głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 mówiłeś mi że każdy następny dzień jest dla Nas szansą gdy tak na prawdę okazywał się kolejnym pogrążeniem. mówiłeś mi że będziesz przy mnie bez względu na wszy

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
mówiłeś mi że każdy następny dzień jest dla Nas szansą gdy tak na prawdę okazywał się kolejnym pogrążeniem. mówiłeś mi że będziesz przy mnie bez względu na wszystko
mówiłeś mi  że każdy następny... teksty

vanilla07 dodano: 9 listopada 2013

mówiłeś mi, że każdy następny dzień jest dla Nas szansą, gdy tak na prawdę okazywał się kolejnym pogrążeniem. mówiłeś mi, że będziesz przy mnie bez względu na wszystko - jednocześnie puszczając moją rękę wtedy, gdy najbardziej tego potrzebowałam. mówiłeś mi, że nie zawiedziesz - a dzisiaj przecież Ciebie przy mnie nie ma.

ile będzie jeszcze nie przespanych... teksty

vanilla07 dodano: 9 listopada 2013

ile będzie jeszcze nie przespanych nocy, wylanych łez, żebym zrozumiała, że odszedłeś naprawdę ?/vanilla007

brakuje mi Ciebie. teksty

vanilla07 dodano: 9 listopada 2013

brakuje mi Ciebie.

chciałabym przestać czuć. teksty

vanilla07 dodano: 9 listopada 2013

chciałabym przestać czuć.

http:  www.youtube.com... teksty

vanilla07 dodano: 9 listopada 2013

http://www.youtube.com/watch?v=TW3W53M96oU polecam. człowiek o wyjątkowym głosie i wielkim sercu.

jest godzina 00.15. siedzi samotnie... teksty

vanilla07 dodano: 9 listopada 2013

jest godzina 00.15. siedzi samotnie pijąc lampkę czerwonego wina, które dostała od niego. z każdą kolejną lampką uświadamia sobie, że go już przy niej nie ma.

w je­sien­no   zi­mowe długie... teksty

vanilla07 dodano: 9 listopada 2013

w je­sien­no - zi­mowe długie wie­czo­ry, w blas­ku księżyca z lam­pką czer­wo­nego wi­na og­rze­wam się myśla­mi o Tobie.

we’re meant to be. teksty

vanilla07 dodano: 8 listopada 2013

we’re meant to be.

część 1.śmiertelny wypadek. była... teksty

vanilla07 dodano: 8 listopada 2013

część 1.śmiertelny wypadek. była sobie kiedyś dziewczyna i jej chłopak. wpadli na pomysł, aby zrobić rundkę po mieście... jednak mieli tylko jeden kask. lecz to było im obojetne. więc pojechali. czuli na swojej skórze delikatny powiew wiatru i cieszyli się tym w pewnym momencie dziewczyna zauważyła, że jej chłopak jedzie coraz szybciej. spojrzała na licznik i zauwarzyła, że jadę już 150km/h. poprosiła swojego chłopaka żeby zwolnił bo ona się boi. chłopak jej odpowiedział -przytul się do mnie i powiedz, że mnie kochasz. dziewczyna mu powiedziała. kocham Cię ponad wszystko mój Skarbie, ale proszę zwolnij.PROSZĘ. chłopak na to odpowiedział - ściągnij najpierw mi kask i załóż go sobie. proszę Cię, on jest mi za ciasny a później mnie przytul i znowu powiedz, że mnie kochasz. dziewczyna założyła kask, przytuliła chłopaka i powiedziała. kocham Cię mój Skarbie ponad wszystko na świecie.

część 2. dzień później pisało... teksty

vanilla07 dodano: 8 listopada 2013

część 2. dzień później pisało w gazecie: dwoje młodych ludzi uderzyło przy prędkości 180km/h w nadjeżdżający samochód. tylko jedna osoba przeżyła. dla jasności - przeżyła tylko dziewczyna... w trakcie jazdy chłopak zdał sobie sprawę z tego, że hamulce nie działają, że zablokował się gaz I nie mają możliwości zwolnić. dlatego kazał swojej dziewczynie założyć jego kask. I kazał jej przytulić się do niego i żeby powiedziała że go kocha. kilka dni później poszła na jego grób. miała oczy pełne łez I nie wiedział jak ma sobie poradzić ze swoim uczuciem. kiedy stanęła przed grobem- zaniemówiła..jednak później usiadła. położyła kwiaty i kask i powiedziała mu, że uratował jej życie.

tymczasowo nie istnieję. teksty

vanilla07 dodano: 7 listopada 2013

tymczasowo nie istnieję.

Just tell me that you will stay. teksty

vanilla07 dodano: 7 listopada 2013

Just tell me that you will stay.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV