głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Nie jestem idealna przeważnie jak coś sobie planuje to mi nie wychodzi nie potrafię rozmawiać z ludźmi których nie znam dostatecznie dobrze wszystkim się przejm

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Nie jestem idealna przeważnie jak coś sobie planuje to mi nie wychodzi nie potrafię rozmawiać z ludźmi których nie znam dostatecznie dobrze wszystkim się przejmuje
Nie jestem idealna  przeważnie jak... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

Nie jestem idealna, przeważnie jak coś sobie planuje to mi nie wychodzi, nie potrafię rozmawiać z ludźmi których nie znam dostatecznie dobrze, wszystkim się przejmuje, nigdy nie mam pieniędzy, nie potrafię szybko myśleć, jestem uparta jak osioł i uwielbiam jak ktoś mnie do czegoś przekonuje, uwielbiam słodycze, nienawidzę monotonii, kocham herbatę a moje pokłady łez wyczerpały się już dawno.

Można tęsknić za kimś kogo się... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

Można tęsknić za kimś kogo się nigdy nie miało? Za kimś kto nigdy nie był blisko? Za kimś kogo nigdy się nie przytuliło? Za kimś z kim nie spędziło się większości swojego czasu? Za kimś kto nie odwzajemnił uczuć? Można tęsknić za nieznanym?

'zdaję sobie sprawę z ciężkości... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

'zdaję sobie sprawę z ciężkości mojego charakteru. wiem, jak trudnym człowiekiem jestem. potrafię kochać, bez opamiętania, ale też ranić najczulej. ponoć od zawsze byłam bezczelna i pyskata - ja jednak ujmuję to w postaci słowa ' szczerość'. walczę o swoje, i nie daję sobie tego odebrać. mszczę się tylko wtedy, gdy ktoś zrani mnie tak bardzo , że trudno mi się podnieść. kochałam w życiu tak mocno , że ledwie mogłam oddychać. nienawidziłam do takie stopnia , że byłam gotowa zabić. bywam egoistką, cholernie podłą egoistką - ale od czasu do czasu ukazuje się we mnie dobra dusza. ciężko mnie ogarnąć , ale niektórym się to udaje.

W pewnym momencie możesz spotkać... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, w najmniejszych molekułach zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zmiażdżyć.

Wydoroślałam na tyle  aby nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

Wydoroślałam na tyle, aby nie walczyć o zainteresowanie ludzi, którzy po prostu nie chcą mi go dać. Nie warto uganiać się za innymi, to upadlające.

I nagle nienawidzisz siebie... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

I nagle nienawidzisz siebie, nienawidzisz się z całego serca choć jeszcze przed chwilą czułaś się fantastycznie ,czujesz że nie nasz nic, nie nasz nikogo, jesteś nikim.

Nie myśl o tym  jak długą drogę... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

Nie myśl o tym, jak długą drogę masz przed sobą. Nie mierz odległości między startem a metą. Takie rachuby powstrzymają cię przed zrobieniem następnego małego kroczku. Jeśli chcesz zrzucić 20 kilogramów, zamawiasz sałatkę zamiast frytek. Jeśli chcesz być lepszym przyjacielem, odbierasz telefon, zamiast go wyciszać. Jeśli chcesz napisać powieść, siadasz i zaczynasz od jednego akapitu. Boimy się poważnych zmian, ale zazwyczaj mamy dość odwagi, żeby zrobić następny, właściwy krok. Jeden nie-wielki krok, a potem kolejny. To wystarczy, żeby wychować dziecko, zdobyć dyplom, napisać książkę, spełnić swoje najśmielsze marzenia. Jaki powinien być Twój następny, właściwy krok? Nieważne, o co chodzi – po prostu zrób to.

Nie jestem silna. Nie potrafię... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 listopada 2014

Nie jestem silna. Nie potrafię udawać obojętnej. Wręcz przeciwnie - jestem krucha, słaba i wszystko biorę do siebie. I tym samym mam po prostu przejebane .

Jestem po prostu kolejną dziewczyną... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 listopada 2014

Jestem po prostu kolejną dziewczyną, która wierzy w coś, co nigdy się nie wydarzy

Jestem skomplikowana  problematyczna... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 listopada 2014

Jestem skomplikowana, problematyczna i mam zbyt dużo do powiedzenia, a wciąż milczę.

Moje złudzenia  moje błędy. teksty

tyskaaaaa dodano: 27 listopada 2014

Moje złudzenia, moje błędy.

Cierpię przez swoją głupotę  bo... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 listopada 2014

Cierpię przez swoją głupotę, bo to ja za dużo sobie wyobrażałam

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV