głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
undertherainbow Leżał obok niej ich ciała wzajemnie się dotykały. Patrzył się na nią a gdy kazała mu przestać szepnął tylko że kocha się tak na nią patrzeć. Była tak bardzo szc

undertherainbow

undertherainbow.moblo.pl
Leżał obok niej ich ciała wzajemnie się dotykały. Patrzył się na nią a gdy kazała mu przestać szepnął tylko że kocha się tak na nią patrzeć. Była tak bardzo szczęśliw
Leżał obok niej  ich ciała... teksty

undertherainbow dodano: 5 maja 2011

Leżał obok niej, ich ciała wzajemnie się dotykały. Patrzył się na nią, a gdy kazała mu przestać, szepnął tylko,że kocha się tak na nią patrzeć. Była tak bardzo szczęśliwa, bo tak długo go przy niej nie było. Każdego dnia tęskniła za jego ustami, ramionami, uśmiechem. Aż w końcu leży obok niej, chodź to musi jej wystarczyć. Zbliżył się do niej, lecz to wszystko. Serce zaczyna walić jej jak szalone, a w głowie jedna myśl " No całuj !". Bała się, ale tak go pragnęła,że sama to zrobiła. Nie żałowała, bo potem przyszedł niewinny sms, że on uwielbia jak go tak zaskakuje.

to taka przyjemna świadomość  że... teksty

undertherainbow dodano: 5 maja 2011

to taka przyjemna świadomość, że jest ktoś kto przyjdzie do Ciebie kiedy będziesz leżała w łóżku zakatarzona z gorączką, będzie całować Cię w czubek głowy każdego dnia, podczas spaceru splecie swoje palce z twoimi, pocałuje Cię wśród milionów kropel letniego deszczu, zrobi Ci kanapki z serem, zaparzy herbatę z cytryną, da swoją dużą koszulkę, abyś mogła przebrać się z mokrych ubrań, będzie kochać i okazywać to na każdym kroku. to piękne mieć przy swoim boku osobę, którą można nazwać najcudowniejszym darem od losu.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to... teksty

undertherainbow dodano: 3 maja 2011

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to boli. Nie wiesz o tym, że powoli umieram patrząc na nią i na Ciebie. Widzę te uśmiechy, próby przytulenia się,gdy nie patrzę, jak piszecie ze sobą. Mimo tego,że próbujecie to ukryć, ja doskonale wszystko widzę i rozumiem. Właśnie udało Wam się mnie zabić, choć to śmierć bardzo powolna.

nie pisz mi tutaj słodkich słówek... teksty

undertherainbow dodano: 2 maja 2011

nie pisz mi tutaj słodkich słówek, sms'ów, nie spotykaj się ze mną przez cały dzień, nie całuj i nie przytulaj. Nie mów "KOCHAM" skoro masz zamiar się zabawić i zostawić. / maniia
Autor cytatu: maniia

I gdy ujrzałam w wiadomości że... teksty

undertherainbow dodano: 1 maja 2011

I gdy ujrzałam w wiadomości,że uwielbiasz moje oczy i zawsze świetnie całowałam, to łzy mimowolnie zaczęły spływać po policzkach. Cholerny czas przeszły .

przytulił i pocałował. nie mnie. ją. teksty

undertherainbow dodano: 1 maja 2011

przytulił i pocałował. nie mnie. ją.
Autor cytatu: schokoladenfarben

Czemu mnie to nie dziwi ? Skoro za... teksty

undertherainbow dodano: 27 kwietnia 2011

Czemu mnie to nie dziwi ? Skoro za pierwszym razem nie byłam wystarczalna, to dlaczego miałabym być za drugim ? Miałam tą cholerną nadzieję,że teraz będzie inaczej. Myliłam się.

Widzisz  nie potrafię bez Ciebie... teksty

undertherainbow dodano: 25 kwietnia 2011

Widzisz, nie potrafię bez Ciebie żyć. Od tamtej rozmowy minęło kilka dni, a ja już mam pociachany palec, otarty łokieć i krwawiące kolano. Jeszcze niedawno martwiłeś się o mnie i byłeś, abym nic sobie nie zrobiła. Nie ma Ciebie - są bolące rany. I te na kolanie i łokciu wraz z tymi ogromnymi na sercu.

Nie tak wyobrażała sobie to... teksty

undertherainbow dodano: 23 kwietnia 2011

Nie tak wyobrażała sobie to popołudnie. Jadąc w kierunku jego domu, myślała że będzie nieco zazdrosny,że jedzie gdzieś bez niego, bo on dopiero wrócił z pracy. Nie sądziła,że tak zapamięta to popołudnie. Wjeżdżając na podwórko ujrzała jego samochód, jego i ją wtuloną w jego ramiona. Tak, to była jej przyjaciółka z jej chłopakiem. Łza popłynęła po jej lekko zaróżowionym policzku. Dostrzegł ją i podbiegł w jej stronę, lecz ona zdążyła uciec. Pojechała prosto do miejsca,gdzie się poznali i dokładnie tam przepłakała cały wieczór.

Spędziłam u jego boku... teksty

undertherainbow dodano: 20 kwietnia 2011

Spędziłam u jego boku najcudowniejsze chwile. To dzięki niemu uwielbiałam rano wstawać,żeby jak najszybciej go zobaczyć. Jego obecność wywoływała u mnie uśmiech od ucha do ucha. Ale to co dobre szybko mija. Wszystko minęło i jest zupełnie inaczej. Już nie lubię wstawać, ani kłaść się, by noc minęła jak najszybciej. Nie lubię tego, dlatego że wiem,że teraz tak samo jak mnie, to właśnie ją wita rano smsem. To właśnie ją tuli do snu i to na jej twarzy wywołuje szczery uśmiech. Teraz jest już jej, nie mój.

najfajniej jest wtedy  gdy wszyscy z... teksty

undertherainbow dodano: 19 kwietnia 2011

najfajniej jest wtedy, gdy wszyscy z powodu śmiechu leżymy na ziemi trzymając się za brzuch, a łzy w kształcie szczęścia spływają po policzkach.
Autor cytatu: zozolandia

Dosyć często miewa noce  podczas... teksty

undertherainbow dodano: 18 kwietnia 2011

Dosyć często miewa noce, podczas którch siedzi na zimnym parapecie, pijąc Daniels'a, a przy okazji dławi się właśnymi łzami. I tak, to przez Ciebie przystojniaku, to Ty tak na nią działasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV