głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdycham_dym Jest jeden taki kawałek w Winampie którego mimo że tak bardzo lubię nie mogę włączyć. Boję się że na moich policzkach pojawią się łzy. Tak będą wywołane wspomni

wdycham_dym

wdycham_dym.moblo.pl
Jest jeden taki kawałek w Winampie którego mimo że tak bardzo lubię nie mogę włączyć. Boję się że na moich policzkach pojawią się łzy. Tak będą wywołane wspomnieniam
Jest jeden taki kawałek w Winampie... teksty

wdycham_dym dodano: 28 października 2011

Jest jeden taki kawałek w Winampie, którego mimo, że tak bardzo lubię nie mogę włączyć. Boję się, że na moich policzkach pojawią się łzy. Tak, będą wywołane wspomnieniami o Tobie.

Chcę przytulać Cię i całować o... teksty

wdycham_dym dodano: 28 października 2011

Chcę przytulać Cię i całować o każdej porze dnia i nocy. Chcę dbać o Ciebie, opiekować się Tobą, chronić. Chcę być Ci potrzebna, chcę być Twoja.

Przyjdź  pocałuj i powiedz jak... teksty

wdycham_dym dodano: 28 października 2011

Przyjdź, pocałuj i powiedz jak bardzo kochasz.

 Przepraszam. Nie potrafiłam... teksty

wdycham_dym dodano: 28 października 2011

"Przepraszam. Nie potrafiłam pożegnać się z Tobą. Wiem, że jestem pierdolonym tchórzem, ale to byłoby zbyt trudne. Musiałam wyjechać. Żałuję, że nie umiałam powiedzieć Ci wprost tego, że cholernie się w Tobie zakochałam. Jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. Kocham Cię ponad wszystko. Nie chciałam Ci tego powiedzieć wcześniej, bałam się. Nie byłam pewna, czy czujesz do mnie to samo. A najgorsze jest to, że już nigdy się tego nie dowiem. Przepraszam...". Dziewczynie napłynęły łzy do oczu. - Oczywiście, że czuję do Ciebie to samo... - krzyknęła.

 cz.1 1 września  rozpoczęcie... teksty

wdycham_dym dodano: 28 października 2011

[cz.1]1 września, rozpoczęcie ostatniego roku nauki. Umówiła się z nią pod jej klatką. Czekała na nią jednak ona się nie zjawiła. Nie odbierała telefonów, nie odpisywała na wiadomości. Gdy weszła do sali w szkole, także jej nie było. Siedziała zaniepokojona, gdy nagle poczuła wibrację telefonu. Dostała esa od Jej siostry "Będę czekać na Ciebie pod szkoła,muszę powiedzieć Ci coś bardzo ważnego" . Wiedziała, że coś jest nie tak. Po zakończonym apelu szybko wybiegła przed szkołę. - Co się stało? O czym chciałaś mi powiedzieć? - pytała zdenerwowana. - Pisała do mnie moja siostra. Musisz wiedzieć, że bardzo żałuję tego co zrobiła, ale ona wyjechała. Nie chciała Ci o tym mówić, nie chciała się z Tobą żegnać. Wiedziała, że to byłoby dla niej za trudne. Kazała mi coś Ci przekazać. - dziewczyna wyjęła kartkę z kieszeni. - Masz tu jest wszystko dokładnie opisane. - powiedziała po czym odeszła. Ta usiadła na ławce. Rozchyliła delikatnie kartkę po czym zaczęła czytać.

Nawet ten pierdolony smak zielonego... teksty

wdycham_dym dodano: 28 października 2011

Nawet ten pierdolony smak zielonego Lecha kojarzy mi się ze smakiem Twoich ust. Ciemne pomieszczenie, noc. I ten cholerna słabość, którą mam do Ciebie. Jesteś jedną osobą, do której mnie tak bardzo ciągnie. Pragnę Twojego ciała i Twoich ust na dobranoc.

 Dobrze  że nie wiesz co u mnie bo... teksty

wdycham_dym dodano: 28 października 2011

"Dobrze, że nie wiesz co u mnie bo pękło by Ci serce" / PiH ft. Chada& Lukasyno - Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Idę tam tylko po to żeby zobaczyć... teksty

wdycham_dym dodano: 28 października 2011

Idę tam tylko po to żeby zobaczyć Ciebie. Uwielbiam na Ciebie patrzeć mimo, że widok ten powoduje tyle bólu i wspomnień. To jest masochizm.

A każdego dnia kiedy podnoszę się... teksty

wdycham_dym dodano: 27 października 2011

A każdego dnia kiedy podnoszę się z łóżka szukam w sobie na nowo siły, która pozwoli mi wytrwać kolejny dzień. Staję się to coraz trudniejsze. Nie wiem czego mam się spodziewać danego dnia. Będzie dobrze czy źle?. Chociaż coraz częściej jest cholernie źle. I pomyśleć, że to wszystko przez osobę, którą kocham. To ona mnie dobija i sprawia, że nie mam ochoty na nic. Ale obiecuję sobie. Już niedługo wstanę, ogarnę się, a jej widok nie będzie wywoływał szybkiego bicia mego serca. Obiecuję, że się odkocham. Wiem, że to może trochę potrwać, że będzie ciężko, ale chcę zacząć żyć. Tak jak kiedyś. Chcę nauczyć się żyć bez Ciebie. Mimo, że brak Twojej obecności przyprawia mnie o dziwne poczucie wewnętrznej pustki, ale ja dłużej tak nie wytrzymam.

Nawet jeśli coś zakłóca Twoje sny... teksty

wdycham_dym dodano: 27 października 2011

Nawet jeśli coś zakłóca Twoje sny, trzeba żyć.

To taki wewnętrzny rozpierdol  którego nie można w żaden sposób ogarnąć. I tak już od piątku  p . teksty wdycham_dym dodał komentarz: To taki wewnętrzny rozpierdol, którego nie można w żaden sposób ogarnąć. I tak już od piątku ;p . do wpisu 26 października 2011
Ja... teksty

wdycham_dym dodano: 26 października 2011

Ja jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebie !! . Inaczej nie potrafię określić tego co czuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV