głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja czyli załamanie i

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja czyli załamanie i upadek
Jestem strasznym nadwrażliwcem.... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 października 2014

Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia, czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja, czyli załamanie i upadek. Niektóre rzeczy widzę trzy razy mocniej niż inni. Tak jak zauważam różne piękne sprawy, tak widzę syf, którego ludzie nie zauważają. Wrażliwość, która daje mi masę możliwości, musi ze mnie wyjść. Jak zaczynam ją w sobie kumulować, to jest źle.

Wsiada do samochodu i odjeżdża. A... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 października 2014

Wsiada do samochodu i odjeżdża. A to oznacza, że mam wolną chatę. Większość nastolatków właśnie w tej chwili wyjmowałaby komórki i zaczynała zapraszać znajomych na najbardziej czadową imprezę roku. Nie ja. Ja po prostu wchodzę do domu, a w mojej głowie rodzi się szatański plan: postanawiam upiec ciasteczka. Taka to już ze mnie zbuntowana nastolatka.

Przyszłość nigdy nie jest taka... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 października 2014

Przyszłość nigdy nie jest taka, jakiej się spodziewamy. Właśnie dlatego jest tak cholernie ekscytująca.

  A co jeśli On już naprawdę o... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 października 2014

- A co jeśli On już naprawdę o Tobie zapomniał? - zapytała przyjaciółka. - Trudno,kiedyś i tak będzie musiał sobie przypomnieć. Może przeczyta moje nazwisko, na którejś stronie kolorowego czasopisma. Albo zobaczy moje zdjęcie pod nagłówkiem 'zaginiona'. Może przechadzając się ze swoją żoną, przez którąś z ulic, ujrzy mój nekrolog. Lub wioząc autem swoje dziecko do szkoły usłyszy w radiu moje imię. Kiedyś na pewno, cokolwiek, nawet najdrobniejszy szczegół, czy to moje inicjały, pierwsze imię, ulubiony kolor, najsmaczniejsza potrawa lub wymarzona sukienka, przypomni Mu o tym, że byłam i kochałam Go tak, jak nikt inny tego już nie zrobi - westchnęłam dopijając filiżankę czarnej kawy.

Nagle człowiek w lustrze  to nie Ty. teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Nagle człowiek w lustrze, to nie Ty.

Trudno żyć z świadomością  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Trudno żyć z świadomością, że spierdoliło się ważną opcję w życiu

Wmówiłam sobie  że ten pocałunek... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Wmówiłam sobie, że ten pocałunek nic nie znaczył. Musiałam,bo przecież tak było. Nic nie znaczył. Dla Ciebie.

Wszystko jest po coś i nic nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Wszystko jest po coś i nic nie dzieje się przypadkiem.

Zakochiwałam się w czarujących... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Zakochiwałam się w czarujących łajdakach. Adorowałam niewłaściwych mężczyzn z niewłaściwych powodów. Sama jestem sobie winna. Cierpię na niesforność serca i nieznośne napady lekkomyślności. Jeśli idzie o samokontrolę, mam luki u podstaw.

Zauważ  że patrząc w tył  nie da... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Zauważ, że patrząc w tył, nie da się iść w przód.

Dlaczego nie mówiłam po prostu... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Dlaczego nie mówiłam po prostu, czego chcę? Bo kiedy z rzadka zdobywałam się na odwagę, żeby to wyjawić, a potem i tak tego nie dostawałam, wpadałam w rozpacz. Chcąc uniknąć owego uczucia, ukrywałam swoje pragnienia i marzenia. Jeśli się z nimi nie zdradzisz, i tak będzie szansa, że się spełnią. To dziwna gra, którą często stosują kobiety, choć niemal zawsze bez powodzenia.

Bez względu na to  co się stanie... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Bez względu na to, co się stanie, trzymaj głowę wysoko. I na miłość boską, ciesz się każdą chwilą albo przynajmniej postaraj się cieszyć pojedynczymi momentami, nawet bólem, nawet przegraną, jeśli tak ma być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV