głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia dziękuję ale tak nie sądzę. : dzięki dziękuję za podpisanie poprzednich prac. prostowała swoje długie brązowe falowane włosy. nagle zauważyła że ktoś odłączył k

waniilia

waniilia.moblo.pl
dziękuję ale tak nie sądzę. :
dziękuję ale tak nie sądzę. :  teksty waniilia dodał komentarz: dziękuję, ale tak nie sądzę. : * do wpisu 5 lipca 2010
dzięki dziękuję za podpisanie poprzednich prac.   teksty waniilia dodał komentarz: dzięki, dziękuję za podpisanie poprzednich prac. ; * do wpisu 5 lipca 2010
prostowała swoje długie brązowe... teksty

waniilia dodano: 5 lipca 2010

prostowała swoje długie, brązowe, falowane włosy. nagle zauważyła, że ktoś odłączył korki. była sama ze swoim ukochanym, spytała go co się stało, w odpowiedzi usłyszała, że nie pozwoli niszczyć jej piękna. obraziła się na chwilkę, usiadła na pralce, spuściła głowę w dół, nagle poczuła delikatny dotyk na nagich ramionach. wiedziała kto sprawia jej tę szaloną przyjemność. spojrzała w jego błękitne tęczówki. poczuła wargi mocno wpijające się w jej szyję i język poruszający się po niej z niespodziewaną prędkością. wyszeptała ciche dlaczego. nie odpowiedział, kontunuował zabawę. jej ciało przeszedł dreszcz. odskoczył. przerażony spytał czy sprawił jej ból. wtedy poczuła jego miłość, przeszywającą jej ciało. w odpowiedzi usłyszał, było idealnie, kocham Cię. zamilkli. wiedzieli, że już nic ich nie rozdzieli. cieszyli się chwilą, która była tak piękna.

uwierzyła na słowo kobiecej... teksty

waniilia dodano: 5 lipca 2010

uwierzyła na słowo kobiecej intuicji. zawsze marzyła o swoim prywatnym aniołku. ten wysoki, blondyn, któremu włosy kręciły się w naturalne loki był jej ideałem piękna. w dodatku wyglądał trochę jak miś, a jego błękitne oczy były przepełnione iskierkami, podobnymi do kolorowych promieni słońca w letni dzień. pokochała go dosyć szybko, po dwóch miesiącach nie dostrzegała żadnego innego mężczyzny. zaufała mu. potrafili godzinami rozmawiać o totalnych głupotach, ale i poważnych sprawach. planowali wspólną przyszłość. wierzyli w ich związek. z dnia na dzień wszystko się rozsypało. żadne z nich nie potrafiło sobie poradzić w nowej rzeczywistości, aż do czasu, gdy on, jej najsłodszy aniołek wpadł w złe towarzystwo. to dało jej siłę i nie pozwoliło się więcej dołować, zapomniała. chociaż zdała sobie sprawę z tego, że on zawsze będzie w jej sercu.

spoko. :  teksty waniilia dodał komentarz: spoko. : )) do wpisu 5 lipca 2010
http: www.formspring.me wanilia... teksty

waniilia dodano: 5 lipca 2010

ej to jest abstracion..  teksty waniilia dodał komentarz: ej, to jest abstracion.. ;] do wpisu 5 lipca 2010
w moim zdecydowanie za dużym brzuchu... teksty

waniilia dodano: 5 lipca 2010

w moim zdecydowanie za dużym brzuchu fruwa tysiąc motyli. każdy z nich jest innego koloru, są mniejsze, średnie, większe i te olbrzymie. każdy z nich szepcze, zakochałaś się, zakochałaś się, a ja umieram ze strachu. bo wiesz, tak naprawdę okropnie boję się miłości.

razem upijemy się szczęściem... teksty

waniilia dodano: 5 lipca 2010

razem upijemy się szczęściem, będziemy chodzić po chmurach, bo takie są uroki prawdziwej miłości.

cieszę się że mam z kim wypić... teksty

waniilia dodano: 5 lipca 2010

cieszę się, że mam z kim wypić drinka i pośmiać się z niczego. już wiem, czego mi brakowało. to zdecydowanie była miłość.

będę śpiewać mu kołysanki na... teksty

waniilia dodano: 5 lipca 2010

będę śpiewać mu kołysanki na dobranoc, równocześnie głaszcząc go po policzku. zaśnie spokojnie z uśmiechem na twarzy. gdy zauważę, że nie obudzi się w najbliższym czasie pocałuję go w czoło i wyjdę, by rano wrócić i powitać go śniadaniem.

dziękuję za podpisanie   teksty waniilia dodał komentarz: dziękuję za podpisanie ;** do wpisu 5 lipca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV