głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle miliony osób na świecie chce być ze sobą a nie mogą przeszkadza im w tym odległość. a my? mamy siebie na wyciągniecie ręki kochamy się ale pod żadnym pozorem ni

whistle

whistle.moblo.pl
miliony osób na świecie chce być ze sobą a nie mogą przeszkadza im w tym odległość. a my? mamy siebie na wyciągniecie ręki kochamy się ale pod żadnym pozorem nie moż
miliony osób na świecie chce być... teksty

whistle dodano: 29 października 2012

miliony osób na świecie chce być ze sobą a nie mogą, przeszkadza im w tym odległość. a my? mamy siebie na wyciągniecie ręki, kochamy się ale pod żadnym pozorem nie możemy być razem.

  dlaczego ze sobą zerwaliście?... teksty

whistle dodano: 29 października 2012

- dlaczego ze sobą zerwaliście? przestałaś go kochać? - nie przestałam, prawdopodobnie nigdy nie przestanę. ale wiesz, wykorzystał moje zaufanie a związek bez zaufania nie ma prawa funkcjonować.

byłam na placu zabaw z siostrą... teksty

whistle dodano: 29 października 2012

byłam na placu zabaw z siostrą, siedziałam na ławce kiedy podbiegła do mnie obrażona. - co się stało ? - kucnęłam przy niej. - obraziłam się z Mateuszem, bo nie chce oddać mi misia. - zaśmiałam się. odwróciłam ją w stronie piaskownicy i powiedziałam. - idź i go przeproś, może kiedyś będzie Twoim największym skarbem, niż wiaderko. - mała z uśmiechem pobiegła do niego. patrzyłam tak jeszcze przez chwilę, jesteśmy dokładnie tacy sami. kłócimy się o głupoty nie mając świadomości, że ucieka nam miłość.

to cudowne jakim szczęściem dla nas... teksty

whistle dodano: 29 października 2012

to cudowne jakim szczęściem dla nas może być obecność drugiej osoby.

walentynki  2011. siedziałam na... teksty

whistle dodano: 29 października 2012

walentynki, 2011. siedziałam na polskim, ty też już dawno miałeś być w szkole. zadzwonił upragniony dzwonek wszyscy wybiegli z klasy. szłam z koleżankami przez hol, kiedy siedziałeś na ławce z kolegami i różą. podszedłeś do mnie, wręczając mi ją pocałowałeś mnie. - mówiłam, że nie obchodzę walentynek. - powiedziałam. - walentynki?! jakie walentynki. to na Twoje przedwczesne urodziny. - zaśmiał się i przytulił mnie. tak, to była miłość. ~/ wspomnienia..

być może nie jesteśmy razem ale... teksty

whistle dodano: 29 października 2012

być może nie jesteśmy razem ale wiem, że nadal mnie kochasz. czuję i widzę to. uwielbiam przechodząc korytarzem obok Ciebie witać się z kolegami wiedząc, że masz ochotę się na nich rzucić. nazywasz mnie bez uczuć? kiedyś okazywałam Ci ich za dużo.

wiedziałam  że kiedyś zatęsknisz. teksty

whistle dodano: 29 października 2012

wiedziałam, że kiedyś zatęsknisz.

bolała mnie wiadomość  że... teksty

whistle dodano: 29 października 2012

bolała mnie wiadomość, że przyprawiłeś mi rogi. każdy w szkole o tym wiedział, tylko nie ja. codziennie kilkadziesiąt osób śmiało się kiedy siedziałam Ci na kolanach. zerwałam z Tobą. pamiętam, że od tamtego dnia każdą noc zaczynałam odbitym tuszem na poduszce. a dziś? wydzwaniasz do mnie i prosisz o drugą szansę, ja z papierosem w ręce i lampką wina na podłodze śmiejąc się odrzucam połączenia.

zastanawiam się  czy kiedy... teksty

whistle dodano: 29 października 2012

zastanawiam się, czy kiedy wypominasz mi błędy pamiętasz o tym, że mnie zdradziłeś. przez Ciebie tyle nieprzespanych nocy. proszę, zastanów się kiedy mówisz, że nie jest tak jak kiedyś.

zima  to taki wspaniały czas.... teksty

whistle dodano: 28 października 2012

zima, to taki wspaniały czas. uwielbiam chodzić wieczorem gdy całe miasto jest oświetlone, śnieg delikatnie pruszy a ludzie wokół paradują uśmiechnięci, bije od nich ciepłem. rok temu właśnie w zimie powiedział pierwszy raz, że mnie kochasz. wtedy narodziła się między nami miłość i wiesz co? cieszę się, że przetrwała do kolejnej.

znów pada śnieg  znów nadchodzi... teksty

whistle dodano: 28 października 2012

znów pada śnieg, znów nadchodzi zima, nasza ławka nadal stoi w parku. wszystko wydaje się być takie same, ale wiesz coś się zmieniło. nas już nie ma.

wiesz co jest najgorsze w tym... teksty

whistle dodano: 28 października 2012

wiesz co jest najgorsze w tym wszystkim? że to już nigdy nie wróci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV