głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle lepiej kochać i stracić niż nigdy nie zaznać miłości. Też tak macie że czasem chcielibyście coś powiedzieć ale nie możecie? Skrywacie to w sobie zagryzacie warg

whistle

whistle.moblo.pl
lepiej kochać i stracić niż nigdy nie zaznać miłości.
lepiej kochać i stracić  niż nigdy... teksty

whistle dodano: 27 marca 2013

lepiej kochać i stracić, niż nigdy nie zaznać miłości.

Też tak macie  że czasem... teksty

whistle dodano: 26 marca 2013

Też tak macie, że czasem chcielibyście coś powiedzieć ale nie możecie? Skrywacie to w sobie, zagryzacie wargi ale nie mówicie bo boicie się, że to mogłoby wszystko zmienić? A nie chcecie tego, choć bardzo was to męczy to nie chce powiedzieć prawdy bo wiecie, że nie zniesiecie utraty bliskiej osoby.

Wiecie co mnie przeraża? Nie sama... teksty

whistle dodano: 26 marca 2013

Wiecie co mnie przeraża? Nie sama myśl, że nie jesteśmy już razem. Ale świadomość tego, że on i tak kiedyś sobie kogoś znajdzie. Nie mogę siebie okłamywać, że już na zawsze będzie kochał i tęsknił za mną. To jest największy ból. Wiedzieć, że słowa 'kocham cię' będzie kierował kiedyś kogoś innego.

   Boże oddaj jej jej siłę... teksty

whistle dodano: 25 marca 2013

,, Boże oddaj jej jej siłę, przecież ją zabiłem. Kotku, mogę tak do Ciebie tak mówić? Chodź tu. Każdy może się pogubić. W środku jestem dalej tym, kim byłem i choć ścieżki są zawiłe, tyle razy prowadziłem."

tak  tylko ciebie chcę oglądałam :  dzięki! teksty whistle dodał komentarz: tak, tylko ciebie chcę oglądałam :) dzięki! do wpisu 25 marca 2013
jakie polecacie filmy romantyczne... teksty

whistle dodano: 25 marca 2013

jakie polecacie filmy romantyczne, które niekoniecznie dobrze się kończą? :) podobne do Trzy Metry Nad Niebem.

nawet nie wiesz ile kosztowała mnie... teksty

whistle dodano: 24 marca 2013

nawet nie wiesz ile kosztowała mnie walka samej z sobą podczas naszych rozmów. pisałeś mi, że stałam się inna, nie miła i chamska kiedy pisałam Ci, że zapominam o Tobie coraz bardziej i jak dobrze mi bez Ciebie. a tak naprawdę zalewałam się łzami i targałam włosy z bólu ale musiałam udawać, nie mogłam Ci pokazać, że nadal mi zależy.

powiedział mi kiedyś  że pokochał... teksty

whistle dodano: 24 marca 2013

powiedział mi kiedyś, że pokochał mnie za moją radość, w walkę do samego końca, gorące serce i uśmiech na twarzy w chwilach kiedy upadałam. dlatego tak trudno było mi przyznać się, że już nie daje rady. chciałam żeby zawsze widział we mnie tą silną i pełną szczęścia dziewczynę.

usłysz mój krzyk gdy stoję milcząc. teksty

whistle dodano: 24 marca 2013

usłysz mój krzyk gdy stoję milcząc.

nie wierzę  że coś można zacząć... teksty

whistle dodano: 24 marca 2013

nie wierzę, że coś można zacząć od nowa. nigdy wasze rozmowy nie będą już takie same, nie będzie poznawać się z dnia na dzień tak jak na początku, nie zapomnicie o swoich wadach i zaletach, nadal będzie pamiętać kłótnie te mniejsze i te w których serce łamało się na pół. czas nigdy nie zawraca.

nie zrozum mnie źle  nadal kocham... teksty

whistle dodano: 24 marca 2013

nie zrozum mnie źle, nadal kocham ale brakuje mi sił.

i wiesz  dziś już nie tęsknie. nie... teksty

whistle dodano: 24 marca 2013

i wiesz, dziś już nie tęsknie. nie zasypiam ze łzami na policzkach, nie budzę się w środku nocy krzycząc, coraz częściej się uśmiecham i wychodzę do ludzi. ale lubię siadać nocą przy komputerze kiedy wszyscy już śpią, otwieram folder z naszymi zdjęciami, archiwum rozmów i wracam do tego, często kończę dopiero nad ranem uśmiechając się a jednocześnie mając łzy w oczach. nie wstydzę się tego bo wiem, że łączyło nas coś wielkiego i nie mogę o tym zapomnieć, nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV