głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdycham_dym A ja?. Ja kocham siedzieć na oknie bujając się do bitu tracku z butelką piwa. Teraz sama zobacz jak bardzo się od siebie różnimy. Była jej ulubiona noc w roku.

wdycham_dym

wdycham_dym.moblo.pl
A ja?. Ja kocham siedzieć na oknie bujając się do bitu tracku z butelką piwa. Teraz sama zobacz jak bardzo się od siebie różnimy.
A ja?. Ja kocham siedzieć na oknie... teksty

wdycham_dym dodano: 16 grudnia 2011

A ja?. Ja kocham siedzieć na oknie, bujając się do bitu tracku z butelką piwa. Teraz sama zobacz jak bardzo się od siebie różnimy.

Była jej ulubiona noc w roku. 31.12... teksty

wdycham_dym dodano: 14 grudnia 2011

Była jej ulubiona noc w roku. 31.12/01.01. Siedziała ze znajomymi. Postanowiła oddalić się od nich na chwilę. Wzięła butelkę szampana i usiadła w kuchni opierając się o zimną ścianę. Wyjęła z kieszeni telefon. Tak bardzo chciała aby to wszystko wróciło do normy. Chciała tak jak rok temu rozmawiać z nią przez telefon i życzyć jej tego pierdolonego szczęśliwego nowego roku. Rozsunęła klawiaturę telefonu i weszła w wiadomości. Postanowiła do niej napisać. Po kilku minutach przyszła jej siostra by zabrać ją z powrotem do innych. Zostawiając telefon na podłodze, poszła do innych, a na ekranie została niewysłana wiadomość " Szczęśliwego Nowego Roku "Skarbie". Mam nadzieję, że w nowym roku nie popełnisz takiego błędu i nie poznasz osoby o charakterze takim jak mój. Jednak pamiętaj o tym, że kurewsko Cię kocham, nadal. "

Zdarzają się też takie dni kiedy... teksty

wdycham_dym dodano: 14 grudnia 2011

Zdarzają się też takie dni kiedy boję się kurwa wstać z łóżka.

Są na świecie takie oczy i takie... teksty

wdycham_dym dodano: 13 grudnia 2011

Są na świecie takie oczy i takie spojrzenie, którego nie sposób zapomnieć. I jeżeli jest taka para, w którą możesz wpatrywać się bez końca to masz cholerne szczęście.

Te uczucie kiedy spojrzałaś mi się... teksty

wdycham_dym dodano: 13 grudnia 2011

Te uczucie kiedy spojrzałaś mi się prosto w oczy, mówiąc, że go nie kochasz, że nic do niego nie czujesz. Ale kurwa ?!. Kiedyś uwierzyłabym na pewno. Teraz ta sprawa nie daje mi spać po nocach.

Zauważyłam  że bardzo często... teksty

wdycham_dym dodano: 13 grudnia 2011

Zauważyłam, że bardzo często kiedy "rozmawiamy", jeżeli to w ogóle można nazwać rozmową, patrzysz mi na usta. Czegoś oczekujesz ?

Miało być tak pięknie  cudownie.... teksty

wdycham_dym dodano: 12 grudnia 2011

Miało być tak pięknie, cudownie. Tak bardzo mnie kurwa kochałaś. I dlatego zostałam. A już dawno miało mnie tu nie być. Nie w tym miejscu, nie w tym mieście. Zostałam tak jak prosiłaś. I co kurwa ?. Jak zwykle wyszło chujowo. Zawalił mi się świat bo Ty ode mnie odeszłaś. A byłaś najważniejszą częścią tego pierdolonego życia, które powoli umiera. Zostały w nim tylko codzienna tęsknota, ból i kilka pustych butelek, mieszających się z tą jedną niedopitą do końca i jedną na porannego kaca.

Umieram z miłości do Ciebie  a Ty... teksty

wdycham_dym dodano: 10 grudnia 2011

Umieram z miłości do Ciebie, a Ty tego nie widzisz. Tęsknota mnie zabija, a alkohol jej w tym pomaga.

Kolejny lany weekend ?. Czemu nie... teksty

wdycham_dym dodano: 5 grudnia 2011

Kolejny lany weekend ?. Czemu nie kurwa. "Wiem, w ten sposób nie zabiję kurwa wspomnień, ale może choć na chwile zapomnieć się uda o niej". Gdybyś wiedziała jak cholernie za Tobą tęsknie ...

Mam zamiar schlać się i nawiać... teksty

wdycham_dym dodano: 2 grudnia 2011

Mam zamiar schlać się i nawiać stąd kurwa, na zawsze.

 A słowa nie oddają tego ile waży... teksty

wdycham_dym dodano: 1 grudnia 2011

"A słowa nie oddają tego ile waży strata. Kocham Cię najmocniej, zaraz wracam"

 Czy tęskniłabyś za mną  gdybym... teksty

wdycham_dym dodano: 30 listopada 2011

"Czy tęskniłabyś za mną, gdybym wyszedł i nie wrócił? Gdybyś nie mogła mnie znaleźć wśród innych ludzi? Wśród twarzy, wśród dłoni ,wśród osób. Jak szybko byś zapomniała jaki mam kolor oczu" / Onar - Ja bym oszalał

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV