głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 Tylko Ty jesteś moim największym pragnieniem. część 4.Każdy dzień bez niego jest dla niej jak cholerny maraton wiele razy chwytała za słuchawkę bo tak bardzo ma

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
Tylko Ty jesteś moim największym pragnieniem.
Tylko Ty jesteś moim największym... teksty

vanilla07 dodano: 17 sierpnia 2014

Tylko Ty jesteś moim największym pragnieniem.

część 4.Każdy dzień bez niego... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

część 4.Każdy dzień bez niego jest dla niej jak cholerny maraton, wiele razy chwytała za słuchawkę bo tak bardzo marzyła usłyszeć jego głos jednak wiedziała że nie może.Na dzień dzisiejszy nie wyobraża sobie dalszego życia bez niego, życia w niepewności co ją czeka, czy cokolwiek coś. Jest w nim tak zakochana że byłaby w stanie wybaczyć jego zachowanie. Tak, byłabym wstanie, tylko po to by móc być z nim razem. /vanilla07 - milka.

część 3. Dziewczyna nie... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

część 3. Dziewczyna nie spodziewała się że ich kontakt urwie się z dnia na dzień, że będzie jedno wielkie nic. Przecież obiecał odzywać się jak tylko będzie mógł, ona czekała na jego telefon.Dziś mija pięćdziesiąty siódmy dzień a on nie zadzwonił, nie napisał. nie odpisał kiedy napisała co się dzieje.I powiedzcie mi co ta dziewczyna musi przeżywać żyjąc w niewiedzy co ją czeka, jak bardzo musi tęsknić. to jest niewyobrażalne dla Was. potem zdradze Wam dlaczego nie dla mnie. Wracając do niej, najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że postanowiła spęłnić swoją obietnice i zaczekać na niego, moze nie tyle co na niego ale na wrzesień, miesiąc w którym ma nadzieje że wróci i wszystko sie ułoży. Jest zbyt zakochana żeby się poddać.a może zbyt naiwna. Jednego czego może być pewna to tego że nie odpuści, nie przestanie czekać dopóki nie wróci i zobaczy go szczęśliwego z kimś innym.

część 2.Chłopak odezwał się na... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

część 2.Chłopak odezwał się na drugi dzień a wtedy już każdego kolejnego dnia. Nie poptrafili przestawać pisać, dzwonić W zaledwie kilka miesięcy stali się dla siebie bardzo bliscy. Tak bliscy że postanowili być razem. I byli przez 5 miesięcy, zakochani w sobie po uszy.Po drodze mieli trudności ale zawsze byli w tym razem, do końca. Jednak nadszedł dzień w którym on musiał wyjechać na 3 miesiace. Przerażało ich to rozstanie, ale wierzyli że wytrzymają, że ich miłość jest tak wielka że przetrwa wszystko. Jednak oboje wiedzieli że będzie cięzko i że będą tesknili. Podczas ostaniego spotkania wyznali sobie że poczekają na siebie do września, że dalej chcą być razem. On wyjechał a ona musiała ułożyć sobie życie bez niego, dostała się do pracy, uczyła się, spotykała ze znajomymi. Doskonale wiedziała, że jakoś musi funkcjonować. Pierwsze dni odzywał się do niej ona do niego, potem mijały tygodnie a on coraz rzadziej odzywał się. Aż w końcu nastała cisza.cholerna cisza.

część 1. po raz pierwszy widzieli... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

część 1. po raz pierwszy widzieli się znacznie wcześniej w jednym z mieszkań, jednak nie zwracali na siebie uwagi.Z tamtego dnia zapamiętała tylko że jakiś facet pobiegł za nią by przekazać jej cenną informacje. Od tamtego dnia minęły dwa miesiacę kiedy to spotkali się ponownie. Tym razem w innych okolicznościach. Oboje znaleźli się w tym samym miejscu o tym samym czasie. przypadek ? nie sądze. - ja odbieram to jako przeznaczenie. a więc wracając do nich byli na imprezie, tańczyli. Gdy nagle ona spostrzegła że gdzieś już go widziała. Po krótkiej chwili przypomniała sobie tamten dzień. Chłopak poprosił ją do tańca. Oczywiscie nie odmówiła bo uwielbia tańczyć. Minęły dwie piosenki po czym wyszli i rozmawiali. Wtedy tak naprawdę poznali się po raz pierwszy, poznając jego imię. Jednak czas imprezy dobiegł końca jak i rozmowa. Z początku nie myślała, że to będzie dłuższa znajomość w sumie to nic sobie nie myślała.

apeluje że większość moich... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

apeluje że większość moich wpisów jest mojego autorstwa wiec jeżeli kopiujesz przynajmniej podpisz.

. niby to tylko głupia kropka a... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

. niby to tylko głupia kropka a mieści się w niej tysiace słów.

to była jedyna szansa zeby w formie... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

to była jedyna szansa zeby w formie piosenki przemówić do niego, bo nie zasługuje na to zebym odezwała się normalnie .

mogłeś tu być  a ja mogłam być... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

mogłeś tu być, a ja mogłam być przy Tobie.

wiem ze juz zrobiłam wszystko co... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

wiem ze juz zrobiłam wszystko co mogłam zrobići zyje z myslą ze walczyłam do konca o swoją miłosć bez przerwy. nie mogłam go zatrzymać przy sobie , nie udało mi się.

może to ostatni raz  gdy widzę Cię... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

może to ostatni raz, gdy widzę Cię może jutro każde z nas podda się teraz jest najlepszy czas, by użyć słów przecież jutro mogą nie zadziałać już.

jeden krzyk  jedna myśl  a to... teksty

vanilla07 dodano: 15 sierpnia 2014

jeden krzyk, jedna myśl, a to wszystko by znów cieszyć się z wszystkich chwil i rozmawiać bez słów choćby cały ten świat, nagle zawalił się będę walczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV