głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia siedziała na wysokim szkolnym parapecie. nałożyła kaptur i spuściła głowę. w słuchawkach leciała ich melodia zamyśliła się przez nieuwagę jej oczy wypełniły się

waniilia

waniilia.moblo.pl
siedziała na wysokim szkolnym parapecie. nałożyła kaptur i spuściła głowę. w słuchawkach leciała ich melodia zamyśliła się przez nieuwagę jej oczy wypełniły się świec
siedziała na wysokim szkolnym... teksty

waniilia dodano: 27 września 2010

siedziała na wysokim, szkolnym parapecie. nałożyła kaptur i spuściła głowę. w słuchawkach leciała ich melodia, zamyśliła się przez nieuwagę, jej oczy wypełniły się świecącą substancją. chlipała sobie cichutko w najlepsze, gdy nieoczekiwanie poczuła czyjąś dłoń. jestem totalnym idiotą, wiem. przepraszam. nie chciałem tego kończyć. - już za późno. - na przyznanie się do błędu nigdy nie jest za późno, kocham Cię. - ja Ciebie też. nie mogła powstrzymać swoich uczuć i wtuliła się w jego ramiona.

 zerwałeś z Nią mówiłeś że... teksty

waniilia dodano: 27 września 2010

- zerwałeś z Nią, mówiłeś, że nie kochasz, a teraz, kiedy ułożyła sobie życie, chcesz wrócić? jesteś egoistą wiesz. ta ''Twoja'' zostawiła Cię dla innego, mówiłam Ci, że to lafirynda. - miałaś rację, przepraszam, że nie posłuchałem. - jesteś moim przyjacielem, ale z Nią też się trzymam, damska solidarność i te sprawy. wiesz ile ona nocy przez Ciebie płakała? - zdaję sobie sprawę, jak mogę ją odzyskać. - dziś już nie możesz, zapomnij.

siedziałam z tanim romansidłem na... teksty

waniilia dodano: 27 września 2010

siedziałam z tanim romansidłem na kolanach, w dłoni trzymałam kubek z gorącą, malinową herbatą, koncentrowałam się na akcji lektury, już prawie nie myślałam o nim. niestety sielankę przerwał dźwięk esemesa, zdziwił mnie nadawca. jednak napisał, jak obiecał. był przemiły, wypytywał o moje samopoczucie. niespodziewanie wypalił z tekstem ' cudownie Ci w ciemnym różu, kupuj więcej koszulek w tym kolorze '. zbulwersowałam się. przecież był zakochany w tej idiotce, jak tak może. wyrzuciłam mu wszystko w kilku wiadomościach. a on nie odpisał, jak dziecko. po kilku dniach przestał mówić mi cześć, odwrócił się. mimo tego, nie żałowałam mojej decyzji. nie chciałam by zranił kolejną dziewczynę, nawet najgłupszą w okolicy.

http: www.formspring.me wanilia... teksty

waniilia dodano: 27 września 2010

http://www.formspring.me/wanilia PYTAJCIE, MOŻE PYTANIA ZA PYTANIA? : )

  teksty waniilia dodał komentarz: ;* do wpisu 27 września 2010
dzięki   teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ; ) do wpisu 27 września 2010
dzięki ok.  teksty waniilia dodał komentarz: dzięki, ok. ;* do wpisu 27 września 2010
: teksty waniilia dodał komentarz: :) do wpisu 27 września 2010
dzięki   teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ; ) do wpisu 27 września 2010
a dziś żałuj że zamieniłeś... teksty

waniilia dodano: 26 września 2010

a dziś żałuj, że zamieniłeś mnie na kolegów i libacje. popatrz! jestem szczęśliwa, noszę różowe okulary i mam gdzieś twoje zdanie. uczę się dobrze, wyglądam ładnie. a ty jesteś nikim dla mnie.

spacerowała ulicami ubrana w... teksty

waniilia dodano: 26 września 2010

spacerowała ulicami, ubrana w kwiecistą sukienkę i balerinki. na nosie miała okulary - muchy. śmiała się do siebie i podśpiewywała pod nosem. ludzie patrzyli na nią, jak na chorą, ale tylko ona wiedziała co tak naprawdę jej dolega - to miłość odwiedziła ją tego słonecznego, upalnego lata.

myślała że ma prawdziwe... teksty

waniilia dodano: 26 września 2010

myślała, że ma prawdziwe przyjaciółki, jednak myliła się. gdy dostrzegły, w jej skrzynce odbiorczej esemesy od najprzystojniejszego chłopaka w szkole, odwróciły się od niej, wymyślały plotki na jej temat. ale on, nie nabrał się na te głupoty, wręcz przeciwnie, przedstawił ją swojej paczce, do której szybko przylgnęła na stałe. a fałszywe dziewczyny zazdrościły jej powodzenia, do końca gimnazjum.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV