głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia http: niepoprawnaa.blogspot.com 2010 11 piec.html nowa notka opowiadanie od razu mówię że mogą znaleźć się błędy ale zapraszam do obiektywnej oceny! dziękować d

waniilia

waniilia.moblo.pl
http: niepoprawnaa.blogspot.com 2010 11 piec.html nowa notka opowiadanie od razu mówię że mogą znaleźć się błędy ale zapraszam do obiektywnej oceny!
http: niepoprawnaa.blogspot.com 2010... teksty

waniilia dodano: 24 listopada 2010

http://niepoprawnaa.blogspot.com/2010/11/piec.html nowa notka, opowiadanie, od razu mówię, że mogą znaleźć się błędy, ale zapraszam do obiektywnej oceny!

dziękować   teksty waniilia dodał komentarz: dziękować ; * do wpisu 24 listopada 2010
dzięki  d teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ;d do wpisu 24 listopada 2010
KURCZĘ JUŻ 50 TYSIĘCY ODSŁON... teksty

waniilia dodano: 24 listopada 2010

KURCZĘ, JUŻ 50 TYSIĘCY ODSŁON, SUMUJĄC TO Z TELEPATIĄ I BLESS ( NA KTÓRYCH KIEDYŚ BYWAŁAM ) JUŻ PONAD 100 TYSIĘCY, DZIĘKUJĘ. ;*

dzięki   teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ; * do wpisu 24 listopada 2010
dzięki  D teksty waniilia dodał komentarz: dzięki ; D do wpisu 23 listopada 2010
świetnie piszesz! teksty waniilia dodał komentarz: świetnie piszesz! do wpisu 23 listopada 2010
Uzależniona? Owszem. Od cherry coke... teksty

waniilia dodano: 23 listopada 2010

Uzależniona? Owszem. Od cherry coke, zielonych orbitek, orzechowej czekolady, a co najważniejsze, od pewnego mężczyzny. Nie, nie zostawił mnie, wręcz przeciwnie, pilnuje mnie dniami i nocami, sprawia, że jest mi dobrze, po prostu go kocham!

Po latach strachu odważyła się... teksty

waniilia dodano: 23 listopada 2010

Po latach strachu odważyła się, podejść do wymarzonego faceta i wyznać, że kręci ją bezlitośnie. - Cześć - odparła nieśmiało, podając mu trzęsącą się dłoń. - Witaj, co Cię sprowadza. - Właściwie, chciałabym powiedzieć Ci.. - ŻE JESTEŚ PRZYSTOJNY - dokończył. - Ską, Ską, Skąd wiedziałeś? - jąkała się, ze strachu. - Zgadłem, bo wiesz, Ty też jesteś śliczna, od pierwszej gimnazjum, szaleję za Twoją urodą, miałaś wtedy taki długi warkocz i uderzyłaś mnie nim, w plecy. Od tamtej pory regularnie obserwuję Ciebie na nk. - Och, miło mi. - Może dasz mi swój numer, umówimy się? - Oczywiście. Ze stresu, myliła się z osiem razy, przy tak prostych cyferkach. - Proszę - odparła na koniec. - Dziękuję. Był tak wyluzowany, że dał jej buziaka w policzek, którego musiała odwzajemnić. - To do wieczora. Pomachał jej przez cały korytarz, odwróciła się pośpiesznie by nie dostrzegł czerwieni jej policzków.

W moim świecie istnieje kilku... teksty

waniilia dodano: 23 listopada 2010

W moim świecie istnieje kilku, prawie idealnych mężczyzn. Moja wielka miłość, od pięciu lat -Bill Kaulitz, Kamil Bednarek, Mesajah.. Jednakże najważniejszego mam już przy sobie. Uwielbiam czuć jego zapach, dotyk, słyszeć szept. Bez niego niebo, nie jest niebieskie, kiwi, smakuje jak kefir, czyli jest szczytem okropności, a różowy kolor bleknie i zamienia się w śnieżnobiałą, zimną biel. Wydaje mi się, że jest stworzony specjalnie dla mnie, jak książe dla królewny, Romeo dla Julii, Edward dla Belli. Potrzebuję go cholernie, bez niego najzwyczajniej w świecie nie dam sobie rady. Mam malutką proźbę do Ciebie, Kochanie. Obiecaj, że mnie nigdy nie zostawisz, proszę!

Nie szłam z poważną miną a... teksty

waniilia dodano: 23 listopada 2010

Nie szłam z poważną miną, a skakałam i uśmiechałam się do siebie. Ludzie patrzyli na mnie jak na idiotkę, ale olałam to. Wiem, że są przygnębieni codziennością, szaroburą egzystencją, a ja widzę świat w kolorowych barwach młodości.

Stanęłam na środku stołu pełna... teksty

waniilia dodano: 23 listopada 2010

Stanęłam na środku stołu, pełna desperacji tupnęłam nóżką i krzyknęłam - albo ja, albo ona. Wybrałeś tą lafiryndę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV