głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Dlaczego nie mówiłam po prostu czego chcę? Bo kiedy z rzadka zdobywałam się na odwagę żeby to wyjawić a potem i tak tego nie dostawałam wpadałam w rozpacz. Chcą

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Dlaczego nie mówiłam po prostu czego chcę? Bo kiedy z rzadka zdobywałam się na odwagę żeby to wyjawić a potem i tak tego nie dostawałam wpadałam w rozpacz. Chcąc uni
Dlaczego nie mówiłam po prostu... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Dlaczego nie mówiłam po prostu, czego chcę? Bo kiedy z rzadka zdobywałam się na odwagę, żeby to wyjawić, a potem i tak tego nie dostawałam, wpadałam w rozpacz. Chcąc uniknąć owego uczucia, ukrywałam swoje pragnienia i marzenia. Jeśli się z nimi nie zdradzisz, i tak będzie szansa, że się spełnią. To dziwna gra, którą często stosują kobiety, choć niemal zawsze bez powodzenia.

Bez względu na to  co się stanie... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Bez względu na to, co się stanie, trzymaj głowę wysoko. I na miłość boską, ciesz się każdą chwilą albo przynajmniej postaraj się cieszyć pojedynczymi momentami, nawet bólem, nawet przegraną, jeśli tak ma być.

Nie pamiętam nic tak gorzkiego  co... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 września 2014

Nie pamiętam nic tak gorzkiego, co dałoby się porównać z tym, że zakochałam się w człowieku, który nigdy mnie nie kochał.

Zapomnę. Ale weź mi obiecaj  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Zapomnę. Ale weź mi obiecaj, że już nie wrócisz. żebym mogła zapomnieć tak na stałe, bez opamiętania, tak jak smak mojej ulubionej czekolady będzie mi to sprawiać wiele trudności, ale uda mi się.ponowne jej spróbowanie przypomni mi smak. Twój powrót przypomni mi miłość.

Niepotrzebnie wtedy na siebie... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Niepotrzebnie wtedy na siebie spojrzeliśmy.

Nie ścigaj człowieka  który... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania.

Zastanawiam się nad tym wszystkim i... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Zastanawiam się nad tym wszystkim i jak zwykle wraca do mnie wspomnienie wspólnie spędzonego czasu. Cofam się pamięcią do chwili, kiedy się to zaczęło, ponieważ wspomnienia to jedyne, co mi pozostało.

Gdybym miała fajniejszy tyłek... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Gdybym miała fajniejszy tyłek, ładną figurę, dłuższe nogi, różowe szpile i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne mogłabym Cię mieć .

Po co przypominać o czymś  co tak... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Po co przypominać o czymś, co tak bardzo boli, skoro i tak nic się nie zmieni?

Zanim ktokolwiek ci pomoże  musisz... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Zanim ktokolwiek ci pomoże, musisz sam sobie pomóc.

Mam ciężki charakter.  Potrafię... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

Mam ciężki charakter. Potrafię zezłościć się w kilka sekund, płakać z błahych powodów, psuć komuś dzień jeśli sama mam nieciekawy. Biorę wszystko do siebie i odgryzam się kiedy mogę. Nie jestem idealna, nigdy nie byłam i nie będę. Pogodziłam się z tym. Jestem uprzejma dla tych, którzy mnie szanują. I tak już zostanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV