głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Po prostu żyj. Zobacz jak się przejaśniło na dworze i pozwól by tak samo przejaśniło się w tobie. Przecież wiesz że to ty jesteś bogiem wewnętrznej pogody. Prod

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Po prostu żyj. Zobacz jak się przejaśniło na dworze i pozwól by tak samo przejaśniło się w tobie. Przecież wiesz że to ty jesteś bogiem wewnętrznej pogody. Produkujes
Po prostu żyj. Zobacz  jak się... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 listopada 2014

Po prostu żyj. Zobacz, jak się przejaśniło na dworze, i pozwól, by tak samo przejaśniło się w tobie. Przecież wiesz, że to ty jesteś bogiem wewnętrznej pogody. Produkujesz chmury i pozwalasz padać deszczowi. Chyba już dość.

Zmartwienia i stres w naszym życiu... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 listopada 2014

Zmartwienia i stres w naszym życiu są jak szklanka z wodą. Jeśli o nich myślisz przez chwilę nic się nie dzieje. Jeśli o nich myślisz dłużej, zaczynają boleć. Jeśli myślisz o nich cały dzień, czujesz się sparaliżowany i niezdolny do zrobienia czegokolwiek. Pamiętaj by odłożyć szklankę

Najlepszy chłopak na świecie? ten... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 listopada 2014

Najlepszy chłopak na świecie? ten, który stanie z Tobą na końcu molo i poczeka z Tobą na największą falę, a później śmieje się, że cali jesteście mokrzy. Wszystko po to, żeby zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy.

Mam okropny zwyczaj bawienia się... teksty

tyskaaaaa dodano: 24 października 2014

Mam okropny zwyczaj bawienia się emocjami facetów. Najpierw wszystko ładnie i pięknie, a po miesiącu funduję im przejażdżkę do piekła.

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci... teksty

tyskaaaaa dodano: 24 października 2014

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci powiem co powinnaś. Powinnaś widzieć dziewczynę, przed którą świat stoi otworem, która nie boi się walczyć o swoje pragnienia, i która każdego dnia smaruje chleb marzeniami. Twoim odbiciem powinien być ktoś kto się nie poddaję, dla kogo słowa „nie da się”, to tylko „wymaga więcej czasu”. Uwierz, ten obraz zmarnowanego człowieka nie powinien być Tobą.

Ktoś powiedział mi kiedyś  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 października 2014

Ktoś powiedział mi kiedyś, że przeznaczenie daje nam w życiu trzech nauczycieli, trzech przyjaciół, trzech wrogów i trzy wielkie miłości. Ta dwunastka jest jednak zawsze zakryta, tak że nie wiemy, kto jest kim, dopóki ich nie pokochamy, nie zostawimy lub nie pokonamy.

Jedyny moment  w którym warto żyć... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 października 2014

Jedyny moment, w którym warto żyć, to dzień dzisiejszy. Zrozumiałam, że każde 24 godziny będą do zniesienia, jeśli nie zatruję ich przeszłością i przyszłością.

Nigdy nie byłam ani całkiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 października 2014

Nigdy nie byłam ani całkiem szczęśliwa, ani całkiem nieszczęśliwa. Nigdy nie byłam kimś całkiem.

Pewnie mi nie uwierzysz jeśli powiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 października 2014

Pewnie mi nie uwierzysz jeśli powiem Ci, że jestem nieśmiała, że się boję, analizuję i za dużo myślę. Nie mam odwagi podejść bliżej. Stoję gdzieś po przekątnej z pół uśmiechem na ustach.

MIŁOŚĆ JEST WSPARCIEM  A NIE... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 października 2014

MIŁOŚĆ JEST WSPARCIEM, A NIE DOPIERDALANIEM SOBIE NAWZAJEM.

Z końcem dnia wyjdź na dwór i... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 października 2014

Z końcem dnia wyjdź na dwór i usiądź na ławce. daj odpocząć złym myślom wprowadź w swój klimat pryzmat nieba. przejmij kontrole nad sobą następnie naucz się na nowo oddychać, bo życie jest piękne wtedy gdy potrafimy dobrze je kontrolować.

Jeżeli chcemy żyć musimy być... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 października 2014

Jeżeli chcemy żyć musimy być odporni na skutki naszych decyzji.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV