głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
urwisx3 Pierdolę to że zabrzmię jak jakaś desperatka. Potrzebuję cię tu i teraz do cholery jasnej brakuję mi twojego dotyku a każda samotna sekunda doprowadza mnie do s

urwisx3

urwisx3.moblo.pl
Pierdolę to że zabrzmię jak jakaś desperatka. Potrzebuję cię tu i teraz do cholery jasnej brakuję mi twojego dotyku a każda samotna sekunda doprowadza mnie do szału.
Pierdolę to  że zabrzmię jak... teksty

urwisx3 dodano: 2 marca 2012

Pierdolę to, że zabrzmię jak jakaś desperatka. Potrzebuję cię tu i teraz do cholery jasnej, brakuję mi twojego dotyku, a każda samotna sekunda doprowadza mnie do szału. I wiem, że teraz pewnie po głowie chodzi ci inna, ale kurwa, przypomnij sobie mnie. Zostań ze mną tak forever and ever.

I jesteśmy w stanie oddać wszystko... teksty

urwisx3 dodano: 29 luty 2012

I jesteśmy w stanie oddać wszystko, co posiadamy teraz, by wrócić do tamtych chwil i odzywać utracone, wyjątkowe, ukochane istoty.

Co mam ci napisać? Że nie... teksty

urwisx3 dodano: 21 luty 2012

Co mam ci napisać? Że nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie? Że gdy rano wstaję, a Ciebie nie ma, dzień jest taki pusty? Że tęsknie? Że kocham? No, co mam napisać?

Budzę się czasem rano z sercem... teksty

urwisx3 dodano: 20 luty 2012

Budzę się czasem rano z sercem pełnym nadziei i ubieram starannie jak na jakieś spotkanie, wierząc, że zakochasz się we mnie na rogu ulicy.

znów ogarnęło mnie to uczucie.... teksty

urwisx3 dodano: 19 luty 2012

znów ogarnęło mnie to uczucie. najpierw nieustający płacz, branie wielkich haustów powietrza, drżące dłonie, podniesione ciśnienie. leżę. łzy spływają mi powoli po skroniach, uspokajam się. tracę kontrolę nad własnym umysłem, czuję dziwny ból przechodzący przez moje ciało. śmieję się do sufitu i mówię: - czemu płaczesz? zawsze mówiłaś, że nigdy nie będzie twój.

Noce są najgorsze. Twój brak... teksty

urwisx3 dodano: 19 luty 2012

Noce są najgorsze. Twój brak, który za dnia jakoś znoszę, w nocy jest niemal nie do wytrzymania. Leżę skulona w łóżku, ocierając co chwile łzy, moczące poduszkę i błagam Boga, aby zwrócił mi Ciebie. Proszę ,aby zrobił coś co sprawi, że znowu zechcesz być częścią mojego świata. Jednak moim prośbą odpowiada głucha cisza, każdego dnia taka sama. Boję się, że którejś nocy ta cisza mnie złamie, a ból zabije.

Bo każde kolejne jutro boli coraz... teksty

urwisx3 dodano: 19 luty 2012

Bo każde kolejne jutro boli coraz bardziej.

  I'm here without you baby But... teksty

urwisx3 dodano: 18 luty 2012

` I'm here without you baby But you're still on my lonely mind `

I za Nikim nigdy bardziej. teksty

urwisx3 dodano: 18 luty 2012

I za Nikim nigdy bardziej.

Ciągle czekam. Może na jeden SMS... teksty

urwisx3 dodano: 18 luty 2012

Ciągle czekam. Może na jeden SMS, może na jedną wiadomość na gadu-gadu, może na jeden znak. Na jeden jedyny cholerny znak od Ciebie, który znaczy więcej niż wszystko inne.

Nie napiszę do Ciebie  bo przecież... teksty

urwisx3 dodano: 9 luty 2012

Nie napiszę do Ciebie, bo przecież między nami już wszystko skończone, również nie chcę abyś wiedział jak mi na Tobie zależy, ale tak bardzo bym chciała usłyszeć co u Ciebie, co robiłeś dzisiaj, jak się czujesz.

Znam to doskonale... teksty urwisx3 dodał komentarz: Znam to doskonale... do wpisu 7 luty 2012
Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 55 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV