głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniliowacocacola Zadzwonił telefon. Odebrałam i zaspanym głosem wyszeptałam 'halo..?' Zaczął mówić  'kocie.. chciałem Ci tylko powiedzieć że Cię kocham. Dobranoc' Gdy urwał sie

waniliowacocacola

waniliowacocacola.moblo.pl
Zadzwonił telefon. Odebrałam i zaspanym głosem wyszeptałam 'halo..?' Zaczął mówić  'kocie.. chciałem Ci tylko powiedzieć że Cię kocham. Dobranoc' Gdy urwał sie sygnał se
Zadzwonił telefon. Odebrałam i... teksty

waniliowacocacola dodano: 27 marca 2011

Zadzwonił telefon. Odebrałam i zaspanym głosem wyszeptałam 'halo..?' Zaczął mówić  'kocie.. chciałem Ci tylko powiedzieć, że Cię kocham. Dobranoc' Gdy urwał sie sygnał serce prawie mi wyskoczyło, zakryłam twarz kołdrą.. Bo to nie on. Bo zawsze zasypiałam własnie z nim, bo to on opowiadał mi bajki na dobranoc i on mógł mówić mi, że mnie kocha.. Tęsknię za tym i nie umiem przywyknąć, że ktoś inny tak bardzo stara sie zająć jego miejsce. 

dokładnie. teksty waniliowacocacola dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 27 marca 2011
wylądowałam w łazience.. wypiłam... teksty

waniliowacocacola dodano: 27 marca 2011

wylądowałam w łazience.. wypiłam tak dużo z tej cholernej miłości do Ciebie. Ale wiesz w jakimś stopniu było to niesamowite uczucie bo jedyne o czym mogłam myśleć to to, że mi niedobrze. Chociaż przez moment nie byłeś królem moich myśli.

'chciałem Ci powiedzieć  że mi... teksty

waniliowacocacola dodano: 25 marca 2011

'chciałem Ci powiedzieć, że mi przeszłaś.. ale kiedy tylko Cię zobaczyłem, kiedy uśmiechnęłaś się tak jak tylko Ty umiesz nie mogłem, zrozumiałem, że nie przeszłaś mi ani trochę..' wyszeptał i jak tu się nie uśmiechnąć? nawet jeśli Ty nie czujesz tego samego.. Panie Boże, pozwól mi pokochać właśnie takiego chłopaka, który na to zasługuje a nie skończonego idiotę! / 1000 wejść, dziękuuuję! : *

nasza miłość jest jak domek  znowu... teksty

waniliowacocacola dodano: 24 marca 2011

nasza miłość jest jak domek, znowu sie zawaliła.. możemy znów go odbudować.. ale tylko jeśli jesteś pewny, że tego chcesz bo jeśli nie jesteś to ja jestem pewna, że to koniec, że opuszczam ten teren i idę dalej przez życie, bez Ciebie.

codziennie mam nadzieję  że może... teksty

waniliowacocacola dodano: 24 marca 2011

codziennie mam nadzieję, że może jednak napiszesz, że może jednak dasz nam jeszcze jedną szansę.

Zawsze w końcu pojawia sie moment... teksty

waniliowacocacola dodano: 22 marca 2011

Zawsze w końcu pojawia sie moment gdy musisz komuś pozwolić odejść.. Dla jego dobra.. To jest własnie taki moment, cholernie boli..

  czy Ty naprawdę nadal umiałbyś... teksty

waniliowacocacola dodano: 22 marca 2011

- czy Ty naprawdę nadal umiałbyś mi ufać? spytałam cicho. - tak.. Jeśli Ty ufałabyś sobie, ufałabyś prawdzie. Mimo wszystko kocham Cię i będę Cię kochał.. Ale ja dłużej nie moge żyć w kłamstwie, rozumiesz? - rozumiem. - jaką mam pewność, że z Tobą nie będę jednocześnie żyć z kłamstwem? - nie masz.. - skąd mam wiedzieć czy Ci wierzyć? - nie wiem. - to sie nazywa zaufanie.. - wiem co to jest. nie mów do mnie jak do dziecka. - wybacz ale już zawsze będziesz moją malutką wanilką.. A teraz idę spać, mam telefon przy sobie. Możemy zasypiac razem. Powiedział spokojnie. 

Wystarczy jedno słowo  osiem liter... teksty

waniliowacocacola dodano: 22 marca 2011

Wystarczy jedno słowo, osiem liter by znów po tej wielkiej burzy mogło przyjść słońce.. ~Wybaczam.

Rozwalił mi sie wielki kawałek... teksty

waniliowacocacola dodano: 22 marca 2011

Rozwalił mi sie wielki kawałek świata.. Teraz muszę tylko pilnować, żeby nie runął cały. Czy jeśli coś zaczyna sie pierdolić to zaraz musi sie spieprzyć wszystko? Taki super zajebisty pierwszy dzień wiosny.. 

idealne teksty waniliowacocacola dodał komentarz: idealne do wpisu 21 marca 2011
wiesz ile głupie nazwanie... teksty

waniliowacocacola dodano: 21 marca 2011

wiesz ile głupie nazwanie słoneczkiem może sprawić radości?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV