głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle Nie daje rady to przerasta. Uczucia biorą górę a ja sama gubię się wśród tych wszystkich słów. To przed bez Ciebie było tylko po to Żebym mógł przeżyć to po już

whistle

whistle.moblo.pl
Nie daje rady to przerasta. Uczucia biorą górę a ja sama gubię się wśród tych wszystkich słów.
Nie daje rady  to przerasta. Uczucia... teksty

whistle dodano: 17 marca 2014

Nie daje rady, to przerasta. Uczucia biorą górę a ja sama gubię się wśród tych wszystkich słów.

To  przed  bez Ciebie było tylko po... teksty

whistle dodano: 15 marca 2014

To "przed" bez Ciebie było tylko po to Żebym mógł przeżyć to "po" już z Tobą.

Mówiłaś że będziesz zawsze kiedy... teksty

whistle dodano: 15 marca 2014

Mówiłaś że będziesz zawsze kiedy będę potrzebował. Byliśmy kurwa tlenem.. szczerze dla siebie na zawsze.

Myślę  że nigdy Tego nie zapomnę... teksty

whistle dodano: 28 stycznia 2014

Myślę, że nigdy Tego nie zapomnę i jeszcze nieraz obudzę się z krzykiem w środku nocy. Nie zasnę do rana próbując zapanować nad łzami i bólem w klatce piersiowej. To wszystko będzie zaczynało się w moich oczach od nowa. Płacz matki, krzyk, kłótnie, obietnice taty, nieprzespane nocy, chęć odejścia z Tego świata na zawsze. Nigdy nie będę potrafiła wymazać tego z pamięci i chociaż udaję mi się o tym przez chwilę zapomnieć, to wraca. Ale codziennie wychodzę do ludzi, uśmiecham się i przez cały ten okres zachowywałam się dokładnie tak samo. Nigdy nie dałam po sobie poznać, że coś mnie dotknęło, przez coś płaczę i coś mnie zabija. Uznałam, że co mnie nie zabije to mnie wzmocni. I tak właśnie było - dziś nie daję przełamać się głupotom, plotkom i fałszywymi ludźmi. Za każdym razem powtarzam sobie, że zbyt dużo przeszłam i wciąż żyję, żeby coś takiego wywołało u mnie łzy.

Kiedyś na pewno to zakończę.... teksty

whistle dodano: 27 grudnia 2013

Kiedyś na pewno to zakończę. Przerwę z uśmiechem na twarzy ciągnąca się już od dłuższego czasu grę w, której głównej roli grają kłamstwa. Będę potrafiła powstrzymać się od rozmowy z Tobą, słów jak bardzo mnie kochasz i uwielbiasz. Ale tak szczerze nigdy nie byłabym z Tego co zrobiłam szczęśliwa, wiesz? Nie żaliłabym się wszystkim jak mi źle i jak bardzo cierpię, choć naprawdę zasypiałabym ze łzami co noc. Wciąż próbowałabym się uśmiechać a makijażem zakrywać nieprzespane nocy. Czekałabym choć tak naprawdę nie wiem na co, ślepo wierzyłabym i wmawiałabym sobie, że zapomnę a to wszystko było dla Twojego dobra.

whistle ma urooodziny! :  a... teksty

whistle dodano: 26 grudnia 2013

whistle ma urooodziny! :* a jednocześnie 26 grudnia, bro 2000 rok, i dlatego nienawidzę drugiego dnia świąt..

To niesamowite  że dzisiaj... teksty

whistle dodano: 24 grudnia 2013

To niesamowite, że dzisiaj spoglądając 3 lata wstecz nie wiedziałam, że poznam kogoś takiego. Osobę, która będzie dawała mi tyle szczęścia i pewności, że wszystko się jakoś ułoży. Mam ochotę płakać ale wcale nie z powodu smutku tylko radości, że jesteś a ja mam do kogo powiedzieć kocham. I nie potrzebuje żadnych prezentów i życzeń w stylu "dużo szczęścia" bo swoje szczęście mam już 3 lata i jest najcudowniejszym prezentem jaki mogłam dostać kiedykolwiek.

Wiesz czego pragnęłam rok temu?... teksty

whistle dodano: 24 grudnia 2013

Wiesz czego pragnęłam rok temu? Właśnie tego co mam, co dajesz mi dzisiaj a czego tak bardzo mi wtedy brakowało. Ciepła, czułości i świadomości, że jestem dla Ciebie ważna. Tak bardzo tęskniłam za starym Tobą, skarbie.

Nic nie jest łatwe  wszędzie... teksty

whistle dodano: 9 grudnia 2013

Nic nie jest łatwe, wszędzie znajdziesz jakiś problem i przeszkodę ale przecież właśnie takie jest życie prawda? By później świętować i poczuć smak zwycięstwa. Wyjść wieczorem, odpalić szluga i ze łzami w oczach patrzeć na gwiazdy a potem uśmiechnąć się na myśl, że daliście radę i przeszliście to - nieważne jak zaczynając ale kończąc właśnie tutaj, z tymi emocjami, ludźmi i planami na przyszłość. Każda sytuacja i łza uczy czegoś człowieka. Każdy nowo poznany człowiek może zmienić Twoje życie i pozostawić później po sobie ślad, którego nie będziesz mogła niczym zakryć.

To wraca tak niespodziewanie  kiedy... teksty

whistle dodano: 9 grudnia 2013

To wraca tak niespodziewanie, kiedy On powtarza te same słowa i tak nazywa mnie tak jak Ty kiedyś a przecież wcale się nie znacie. Przed twarzą widzę Twój uśmiech, oczy kiedy na mnie patrzyłeś i łzy jak bardzo żałowałeś tego co zrobiłeś. Próbuję jak to wszystko jest możliwe bo przecież już dawno wyrzuciłam Cię z pamięci, przestałam myśleć o Tobie wieczorami i nie czekałam na wiadomość od Ciebie. A nagle, w jednym momencie kiedy życie zaczęło się na nowo układać i znalazłam kogoś, komu naprawdę na mnie zależy wracam do przeszłości.

ask.fm mancamen   zapraszam. teksty

whistle dodano: 8 grudnia 2013

ask.fm/mancamen - zapraszam.

Przejebana sprawa kochać i... teksty

whistle dodano: 8 grudnia 2013

Przejebana sprawa kochać i pożądać a jednocześnie nienawidzić mając ochotę jak najszybciej oddalić się od siebie, póki to wszystko przekroczy granice.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV