głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 d teksty waniilia dodał komentarz: ;d do wpisu 2 października 2010
wybrałam się na zakupy z... teksty

waniilia dodano: 2 października 2010

wybrałam się na zakupy z przyjaciółkami. wróciłyśmy wcześniejszym autobusem, bo poszło nam to dosyć szybko. z uśmiechem na twarzy pobiegłam do mieszkanka mojego chłopaka, weszłam bez pukania, w trakcie zdejmowania butów, krzyknęłam - Już jestem Skarbie. wyparował przestraszony z pokoju. - przepraszam, to nie tak jak sobie pomyślisz - wybąkiwał pod nosem. chwilę później zobaczyłam za plecami jego ex, całą rozczochraną. wyszłam stamtąd szybciej niż weszłam. nie płakałam. nie wpuściłam go do domu, bukietu róż, wysłanych przez pocztę kwiatową nie przyjęłam. skończyłam to. chodziłam na imprezki, łatwo przyszło, szybko poszło.

dzięki  d teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ; d do wpisu 2 października 2010
podpisz.   teksty waniilia dodał komentarz: podpisz. ;// do wpisu 1 października 2010
pamiętasz nasze spacery do lasu?... teksty

waniilia dodano: 1 października 2010

pamiętasz nasze spacery do lasu? kiedy siedzieliśmy na ambonie, w ciszy, oglądając małe sarenki i jelonki, biegające po polanie. obiecywałeś mi, że gdy dorośniemy założymy mały rezerwat i będziemy mieć tam takie śliczne zwierzątka. pamiętasz nasze wieczorne rozmowy przez telefon? trwały one do czwartej, nie liczyło się to, że musimy wstać o szóstej rano do szkoły. mówiliśmy o wszystkim i o niczym. pamiętasz kiedy lepiliśmy bałwana? nasypałam ci wtedy śniegu do czapki. troszkę się zdenerwowałeś. a potem zorganizowaliśmy wojnę na śnieżki. zmyłeś mnie, dla śmiechu. a ja poczułam się jak dziecko. te wszystkie piękne chwile nie wrócą, jak ty, ale już na zawsze zostaną w moim poobijanym sercu.

Kotku kocham Cię.   teksty waniilia dodał komentarz: Kotku, kocham Cię. ; -* do wpisu 1 października 2010
piła zieloną herbatę z kolorowego... teksty

waniilia dodano: 1 października 2010

piła zieloną herbatę, z kolorowego kubka, oraz przeglądała zdjęcia z różnych imprez. nie chcący weszła w zakazany folder. zobaczyła dziewczynę, uśmiechniętą, z rozczocharnymi włosami i niebieskim drinkiem z palemką w szklance, oraz chłopaka, pokazującego pełne uzębienie, w lewej ręce trzymał szklankę, pełną soku pomarańczowego, w prawej kieliszek z wódką. dopiero po kilku minutach zorientowała się, że to właśnie ona znajduje się na tej fotografii. tak bardzo się zmieniła. dzisiaj nie wygląda tak ładnie, przytyła od czekolady, ma brzydkie worki pod oczami. na jej twarzy nie gości już ten miły grymas. wygląda jak mały potworek czy tęskniąca dziewczyna, jak kto woli.

twoja   teksty waniilia dodał komentarz: twoja ; ** do wpisu 1 października 2010
moje  teksty waniilia dodał komentarz: moje ;/ do wpisu 1 października 2010
o taak  d teksty waniilia dodał komentarz: o taak ; d do wpisu 30 września 2010
a taam. :D daleko w tyle jestem za nią d teksty waniilia dodał komentarz: a taam. :D daleko w tyle jestem za nią ;d do wpisu 30 września 2010
dzięki za podpisanie  teksty waniilia dodał komentarz: dzięki za podpisanie ;) do wpisu 30 września 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV