głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia nie będę przepraszać za to że nie jesteś tak zajebista jak ja i nie wyrwałaś go pierwsza no wybacz Słońce. www.formspring.me wanilia pytajcie. : nie prosiłam Ci

waniilia

waniilia.moblo.pl
nie będę przepraszać za to że nie jesteś tak zajebista jak ja i nie wyrwałaś go pierwsza no wybacz Słońce.
nie będę przepraszać  za to  że... teksty

waniilia dodano: 7 luty 2011

nie będę przepraszać, za to, że nie jesteś tak zajebista jak ja i nie wyrwałaś go pierwsza, no wybacz Słońce.

www.formspring.me wanilia... teksty

waniilia dodano: 4 luty 2011

www.formspring.me/wanilia < - pytajcie. :)

nie prosiłam Cię o coś... teksty

waniilia dodano: 4 luty 2011

nie prosiłam Cię o coś niemożliwego. chciałam tylko byś był przy mnie na dobre i na złe. czy to takie trudne? dla Ciebie owszem.

na bezsenność cierpi od dawna. już... teksty

waniilia dodano: 2 luty 2011

na bezsenność cierpi od dawna. już jako mała dziewczynka nie sypiała nocami, to irracjonalne wiem, bo co takie stworzonko, może robić w tą mroczną porę doby. te maleństwo płakało. było chore na nadmiar odrzucenia, udawaną miłość rodzinną. z biegiem lat przybywały inne problemy, o których nie chciałaby wspominać, woli zapomnieć. dziś jej życie, nawet w najmniejszym stopniu nie przypomina bajki, lecz to nieistotne. każdy dzień, przynosi jej odrobinkę szczęścia, bezinteresownego, upragnionego przez te lata, to jak spełnione marzenie, którego większość z was nie doceni, ale ona owszem.

postanowiłam   będę sobą.... teksty

waniilia dodano: 30 stycznia 2011

postanowiłam - będę sobą. zdjęłam sztuczny uśmiech z twarzy, przestałam nosić rękawiczki, paliłam na środku ruchliwej ulicy, piłam czerwone wino, płakałam i śmiałam się kiedy miałam na to ochotę, wyrzuciłam wszystkie sukienki, kupiłam kilka par spodni, makijaż już nigdy nie zagościł na mojej twarzy. i wiesz, mimo Twojej nieobecności poczułam się jakoś lepiej.

zostawiłeś mnie zupełnie samą  na... teksty

waniilia dodano: 30 stycznia 2011

zostawiłeś mnie zupełnie samą, na pastwę gwałcicieli, potworów i innych brzydkich postaci. biegłam do domu po pustej ulicy, towarzyszyły mi tylko latarnie i deszcz. czułam obecność niezidentyfikowanego stwora na plecach, odwróciłam się. to cisza przeszywała mnie na wskroś. nie zauważyłam kamienia, potknęłam się, wpadłam w kałużę. rozerwałam leginsy, połamałam szpilki. makijaż rozpłynął się od deszczu i łez. pod moją kamienicą odpaliłam papierosa, a matce powiedziałam, że mnie napadli, bo zabiłaby Cię skurwielu.

możesz być przystojniejszy... teksty

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

możesz być przystojniejszy, mądrzejszy, bogatszy. możesz zabierać mnie na romantyczne wycieczki za granicę, całować delikatnie. możesz tańczyć ze mną walca, chronić od cierpienia. możesz się starać, ale wiedz, że nigdy nie będziesz taki jak on.

niepowinnam  lecz tęsknię.... teksty

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

niepowinnam, lecz tęsknię. tęsknię za blaskiem twych błękitnych tęczówek, za twoimi blond loczkami, a nawet za cierpieniem jakie mi zadawałeś, za kłamstwami, jakimi faszerowałeś mnie każdego dnia.

pozwoliłam mu odejść  chociaż... teksty

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

pozwoliłam mu odejść, chociaż dopytywał czy naprawdę tego chcę. nie rozumiem dlaczego teraz płaczę jak idiotka. stało się, trudno. powinnam żyć nowym, lepszym życiem. to tylko moja wina, że nie potrafię.

patrzę na to z perspektywy czasu... teksty

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

patrzę na to z perspektywy czasu który minął, doskonale zdając sobie sprawę, iż z namiętnymi pocałunkami, przesyconymi erotyzmem, to ja mogłam jeszcze poczekać.

wyrzucił do kosza pełną paczkę... teksty

waniilia dodano: 29 stycznia 2011

wyrzucił do kosza pełną paczkę malboro, potem podszedł i skrył mnie, bezbronną dziewczynę, w swoich silnych ramionach. poczułam uczucie bezpieczeństwa bijące z jego klatki piersiowej i miłość jaką mnie darzy, nawet mimo tego, iż nadal myślę o tym idiocie.

dzięki. prawdziwym zaszczytem jest usłyszeć coś takiego od Ciebie. teksty waniilia dodał komentarz: dzięki. prawdziwym zaszczytem jest usłyszeć coś takiego od Ciebie. do wpisu 28 stycznia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV