głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whosays Proszę Cię odezwij się do mnie choćby po to żeby mnie posłać do diabła.. Kołyszesz się na hamaku moich rzęs beztrosko zakładasz nogę na nogę – nie zauważyłeś że

whosays

whosays.moblo.pl
Proszę Cię odezwij się do mnie choćby po to żeby mnie posłać do diabła..
Proszę Cię  odezwij się do mnie... teksty

whosays dodano: 30 października 2013

Proszę Cię, odezwij się do mnie, choćby po to, żeby mnie posłać do diabła..

Kołyszesz się na hamaku moich rzęs... teksty

whosays dodano: 30 października 2013

Kołyszesz się na hamaku moich rzęs, beztrosko zakładasz nogę na nogę – nie zauważyłeś, że zasłaniasz mi życie?

Rzeczywistość często zawodzi  gdy... teksty

whosays dodano: 30 października 2013

Rzeczywistość często zawodzi, gdy chodzi o drobne, przynoszące satysfakcję detale.

Zgniećmy tę miłość  niczym... teksty

whosays dodano: 30 października 2013

Zgniećmy tę miłość, niczym niepotrzebną zapisaną kartkę, po czym wyrzućmy ją do śmieci. Zdejmijmy ze ścian wszystkie wspomnienia ociekające szczęściem i pozwólmy im w ciszy wyblaknąć..

Po wiel­kiej miłości sprząta się... teksty

whosays dodano: 30 października 2013

Po wiel­kiej miłości sprząta się długo i we łzach. Ni­by się wie, że zdjęcia, mas­kotki, za­suszo­ne kwiaty to śmieci, że ich miej­sce jest w kub­le, ale co z te­go, że się wie. Każdy lis­tek i skra­wek pa­pieru coś przy­pomi­na; ja­kieś szczęśli­we chwi­le we dwo­je, ja­kieś marze­nie, ja­kieś wa­kac­je, po których miało być lepiej. I w ogóle się o tym nie myślało, że wszys­tko co ro­bimy ra­zem, ro­bimy os­tatni raz. Za­miast sprzątać, upycha się więc w szuf­la­dach, na półkach i w pa­mięci wszys­tko to, co po miłości zos­tało; każdą se­kundę wspólne­go dnia.

Chcę czasem pobyć sama potrzebuję... teksty

whosays dodano: 30 października 2013

Chcę czasem pobyć sama,potrzebuję tego. Tej ciszy, która uspokaja wszystkie moje emocje. Tej samotności. Czasami potrzebuję tylko siebie i moich myśli, które koją każdy ból i tłumaczą wszystko w najbanalniejszy sposób: 'Bo tak miało być i koniec'.

Przychodzi chwila  w której klękasz... teksty

whosays dodano: 13 października 2013

Przychodzi chwila, w której klękasz z bezsilności. Zwyczajnie się poddajesz tracąc wszelką wiarę na lepsze jutro.Wiedząc, że wszystko to zgotowałaś sobie na własne życzenie.Że tak naprawdę każdy z Twoich problemów jest z Twojej winy. Nienawidzisz samej siebie za to,kim jesteś. Za wszystkie popełnione błędy. Nie jesteś w stanie sobie wybaczyć, że nie potrafisz cofnąć czasu.

Me­lan­cho­lia  tęskno­ta... teksty

whosays dodano: 10 października 2013

Me­lan­cho­lia, tęskno­ta, smu­tek, zniechęcenie Są treścią mo­jej duszy.

Nie pytaj co u mnie. I tak skłamię.... teksty

whosays dodano: 9 października 2013

Nie pytaj co u mnie. I tak skłamię. Siła uniesień i ból porażek. Pięć dni smutku i dwa dni nieco lepszego życia. Czekam. Ręce mi drżą, bo nie ma dłoni, które gwarantują bezpieczeństwo. Kładę się spać, ale pościel parzy. Kładę się spać, ale myśli nie dają zasnąć. Udaje mi się zasnąć tuż przed dzwonkiem budzika. Pięknie. Świat przerasta czasem nawet najsilniejszych. Jeżeli wszechświat ma się rozpaść niech zrobi to teraz. Teraz.

Jestem stratą miejsca. Zwykłym... teksty

whosays dodano: 3 października 2013

Jestem stratą miejsca. Zwykłym głupim dzieciakiem. Nie mam rozumu. Jestem przestępcą. Zero ze mnie pożytku, człowieku. Jestem niczym.

Tak  masz rację. Już nic nie... teksty

whosays dodano: 20 września 2013

Tak, masz rację. Już nic nie będzie tak jak dawniej. Jednak my możemy stworzyć sobie namiastkę przeszłości. Możemy spróbować jeszcze raz zakochać się w sobie. Możemy od nowa poznawać swoje przyzwyczajenia i nawyki. Teraz wszystko zależy od nas. Musimy tylko powiedzieć sobie czy nie boimy się wskrzeszenia dawnych uczuć, czy nie boimy się zaryzykować. Bo tak, to jest ryzyko dać sobie nową szansę na wspólne życie i miłość. Ryzykujemy kolejnym rozczarowaniem i nowymi łzami, ale przecież warto. I chociaż to wszystko nie jest takie łatwe, bo trzeba mocno się natrudzić i bardzo postarać, aby to wszystko dobrze się udało, to pamiętaj, że kto nie ryzykuje ten nic w życiu nie ma. Więc jak kochanie, podejmujesz wyzwanie? / napisana

Spoglądam czasem w lustro. Tak dla... teksty

whosays dodano: 20 września 2013

Spoglądam czasem w lustro. Tak dla pewności. Sprawdzam, czy jeszcze jestem choć mogłoby mnie nie być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV