głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzięki.    teksty waniilia dodał komentarz: dzięki. ; ) ;* do wpisu 22 listopada 2010
na jednej z ulic małego... teksty

waniilia dodano: 22 listopada 2010

na jednej z ulic, małego, mazurskiego miasteczka roznosił się krzyk dziewczyny, pomieszany z płaczem. ' połamałam obcasy, nikt mnie nie kocha, zostawił mnie, idiota. ' to najdelikatniejsze ze zdań, które wypowiedziała tej nocy. była kompletnie pijana. pełna litości podeszłam i zapytałam co się stało, zwierzyła mi się. chłopak zdradził ją z najbliższą przyjaciółką, więc kupiła butelkę wódki, bo miała osiemnaście lat i upiła się do cna. zrozumiałam wszystko dokładnie, chociaż byłam jeszcze dzieckiem. nie pomyślałam, że za kilka lat spotka mnie to samo, że ja będę biegać po mieście, z rozmazanym tuszem i użalać się nad swoim marnym losem.

dokładnie . :D teksty waniilia dodał komentarz: dokładnie . :D do wpisu 22 listopada 2010
wracała z treningu w ukochanych... teksty

waniilia dodano: 22 listopada 2010

wracała z treningu, w ukochanych adidasach, męskiej bluzie i szarych dresach, z komórki płynęły znajome melodie, właściwie to piosenki z płyty soboty, którego wręcz uwielbiała. niespodziewanie zza rogu, wybiegł on. 'nie skończył z zawodami'- pomyślała, jej były chłopak był mistrzem województwa w bieganiu, dzięki niemu zaczęła tańczyć. nawet na nią nie spojrzał, z daleka dostrzegła, że wchodzi do kwiaciarni. 'pewnie po kwiaty, dla nowej dziewczyny' - stwierdziła. jakie wielkie, było jej zdziwienie, gdy piętnaście minut później, ujrzała go na progu swojego pokoju. 'kocham Cię' - wyszeptał. 'ja Ciebie też' - usłyszał w odpowiedzi.

dostrzegłam go w tłumie obcych... teksty

waniilia dodano: 22 listopada 2010

dostrzegłam go w tłumie obcych twarzy. spojrzał w moje piwne tęczówki i posłał najpiękniejszy uśmiech jaki kiedykolwiek widziałam. wydał mi się jednocześnie bliski, a tak daleki. chciałam podejść, zapytać o imię, gdy ujrzałam ją. była piękna, blond włosy, niebieskie oczy, czarujące usteczka, jednym słowem idealna. podbiegła i pocałowała mojego chłopaka. ucieszyłam się, że jest szczęśliwy, ponieważ nigdy nie spotkałam tak anielskiej twarzy. czasami myślę o nim, przeszukałam całego facebooka, naszą klasę również i nic. mimo wszystko tego spotkania nie zapomnę nigdy.

http: niepoprawnaa.blogspot.com 2010... teksty

waniilia dodano: 21 listopada 2010

ale Ty zajebista jesteś   teksty waniilia dodał komentarz: ale Ty zajebista jesteś ; * do wpisu 21 listopada 2010
http: niepoprawnaa.blogspot.com 2010... teksty

waniilia dodano: 21 listopada 2010

http: niepoprawnaa.blogspot.com... teksty

waniilia dodano: 20 listopada 2010

http://niepoprawnaa.blogspot.com/ zapraszam, na mojego bloga! ;*

http: www.formspring.me wanilia... teksty

waniilia dodano: 20 listopada 2010

dzisiaj nie liczy się już nic... teksty

waniilia dodano: 20 listopada 2010

dzisiaj, nie liczy się już nic, tylko wystające żebra, niebieskie oczy i głos, który uspokaja w najtrudniejszych sytuacjach. kocham spać, na serduszku, które śpiewa mi kołysankę, marzyć w ramionach, które nieustannie się kołyszą, gdy płaczę. jest mi dobrze, cholernie dobrze. właściwie, nigdy nie czułam się tak fantastycznie. zakochałam się, w prawdziwym, najukochańszym mężczyźnie, jakiego było dane mi poznać. kochanie, jesteś najlepszy.

pełna złości uderzyła się w... teksty

waniilia dodano: 19 listopada 2010

pełna złości, uderzyła się w serce. ciszej, nie mów już nic - krzyknęła, już więcej Ciebie nie posłucham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV