głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia usiedli na schodkach częściowo zarośniętych zielonym mchem. spojrzała w jego szafirowe oczy dostrzegła w nich olbrzymią ilość czułości. wiedziała że to ten mome

waniilia

waniilia.moblo.pl
usiedli na schodkach częściowo zarośniętych zielonym mchem. spojrzała w jego szafirowe oczy dostrzegła w nich olbrzymią ilość czułości. wiedziała że to ten moment. pozw
usiedli na schodkach częściowo... teksty

waniilia dodano: 5 lipca 2010

usiedli na schodkach częściowo zarośniętych zielonym mchem. spojrzała w jego szafirowe oczy, dostrzegła w nich olbrzymią ilość czułości. wiedziała, że to ten moment. pozwoliła na złączenie ich warg, które tak długo na to czekały. całowali się bardzo namiętnie. kocham Cię - wyszeptała, gdy skończyli. odpowiedział jej tym samym i mocno przytulił. wiedzieli, że nic ich nie rozdzieli.

widzisz gdy płaczę i gdy się... teksty

waniilia dodano: 4 lipca 2010

widzisz gdy płaczę i gdy się śmieję. takie są uroki prawdziwej miłości. bo wiesz, mimo tego, że nie jesteś tym ideałem, księciem z bajki to Cię kocham. kocham za wszystko i za nic.

ale Ty ślicznie piszesz. :  teksty waniilia dodał komentarz: ale Ty ślicznie piszesz. :) do wpisu 4 lipca 2010
spotykałam się z różnymi... teksty

waniilia dodano: 4 lipca 2010

spotykałam się z różnymi mężczyznami. grubymi, chudymi, wysokimi, niskimi, sportowcami, leniuchami, otwartymi, zamkniętymi, nieśmiałymi, odważnymi, blondynami, szatynami, rudymi, brunetami, z niebieskimi, zielonymi, piwnymi, szarymi, czekoladowymi i czarnymi oczami. jednymi byli dobrzy z polskiego, inni z matematyki. bywało, że grali w szachy, lub byli zapalonymi piłkarzami. kręciłam również z egoistami, altruistami, spontanicznymi, namiętnymi, wariatami, spokojnymi. mogłabym tak wymieniać cały dzień. ten, który zawrócił mi w głowie był inny, taki zwyczajny. może dlatego pokochałam go całym sercem.

Od naszego rozstania minęły cztery... teksty

waniilia dodano: 4 lipca 2010

Od naszego rozstania minęły cztery miesiące. Zmieniło się wszystko, nawet ja. Jesteśmy teraz obcy sobie. Zakochałam się w kimś innym, fakt. Ty też byłeś wcześniej zadurzony, oczywiście nie we mnie. Nadszedł czas by sobie wybaczyć. Chciałabym, ale nie potrafię. Nic nie znaczysz dla mnie, ale gdy Cię widzę mimo wszystko mam palpitacje. Jesteś częścią mnie, czy tego chcę czy nie.

szłam z moim księciem  gdy... teksty

waniilia dodano: 4 lipca 2010

szłam z moim księciem, gdy spotkaliśmy tego pana. moją pierwszą, prawdziwą miłość. spojrzał na mnie smutnym wzrokiem, a ja olałam go. przechodząc obok wypowiedziałam tylko słyszalnym szeptem kocham Cię do mojego obecnego mężczyzny, nowego właściciela mojego serca.

dzięki za podpisanie    teksty waniilia dodał komentarz: dzięki za podpisanie; * do wpisu 4 lipca 2010
nie potrafię bez Ciebie żyć to... teksty

waniilia dodano: 3 lipca 2010

nie potrafię bez Ciebie żyć to takie banalne, wiem. ale stwierdzone prosto z serca.

dzięki   Ty też     teksty waniilia dodał komentarz: dzięki , Ty też ; * do wpisu 3 lipca 2010
nawet o tym nie pomyślałam     teksty waniilia dodał komentarz: nawet o tym nie pomyślałam ; * do wpisu 3 lipca 2010
hahaha :D ale to ja byłam pierwsza .:   teksty waniilia dodał komentarz: hahaha :D ale to ja byłam pierwsza .: ) do wpisu 3 lipca 2010
gdy pierwszy raz spojrzałam w Twoje... teksty

waniilia dodano: 3 lipca 2010

gdy pierwszy raz spojrzałam w Twoje urocze, niebieskie oczy zrozumiałam, że już nie potrafię bez Ciebie żyć. wpadłam po uszy, od pierwszego wejrzenia. zostałeś całym moim sercem, nie mogłam spać, nie mogłam jeść. tego dnia kiedy dowiedziałam się, że czujesz to co ja byłam w siódmym niebie, bo wiesz, bez Ciebie moje istnienie na ziemi nie miało by żadnego sensu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV