głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Pamiętaj że nic nie dzieje się przypadkiem. Nie ma czegoś takiego jak przypadek rozumiesz? To wszystko co się dzieje każda rzecz której doświadczasz jest jedyn

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Pamiętaj że nic nie dzieje się przypadkiem. Nie ma czegoś takiego jak przypadek rozumiesz? To wszystko co się dzieje każda rzecz której doświadczasz jest jedynie
  Pamiętaj  że nic nie dzieje się... teksty

tyskaaaaa dodano: 28 września 2014

" Pamiętaj, że nic nie dzieje się przypadkiem. Nie ma czegoś takiego jak przypadek, rozumiesz? To wszystko co się dzieje, każda rzecz, której doświadczasz , jest jedynie minimalną cześcią dokładnie opracowanego planu. Ten KTOŚ, tam w górze wymyślił Go precyzyjnie. I nie bój się jutra. Bo każda chwila ma w sobie ukryty sens. "

Trzymaj dystans  maleńka. Cokolwiek... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2014

Trzymaj dystans, maleńka. Cokolwiek się zdarzy nie pozwól, by Cię złamało. Możesz się bać, masz prawo, ale nie pozwól sobie upaść. — nigdy

Zaczęłam idealizować. A to jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2014

Zaczęłam idealizować. A to jest bardzo niebezpieczne. Nie dostrzegasz wielu dobrych rzeczy, które cię spotykają, tylko tęsknisz za jakimś wyobrażeniem. I żyjesz oczekiwaniami.

Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2014

Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina , zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz. — Federico Moccia

Wszystko sobie przypomniałam. Jaka... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Wszystko sobie przypomniałam. Jaka byłam naiwnie romantyczna, ile nadziei pokładałam w różnych rzeczach i że teraz nie wierzę już w nic, co ma związek z miłością. Nic nie czuję w stosunku do innych osób. Bo wszystkie uczucia włożyłam w tę jedną noc i odtąd nigdy już nic nie poczułam. Tak jakby tamta noc zabrała mi wszystko i oddała tobie. Z tego powodu jestem oziębła, niestworzona do miłości.

  Nie żałujesz  że ją poznałeś?... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

- Nie żałujesz, że ją poznałeś? - Niby czemu? Z powodu bólu który teraz czuję? Odczuwam żal ale nie żałuję żadnego wspólnego dnia.

Chodzi właśnie o to  żeby się nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Chodzi właśnie o to, żeby się nie przyzwyczaić, bo przyzwyczajenie to koniec. Chodzi o to, żeby nigdy nie nabrać rutyny, bo rutyna to koniec.

Jesteś jedynym człowiekiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Jesteś jedynym człowiekiem, którego pojedyncze spojrzenia, tyle dla mnie znaczą, które spamiętuje pojedynczo jedno po drugim, kojarzę je z chwilą, uczuciem, które mi towarzyszyło w trakcie spotkania się naszych oczu, dniem i okolicznościami, w których to się zdarzyło. Nieważne, jak wiele nowych twarzy poznam i ile na codzień spotyka mnie nowych sytuacji, ja szukam Cię na zakrętach swojego życia i mam nadzieję, że kolejny podmuch wiatru przyniesie mi Twój zapach lub głos. Za każdym też razem, kiedy pomyślę w ten sposób, spuszczam smutno głowę i przypominam sobie, jak dawno wszystko się między nami skończyło, choć na dobrą sprawę wciąż siedzisz w mojej głowie i już tracę rachubę, czy to kwestia mojej wyobraźni, czy może jednak ja też mogłabym być Twoją ciszą.

Przecież to była przeszłość. Nic... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce i beznadziejnie trzeźwe dni. Drapanie za uszkiem i delikatne pieszczoty. Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość.

Od kiedy nie mogę Cię widywać... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2014

Od kiedy nie mogę Cię widywać, zrozumiałem jak bardzo Cię potrzebuję. Od Twojego zniknięcia wszystko wydaje mi się nijakie.

Nosisz w sobie smutek  czujesz... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

Nosisz w sobie smutek, czujesz tęsknotę – ona w tobie mieszka od zawsze, od tak dawna, że nawet już nie pamiętasz, za czym tak tęsknisz.

My nie mamy wpływu na życie  życie... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2014

My nie mamy wpływu na życie, życie na nas ma wpływ

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV