głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Wszystko mi przeszkadza cały świat mnie uwiera i gniecie. Szkoła dom i ten wieczny syf ucz się wracaj do domu bądź grzeczną dziewczynką sprzątaj słuchaj milcz.

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Wszystko mi przeszkadza cały świat mnie uwiera i gniecie. Szkoła dom i ten wieczny syf ucz się wracaj do domu bądź grzeczną dziewczynką sprzątaj słuchaj milcz.
Wszystko mi przeszkadza  cały świat... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2014

Wszystko mi przeszkadza, cały świat mnie uwiera i gniecie. Szkoła, dom i ten wieczny syf - ucz się, wracaj do domu, bądź grzeczną dziewczynką, sprzątaj, słuchaj, milcz.

Nie wiem  czy to ja mam zły humor... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2014

Nie wiem, czy to ja mam zły humor, czy to ludzie są tak cholernie wkurwiający.

minęło półtora roku... nauczyłam... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2014

minęło półtora roku... nauczyłam się spokojnie oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotykam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa .

Każdy miewa w życiu momenty kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2014

Każdy miewa w życiu momenty kiedy musi się zastanowić kim jest i czego chce.

 Co się dzieje z człowiekiem  gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2014

-Co się dzieje z człowiekiem, gdy pęka mu serce? -Nic, zupełnie nic. Przecież żyję, pije herbatę, biorę prysznic, czytam książki, z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu.

A potem zamroziła się. Nie uroniła... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2014

A potem zamroziła się. Nie uroniła jednej kropli łzy. Była jak skała. Miała trzeźwe spojrzenie na życie i na siebie. Postanowiła, że już nikt nigdy jej nie zrani.

Mistrzyni niezdecydowania... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2014

Mistrzyni niezdecydowania, nieambitności i pieprzenia sobie przyszłości, miło mi.

Po prostu żyj. Zobacz  jak się... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 listopada 2014

Po prostu żyj. Zobacz, jak się przejaśniło na dworze, i pozwól, by tak samo przejaśniło się w tobie. Przecież wiesz, że to ty jesteś bogiem wewnętrznej pogody. Produkujesz chmury i pozwalasz padać deszczowi. Chyba już dość.

Zmartwienia i stres w naszym życiu... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 listopada 2014

Zmartwienia i stres w naszym życiu są jak szklanka z wodą. Jeśli o nich myślisz przez chwilę nic się nie dzieje. Jeśli o nich myślisz dłużej, zaczynają boleć. Jeśli myślisz o nich cały dzień, czujesz się sparaliżowany i niezdolny do zrobienia czegokolwiek. Pamiętaj by odłożyć szklankę

Najlepszy chłopak na świecie? ten... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 listopada 2014

Najlepszy chłopak na świecie? ten, który stanie z Tobą na końcu molo i poczeka z Tobą na największą falę, a później śmieje się, że cali jesteście mokrzy. Wszystko po to, żeby zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy.

Mam okropny zwyczaj bawienia się... teksty

tyskaaaaa dodano: 24 października 2014

Mam okropny zwyczaj bawienia się emocjami facetów. Najpierw wszystko ładnie i pięknie, a po miesiącu funduję im przejażdżkę do piekła.

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci... teksty

tyskaaaaa dodano: 24 października 2014

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci powiem co powinnaś. Powinnaś widzieć dziewczynę, przed którą świat stoi otworem, która nie boi się walczyć o swoje pragnienia, i która każdego dnia smaruje chleb marzeniami. Twoim odbiciem powinien być ktoś kto się nie poddaję, dla kogo słowa „nie da się”, to tylko „wymaga więcej czasu”. Uwierz, ten obraz zmarnowanego człowieka nie powinien być Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV