głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Linia karku mężczyzny może zmienić twoje życie. Sposób w jaki grzebie w kieszeniach szukając drobnych może sprawić ze zaskrzeczy Ci serce a dłonie zziębną. To j

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Linia karku mężczyzny może zmienić twoje życie. Sposób w jaki grzebie w kieszeniach szukając drobnych może sprawić ze zaskrzeczy Ci serce a dłonie zziębną. To jak d
Linia karku mężczyzny może... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 listopada 2014

Linia karku mężczyzny może zmienić twoje życie. Sposób, w jaki grzebie w kieszeniach, szukając drobnych, może sprawić, ze zaskrzeczy Ci serce, a dłonie zziębną. To, jak dotyka twojego łokcia albo nie zapiętego guzika na mankiecie swojej koszuli, jest demonem, którego wypuścił, nawet o tym nie wiedząc, i który natychmiast cię opętuje.

Nie nazywaj mnie wredną  bo pod... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 listopada 2014

Nie nazywaj mnie wredną, bo pod wpływem odpowiedniego podejścia potrafię być grzeczna i miła, tylko to jest zbyt wysoki level jak dla ciebie.

Kiedy zaczynasz się zastanawiać... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 listopada 2014

Kiedy zaczynasz się zastanawiać, czy on też o tobie myśli, to znak, że znów spuściłaś swoje psy z łańcucha. Wataha emocji rusza na łowy.

Wszystko zdarza się tylko raz. I... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 listopada 2014

Wszystko zdarza się tylko raz. I nigdy nie wraca. Jeśli będziesz próbowała wskrzeszać przeszłe zdarzenia, ominiesz to, co ma się wydarzyć w następnej kolejności.

A jednak muszę godzić się... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 listopada 2014

A jednak muszę godzić się nieustannie z własnym buntem, rozgniewanym sercem, okaleczonym ciałem, chorą duszą, samotnymi powrotami. Trzeba się z tym pogodzić, bo nie ma innej drogi.

Chcę mieć kota  pieniądze  być... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 listopada 2014

Chcę mieć kota, pieniądze, być szczupła. Tak bardzo, bardzo szczupła. I mądra. Inteligentniejsza, lepsza... Mam dość. Chociaż prawda jest taka, że jestem dobra w wielu rzeczach, nie jestem brzydka... A mimo to czuję się pusta, płytka, paskudna, gruba, głupia... Najgorsza.

Złe rzeczy są jak fale. Zawsze... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2014

Złe rzeczy są jak fale. Zawsze będą się nam przytrafiać i nikt nic na to nie poradzi. To część życia, tak samo jak fale są częścią oceanu. Jeśli stoisz na brzegu, nigdy nie wiesz, kiedy nadpłyną. Ale nadpłyną. Trzeba tylko pamiętać, żeby po każdej z nich wynurzać się z powrotem na powierzchnię, to wszystko.

Wszystko mi przeszkadza  cały świat... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2014

Wszystko mi przeszkadza, cały świat mnie uwiera i gniecie. Szkoła, dom i ten wieczny syf - ucz się, wracaj do domu, bądź grzeczną dziewczynką, sprzątaj, słuchaj, milcz.

Nie wiem  czy to ja mam zły humor... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2014

Nie wiem, czy to ja mam zły humor, czy to ludzie są tak cholernie wkurwiający.

minęło półtora roku... nauczyłam... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2014

minęło półtora roku... nauczyłam się spokojnie oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotykam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa .

Każdy miewa w życiu momenty kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2014

Każdy miewa w życiu momenty kiedy musi się zastanowić kim jest i czego chce.

 Co się dzieje z człowiekiem  gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2014

-Co się dzieje z człowiekiem, gdy pęka mu serce? -Nic, zupełnie nic. Przecież żyję, pije herbatę, biorę prysznic, czytam książki, z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV