było takie proste i sprecyzowane. a teraz… po nim… jest po prostu… po wszystkim".

 Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

whosays dodano: 9 listopada 2014

"Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania"

Był koniec czerwca.Wiedziałam  że... teksty

whosays dodano: 8 września 2014

Był koniec czerwca.Wiedziałam, że chciałabym by przeszłość wróciła. Przez moje niepoukładane życie przestał mnie kochać. Wiedziałam jak bardzo zraniłam go nie okazując swoich uczuć. Głęboko w sercu byłam pewna, że skoczyłabym za nim w ogień, a przez swoje zachowanie doprowadziłam do sytuacji gdy myśli że jest mi obojętny. Gdyby tylko wiedział jak bardzo się mylił.. Gdyby tylko wiedział jak szczęśliwa byłam kiedy się pojawił, kiedy trwał przy mnie jak nikt inny. Jak bardzo bezpieczna się czułam otulając się jego miłością do mnie.. Byłam i wszystko zniszczyłam. Po miłości mojego życia został tylko oziębły chłopak skrzywdzony przez nieodwzajemnione ciepło.

Jest piąta rano  nie mogę spać... teksty

whosays dodano: 4 sierpnia 2014

Jest piąta rano, nie mogę spać, nawet nie mogę zamknąć oczu, patrzę ciągle w sufit, który wydaje się spadać mi na głowę, ściany się kurczą, a ja leżę bezwładnie i tylko marzę o tym, żeby być znów embrionem i targnąć się na swoje życie. Jest piąta rano albo już nawet szósta, straciłam rachubę. Poranne niebo jest takie piękne, ma kolor twoich oczu. Przygląda mi się, tak jak ty. Niebo jest prawie tak piękne, jak ty. Tylko nie może mnie przytulić, ani pocałować, ani nie może mi niczego powiedzieć. Tylko na mnie patrzy, pilnuje chyba, żebym nie pokochała nikogo, kto nie jest tobą. Niebo wie wszystko, a nie wie, że tylko ciebie umiem kochać, że tylko o tobie myślę, patrząc w sufit, że tylko dzięki tobie nie jestem znów zarodkiem, że tylko o tobie marzę o piątej nad ranem, kiedy nie mogę spać. A to przecież nawet nie bezsenność, to chyba miłość. Do nieba, które ma twoje oczy i do ciebie, bo masz oczy nieba.

Boję się  że kiedyś ktoś mnie... teksty

whosays dodano: 4 sierpnia 2014

Boję się, że kiedyś ktoś mnie tak psychicznie otworzy i zobaczy ten cały burdel w mojej głowie, że poczuje ten smród wspomnień i odór zepsutych myśli. Boję się, że ktoś to wszystko zobaczy, że zrobi mu się niedobrze, kiedy dowie się jaka naprawdę jestem. Wtedy wszyscy zobaczą, że jestem z tych ludzi, co zawsze mają czas, do których zawsze można zadzwonić, bo jedyne, co robię to czytam i śpię. Kto chciałby mieć do czynienia z takim człowiekiem? Boję się, że nie mam niczego do zaoferowania, oprócz paru problemów, których nie umiem rozwiązać, ani nie umiem nikomu o nich powiedzieć. Cokolwiek robię, czytam, śpię, tańczę, piję, zawsze się boję. Co jeśli ktoś w końcu mnie przeczyta, jeśli rozszyfruje te hieroglify, za którymi się chowam, co wtedy? Przecież jestem wewnętrznie zepsuta, przetrawiona i wyżarta przez te choroby, którymi się karmię, żeby nie żyć. Chcę to wszystko zmienić, chcę się tego pozbyć, chcę wyrzucić całe to gówno i ten bród. Cholera, jak ja się wszystkiego boję./black-lips

noce. one są dobre do wszystkiego.... teksty

whosays dodano: 17 maja 2014

noce. one są dobre do wszystkiego. do rozmów, do odpoczynku, do wspominania, do układania życia, do płakania, do wszystkiego. nocami jest łatwiej znaleźć siebie. odnaleźć duszę, która gdzieś głęboko w ciele ukrywa się przed tym toksycznym światem. dopiero późną nocą, przy szczelnie zasłoniętych oknach gryziemy z bólu ręce, umieramy z miłości. ostatnio wszystko jest trochę inne. po raz kolejny coś we mnie pękło. po raz kolejny udowodniłam sobie, że nie radzę sobie z własnym życiem, idę umierać na niewyjaśnione przyczyny własnych błędów. trzecia nad ranem. w związku z bezsennością, bezsilnością i bezmiłością. jestem zżerana przez własne myśli. to te dni,kiedy nienaiwdzisz siebie za wszystko.

Jestem samotna  zmęczona  smutna... teksty

whosays dodano: 13 maja 2014

Jestem samotna, zmęczona, smutna, jestem niezadowolona, mam depresję, mam pecha; mogę siebie opisać wszystkimi tymi słowami każdego dnia tygodnia. No i pewnie mogę też powiedzieć, że wszystko w porządku.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 208 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV