głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
walnieta.realistka Gdy załamuje się moje życie Jesteś spokojem i ucieczką Bo wszystko co mi dajesz Czyni nieskończone dobro Kiedy jestem niezmordowana Jesteś podróżą bez końca Dla

walnieta.realistka

walnieta.realistka.moblo.pl
Gdy załamuje się moje życie Jesteś spokojem i ucieczką Bo wszystko co mi dajesz Czyni nieskończone dobro Kiedy jestem niezmordowana Jesteś podróżą bez końca Dlateg
Gdy załamuje się moje życie... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 stycznia 2011

Gdy załamuje się moje życie Jesteś spokojem i ucieczką Bo wszystko co mi dajesz Czyni nieskończone dobro Kiedy jestem niezmordowana, Jesteś podróżą bez końca Dlatego kładę mój mały, wielki świat w twoje bezpieczne dłonie

Twój śmiech uzależnia  jak nic na... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 stycznia 2011

Twój śmiech uzależnia, jak nic na tej ziemi Także gdyby twoja obecność była trucizną, Byłabym przy tobie tak długo Aż bym umarła. Twoje zniknięcie zakłóciłoby świat, Dlatego nawet o tym nie myślę Zbyt pięknie jest między nami Gdy dajemy sobie nawzajem miłość.

Znalazłam skarb  który nosi twoje... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 stycznia 2011

Znalazłam skarb, który nosi twoje imię Tak piękny i wartościowy Żadne pieniądze świata nie są jego warte Zasypiasz obok mnie, mogę się tobą cała noc zachwycać Patrzeć jak śpisz, słyszeć jak oddychasz Aż się obudzisz rano. Dałeś kolejny raz radę ukraść mi powietrze Gdy leżysz obok mnie prawie wcale nie mogę myśleć, Że ktoś taki jak ja, zasłużył na coś tak pięknego jak ty.

I najbardziej wkurza mnie to gdy nie... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 stycznia 2011

I najbardziej wkurza mnie to gdy nie mogę sie do Ciebie dodzwonić, po kilku dniach twojego nieodzywania sie. Powiedziałam Ci kiedyś ze mimo wszystko przecież jesteś dla mnie ważny. Proszę nie rób tak nigdy, bo sie martwię.

Słoneczko moje. Nie ty jesteś... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 stycznia 2011

Słoneczko moje. Nie ty jesteś słoneczko i to moje i takie lepsze. A niby czemu lepsze? Bo Ty nigdy nie zachodzisz. ( Po dwóch minutach przeanalizowania tych słow oboje wybuchli śmiechem powtarzając "Bo Ty nigdy nie zachodzisz"

Kocham leżeć na środku jakiejś... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 stycznia 2011

Kocham leżeć na środku jakiejś polnej drogi z Tobą pod kocem. Wiem wtedy ze mogę bezproblemowo usnąć bo jesteś przy mnie.

Księżniczka swojej bajki z koroną... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 stycznia 2011

Księżniczka swojej bajki z koroną z papieru i oczami rozmazanymi w stylu "panda" .

Ona po prostu potrzebuje poczucia... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 stycznia 2011

Ona po prostu potrzebuje poczucia bezpieczeństwa które należy sie każdemu człowiekowi . W tej chwili jest w śpiączce i wybudza sie tylko wtedy gdy on jest obok. Gdy wie ze ma po co zyc.

Zbyt sentymentalna  zbyt smutna  zbyt... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 stycznia 2011

Zbyt sentymentalna, zbyt smutna, zbyt uczuciowa, zbyt zakochana... Wszystko zbyt... Ale nie zbyt silna...

Zabije kiedyś tego diabła ! teksty

walnieta.realistka dodano: 8 stycznia 2011

Zabije kiedyś tego diabła !

I kolejny raz przeczytałam twój... teksty

walnieta.realistka dodano: 6 stycznia 2011

I kolejny raz przeczytałam twój opis na gadu i chciałam napisać, ale przypomniałam sobie ze już się nie znamy.

Myślisz  ze możesz mnie atakować... teksty

walnieta.realistka dodano: 5 stycznia 2011

Myślisz, ze możesz mnie atakować tylko dlatego ze jestem osłabiona ?! Mam poczucie świadomości, ze jestem słaba, ze nie do końca jestem w tym świecie i nie bardzo ogarniam bagno, w którym się znajduje. To nie powód byś Ty tą swoja wielką zarozumiała dupą rozpychała się w moim życiu , które faktycznie nie jest idealne. Teraz może i jestem osłabiona i możesz zadać mi cios, który pogorszy mój stan... Ale uwierz, ze ja z tego bagna się wyślizgnę, a wtedy nawet nie będziesz wiedziała kiedy, a nadejdzie twój koniec. Kawałek po kawałeczku będę niszczyła Ciebie i to co jest dla Ciebie najważniejsze odbierając Ci to na twoich oczach, aż sama się poddasz i skończysz... Skończysz swój żywot, który uznasz za porażkę. Wtedy zrozumiesz gdzie popełniłaś błąd ale będzie za późno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV