głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Dużo się zmieniło przez ostatnie dwa lata. Nie rozmawiamy już ze sobą tak często nie widujemy się i chodzimy różnymi ścieżkami osobno. Nadal jednak noszę Cię w

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Dużo się zmieniło przez ostatnie dwa lata. Nie rozmawiamy już ze sobą tak często nie widujemy się i chodzimy różnymi ścieżkami osobno. Nadal jednak noszę Cię w swoim se
Dużo się zmieniło przez ostatnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 grudnia 2014

Dużo się zmieniło przez ostatnie dwa lata. Nie rozmawiamy już ze sobą tak często, nie widujemy się i chodzimy różnymi ścieżkami, osobno. Nadal jednak noszę Cię w swoim sercu i nigdy nie pozbyłam się tego uczucia.

 Tak to się zaczyna. Spoglądasz na... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 grudnia 2014

"Tak to się zaczyna. Spoglądasz na kogoś, kogo nie widziałeś nigdy przedtem i nagle go rozpoznajesz. To wszystko. Po prostu go rozpoznajesz. Tak to się zaczyna."

wiem że się nie zmieni i chyba to w... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 grudnia 2014

wiem że się nie zmieni i chyba to w nim lube.i to skurwysynstwo i arogancję. nie lubie grzecznych chłopców , nie intersują mnie są zbyt nudni jak oczywiscie dla mnie , lubię czuć niepewność i euforie , lubie czasami rozpłakać się i krzyczeć z bezsilności ja lubie skrajności.

chcę żebyś był moim prezentem na... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 grudnia 2014

chcę żebyś był moim prezentem na mikołajki. żebyś stanął pod moim domem w taki zwykły zimowy dzień opierając się o drzewo uśmiechał pod nosem pisząc zebym wyjrzała przez okno.

Masz talent do zjebania wszystkiego... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 grudnia 2014

Masz talent do zjebania wszystkiego mimo woli.

Najgorsze jest to  że on o mnie nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 listopada 2014

Najgorsze jest to, że on o mnie nie myśli, a ja nie mogę go zapomnieć.

Nie jestem idealna  przeważnie jak... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

Nie jestem idealna, przeważnie jak coś sobie planuje to mi nie wychodzi, nie potrafię rozmawiać z ludźmi których nie znam dostatecznie dobrze, wszystkim się przejmuje, nigdy nie mam pieniędzy, nie potrafię szybko myśleć, jestem uparta jak osioł i uwielbiam jak ktoś mnie do czegoś przekonuje, uwielbiam słodycze, nienawidzę monotonii, kocham herbatę a moje pokłady łez wyczerpały się już dawno.

Można tęsknić za kimś kogo się... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

Można tęsknić za kimś kogo się nigdy nie miało? Za kimś kto nigdy nie był blisko? Za kimś kogo nigdy się nie przytuliło? Za kimś z kim nie spędziło się większości swojego czasu? Za kimś kto nie odwzajemnił uczuć? Można tęsknić za nieznanym?

'zdaję sobie sprawę z ciężkości... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

'zdaję sobie sprawę z ciężkości mojego charakteru. wiem, jak trudnym człowiekiem jestem. potrafię kochać, bez opamiętania, ale też ranić najczulej. ponoć od zawsze byłam bezczelna i pyskata - ja jednak ujmuję to w postaci słowa ' szczerość'. walczę o swoje, i nie daję sobie tego odebrać. mszczę się tylko wtedy, gdy ktoś zrani mnie tak bardzo , że trudno mi się podnieść. kochałam w życiu tak mocno , że ledwie mogłam oddychać. nienawidziłam do takie stopnia , że byłam gotowa zabić. bywam egoistką, cholernie podłą egoistką - ale od czasu do czasu ukazuje się we mnie dobra dusza. ciężko mnie ogarnąć , ale niektórym się to udaje.

W pewnym momencie możesz spotkać... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, w najmniejszych molekułach zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zmiażdżyć.

Wydoroślałam na tyle  aby nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

Wydoroślałam na tyle, aby nie walczyć o zainteresowanie ludzi, którzy po prostu nie chcą mi go dać. Nie warto uganiać się za innymi, to upadlające.

I nagle nienawidzisz siebie... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

I nagle nienawidzisz siebie, nienawidzisz się z całego serca choć jeszcze przed chwilą czułaś się fantastycznie ,czujesz że nie nasz nic, nie nasz nikogo, jesteś nikim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV