głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 lubię wspominać każdy Twój wdech wydech na moim ciele i ten wzrok jak na mnie patrzyłeś powodując na twarzy radość i wyłączenie się od całego świata widziałam j

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
lubię wspominać każdy Twój wdech wydech na moim ciele i ten wzrok jak na mnie patrzyłeś powodując na twarzy radość i wyłączenie się od całego świata widziałam już t
lubię wspominać każdy Twój wdech... teksty

vanilla07 dodano: 11 czerwca 2013

lubię wspominać każdy Twój wdech, wydech na moim ciele i ten wzrok jak na mnie patrzyłeś, powodując na twarzy radość i wyłączenie się od całego świata, widziałam już tylko Ciebie, byłeś dla mnie wszystkim i zawsze będziesz. uwielbiałam nasze codzienne rozmowy o wszystkim i o niczym. te silne ramiona, które otulały mnie ciepłym bezpieczeństwem. często wspominam nasze długie wieczorne spacery. nasze żarty. I wiesz co? słyszę jeszcze Twój zabawny śmiech, który pobudza mnie do większej rozpaczy, że już nie mogę Cię mieć! ale bez obawy obiecuje Ci, że któregoś dnia Cię zdobędę i tym razem będziesz dla mnie kimś więcej niż tylko przyjacielem.

bo czasem tak bywa  że człowiek... teksty

vanilla07 dodano: 11 czerwca 2013

bo czasem tak bywa, że człowiek, którego zna się przykładowo głupi tydzień albo dwa tygodnie, staje się kimś, bez kogo obejść się nie można.

bo nie poznaliśmy się po to by o... teksty

vanilla07 dodano: 8 czerwca 2013

bo nie poznaliśmy się po to by o sobie zapomnieć.

to przerażające  jak łatwo i... teksty

vanilla07 dodano: 4 czerwca 2013

to przerażające, jak łatwo i szybko zaczynam czuć się samotna. niby mam obok siebie przyjaciół i znajomych, ale w dni takie jak ten, czuję się po prostu pominięta, zapomniana. nigdzie tak naprawdę nie przynależę, dla nikogo nie jestem numerem jeden, nikt nie myśli o mnie tuż po otworzeniu oczu i tuż przed ich zamknięciem.może to we mnie tkwi jakiś problem? może odtrącam od siebie ludzi? może jestem już na tyle zniszczona od środka, że nikt nie widzi u mnie jakichkolwiek zalet. wiem, że jestem trudna, że mój charakter nie należy do najłatwiejszych, że denerwuję ludzi a moje nawyki są irytujące. czasami sama najchętniej rzuciłabym to w cholerę i tak zwyczajnie skończyła ze sobą, ale nie umiem. brakuje mi odwagi, wciąż tli się we mnie iskierka nadziei, że kiedyś ktoś zauważy w moich oczach to, co tak trudno dostrzec. naprawdę nie proszę o wiele. odrobina akceptacji. tylko tyle.

z czasem przywiązujemy się do... teksty

vanilla07 dodano: 3 czerwca 2013

z czasem przywiązujemy się do innych nieświadomie.

to brak wiary w siebie sprawia  że... teksty

vanilla07 dodano: 3 czerwca 2013

to brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmowania wyzwań.

nie walczyłam  bo uważałam  że... teksty

vanilla07 dodano: 30 maja 2013

nie walczyłam, bo uważałam, że nie ma sensu- jeśli ktos nie może zdecydować się sam na to czego chce, to znaczy, że nie ma po co walczyć.

żyć tak  by przeżyć naprawdę... teksty

vanilla07 dodano: 30 maja 2013

żyć tak, by przeżyć naprawdę każdy dzień, każdą chwilę. przeżyć to wszystko w sobie, a nie obok siebie.

najlepsze rozmowy to te po pijaku. teksty

vanilla07 dodano: 30 maja 2013

najlepsze rozmowy to te po pijaku.

chciałam zadzwonić teraz  nawet w... teksty

vanilla07 dodano: 30 maja 2013

chciałam zadzwonić teraz, nawet w środku nocy. chciałam przeprosić Cię i powiedzieć, że pragnę wrócić do domu i zobaczyć jak na mnie czekasz. wykrztusić, że usiłuję poczuć zapach Twoich perfum w każdym pomieszczeniu w domu. relacjonować to, że mam zamiar położyć się obok Ciebie i spać z Tobą na jednej poduszce, patrząc jak uśmiechasz się do mnie, gdy tylko na Ciebie zerknę. chciałam zadzwonić, by usłyszeć Twój głos i wychwycić w słuchawce moment, kiedy się śmiejesz. marzyłam o tym, by wykręcić Twój numer, żebyś wiedział jak bardzo żałuję. opowiedzieć Ci o tym, jak będziesz spał na mojej klatce piersiowej i o tym, jak przysunę Cię jak najbliżej do swojego serca, tuląc bez przerwy w swoich objęciach. chciałam zadzwonić, powiedzieć, że Cię kocham, tęskniąc za ciepłem Twoich dłoni i dopowiedzieć, że kiedy spojrzałeś na mnie pierwszy raz, widziałam w Twojej tęczówce to, że jesteś Aniołem i od pierwszej sekundy chciałam być blisko Ciebie. I że czułam się wtedy najlepiej na świecie, wiesz.

każdej nocy w moich snach widzę... teksty

vanilla07 dodano: 25 maja 2013

każdej nocy w moich snach widzę, czuję Cię, dzięki temu wiem, że istniejesz.

miłość może dotknąć nas jeden... teksty

vanilla07 dodano: 25 maja 2013

miłość może dotknąć nas jeden raz i trwać całe życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV