głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle Pogubiłam się w tych wszystkich uczuciach i choć nadal się uśmiecham to w środku krzyczę krzyczę o pomoc i bezlitosnym wzrokiem patrzę na ludzi żeby wyciągnęli

whistle

whistle.moblo.pl
Pogubiłam się w tych wszystkich uczuciach i choć nadal się uśmiecham to w środku krzyczę krzyczę o pomoc i bezlitosnym wzrokiem patrzę na ludzi żeby wyciągnęli do mnie
Pogubiłam się w tych wszystkich... teksty

whistle dodano: 26 października 2013

Pogubiłam się w tych wszystkich uczuciach i choć nadal się uśmiecham to w środku krzyczę, krzyczę o pomoc i bezlitosnym wzrokiem patrzę na ludzi, żeby wyciągnęli do mnie rękę. Potrzebuję ratunku.

www.ask.fm mancamen   jeśli komuś... teksty

whistle dodano: 26 października 2013

www.ask.fm/mancamen - jeśli komuś też się tak nudzi, zapraszam do pytania :)

Wolałabym gdyby tego nie było... teksty

whistle dodano: 25 października 2013

Wolałabym gdyby tego nie było, żeby obeszło się bez tych wszystkich obietnic i słów. Nie pamiętać chwil w których czułam się naprawdę szczęśliwa i myślałam, że mam wszystko czego od zawsze pragnęłam. Zastanawia mnie tylko dlaczego w momentach kiedy mogłam odejść bo miałam do tego pełne prawo - ja tego nie zrobiłam, przecież od samego początku nie było o co walczyć. To była marna gra bez opcji wygranej, pozwalała tylko na chwilę poczuć się szczęśliwym.

Zatrzymajmy się i zastanówmy czy ta... teksty

whistle dodano: 24 października 2013

Zatrzymajmy się i zastanówmy czy ta znajomość ma naprawdę sens? Pomyśl, przecież tak naprawdę to do niczego nie prowadzi. Te wszystkie kłótnie, łzy, krzyk i obietnice - one nigdy nie zostaną spełnione. Zabijamy się codziennie wierząc, że rzeczywistość nie jest taka okropna i w końcu będziemy razem ale to tylko złudzenie bo dobrze wiemy jaka jest prawda i żadne uczucie, nawet najsilniejsze nie zwycięży tego. Musimy dać spokój, rozumiesz? Będzie bolało ale damy radę, za jakiś czas nawet zapomnimy o tym że kiedykolwiek coś nas łączyło.

Nigdy nie możesz doprowadzić do... teksty

whistle dodano: 24 października 2013

Nigdy nie możesz doprowadzić do tego abyś uzależniła się od czyjejś osoby bo właśnie wtedy zginiesz, wszystko będzie podporządkowane pod nią, każdy dzień zacznie się od jej imienia w głowie. Na początku myślisz, że wszystko jest jak najlepiej ale wystarczy, że przez jeden dzień zabraknie tej osoby. Nie zadzwoni, nie napisze, nie spyta czy u Ciebie wszystko dobrze. Musisz zachować obojętność i niezależność tylko w taki sposób poradzisz sobie.

czuję  że coś się zmienia i... teksty

whistle dodano: 23 października 2013

czuję, że coś się zmienia i właściwie to trochę się tego boję.

i mimo wszystko cieszę się  że... teksty

whistle dodano: 22 października 2013

i mimo wszystko cieszę się, że dziś jesteś. wiesz?

www.ask.fm mancamen teksty

whistle dodano: 19 października 2013

Nigdy nie pomyślałabym  że można... teksty

whistle dodano: 19 października 2013

Nigdy nie pomyślałabym, że można znienawidzić tak mocno osobę, którą kiedyś się kochało.

Nie ma sensu tęsknić za nim. Sama... teksty

whistle dodano: 18 października 2013

Nie ma sensu tęsknić za nim. Sama pomyśl, przecież tak naprawdę nie chcesz znów czuć łez na policzkach. Nie chcesz podczas każdej rozmowy uważać na słowa, żeby przez przypadek nie powiedzieć czegoś za dużo. Nie zależy Ci na byciu zazdrosną, nie potrzebujesz tęsknić i zastanawiać się co u niego. Twoje życie nie jest uzależnione od Jego osoby i zrozum to w końcu.

Najgorzej kiedy dociera do Ciebie... teksty

whistle dodano: 16 października 2013

Najgorzej kiedy dociera do Ciebie, że już go nie ma. Nie możesz do niego napisać, zadzwonić albo poprosić o spotkanie. Czytasz wszystkie stare rozmowy w których potwierdzał jak bardzo Cię kocha i życzył Ci słodkich snów. Chcesz się rozpłakać ale nie możesz bo wokół znajdują się inni ludzie podziwiający Twój uśmiech a nie mający pojęcia, że właśnie w tej chwili masz ochotę wybuchnąć płaczem. Nie potrafisz zrozumieć kiedy to wszystko się skończyło, kiedy zaczęliście coraz mniej się śmiać a więcej kłócić. Chcesz umrzeć ale wiesz, ze nie możesz. Musisz wstać, znów sztucznie się uśmiechnąć i iść naprzód.

Wierzę  że tak będzie lepiej.... teksty

whistle dodano: 15 października 2013

Wierzę, że tak będzie lepiej. Wszystko jakoś się naprawi a złamane serce wróci do normy. Nauczymy się żyć bez siebie, staniemy się samodzielni i niepotrzebne nam będą smsy na dobranoc. Rozumiesz kochanie? Nie smuć się, nie rozpamiętuj tych kilku lat będzie dobrze. Nie zwracaj uwagi na moje łzy, przecież się uśmiecham. Za kilka lat będziesz mi z radością opowiadał o nowej dziewczynie i jak bardzo jesteś z nią szczęśliwy. Pokochasz kogoś na nowo, jeszcze bardziej niż mnie. Damy sobie radę, słyszysz? Pamiętasz jak mówiłeś, że chcesz dla mnie jak najlepiej? Ja też chcę, właśnie dlatego kończąc tą znajomość dałam Ci szansę na coś lepszego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV