głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie że jestem żyję i zasypiam pod tym samym niebem co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej moż

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie że jestem żyję i zasypiam pod tym samym niebem co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dz
Proszę byś przed snem spojrzał w... teksty

vanilla07 dodano: 24 czerwca 2014

Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie, że jestem, żyję i zasypiam pod tym samym niebem, co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nuż uda nam się sprawić, by nasza miłość trwała wiecznie.

 Dlaczego nie zadzwoniłaś?    Nie... teksty

vanilla07 dodano: 24 czerwca 2014

-Dlaczego nie zadzwoniłaś? - Nie mogłam. - Ale dlaczego? - Na sam dźwięk Twojego głosu zmieniłabym zdanie.

nie składaj obietnic  jeśli nie... teksty

vanilla07 dodano: 24 czerwca 2014

nie składaj obietnic, jeśli nie jesteś pewny, czy zamierzasz ich dotrzymać.

nie wiem gdzie jesteś  nie wiem z... teksty

vanilla07 dodano: 24 czerwca 2014

nie wiem,gdzie jesteś, nie wiem,z kim śpisz.

mężczyzna ma czuć że jesteś z... teksty

vanilla07 dodano: 24 czerwca 2014

mężczyzna ma czuć że jesteś z nim z wyboru , a nie dlatego że go potrzebujesz. Tylko wtedy będzie Cię uważał za równorzędną partnerkę.

https:  www.youtube.com watch?v=OQM5... teksty

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

http:  www.tekstowo.pl piosenka... teksty

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

wróciłeś w momencie kiedy... teksty

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

wróciłeś w momencie kiedy zwątpiłam we wszystko. Jak głupia czekam aż się odezwiesz, bo sama nie umiem tego zrobić. Nie wiem jak z Tobą rozmawiać. Wiele Twoich słów raniło mnie w momencie, gdy próbowałam czegokolwiek się od Ciebie dowiedzieć.

cd cz.3   jeśli udasz że w ogóle... teksty

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

cd cz.3 " jeśli udasz że w ogóle tego nie zauważyłaś ( bo czas mija niepostrzeżenie, kiedy człowiek dobrze się bawi ) zacznie o Ciebie zabiegać. Dlaczego ? bo zabraknie mu przekonania że ma Cie w garści./ z ksiązki " dlaczego mężczyźni kochają zołzy".

cz.2  mężczyźni mają też zwyczaj... teksty

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

cz.2 "mężczyźni mają też zwyczaj robić krok w tył żeby zyskać gwarancję swojej pozycji.Żaden nie powie " kochanie, muszę mieć pewność na czym stoje." Zamiast tego facet wycofuje się troche, żeby zobaczyć jak się zachowasz.Jeśli zareagujesz emocjonalnie zdobędzie poczucie kontroli nad sytuacją. Jeśli zbyt często będziesz dawała się ponieśc uczuciom dojdzie do wniosku że nie warto się dla Ciebie specjalnie wysilać. Jeśli nie zawsze potrafi przewidzieć jak się zareagujesz, pozostaniesz dla niego wyzwaniem. Daje mu to również coś czego koniecznie potrzebuje : poczucie swobody.Jeśli nie odzywa się do Ciebie trochę dłużej niż zwykle pokaż że nie robi to na Tobie żadngo wrażenia. Takie zachowanie sprawi że nie będzie do końca pewien czy Ci go brakuje. Zacznie się bardziej starać bo nie będzie Cię uważał za kobiete bluszcz. Spróbuj nie zadawać pytań w rodzaju: " dlaczego nie zadzwoniłeś? albo " dlaczego od tygodnia się nie odzywasz?" / ciąg dalszy nastąpi.

cz.1  co się stanie jeśli już na... teksty

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

cz.1 "co się stanie jeśli już na początku dasz mu do zrozumienia, że gotowa jesteś dla niego stanąć na głowie? pomyśl że jesteś desperatką i będzie chciał zobaczyć co jeszcze gotowa jesteś zrobić. Taka jest natura ludzka.Im bardziej pozwolisz sobą dyrygować tym więcej będzie wymagał. Zaczenie Cię testować jak baterie Duracell " ile jeszcze wytrzyma?" "ile z niej moge wykrzesać?" / z książki "dlaczego mężczyźni kochają zołzy.

nadal mam przed oczami nasze... teksty

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

nadal mam przed oczami nasze spotkanie kazde słowo w głowie i to daje mi nadzieje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV