głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Czułaś się tak kiedyś? Totalnie niepotrzebna. Jakbyś nie istniala. Taka przerażająca pustka. W sercu. W glowie. W życiu. Wieczny konflikt myśli. Ciągłe zastanaw

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Czułaś się tak kiedyś? Totalnie niepotrzebna. Jakbyś nie istniala. Taka przerażająca pustka. W sercu. W glowie. W życiu. Wieczny konflikt myśli. Ciągłe zastanawianie s
Czułaś się tak kiedyś? Totalnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 grudnia 2014

Czułaś się tak kiedyś? Totalnie niepotrzebna. Jakbyś nie istniala. Taka przerażająca pustka. W sercu. W glowie. W życiu. Wieczny konflikt myśli. Ciągłe zastanawianie się, co by było, gdybyś jednak poszła inną drogą. I żal. Cholerny żal, że już nic nie możesz zmienić. I niby jest okej. Niby stabilnie. Ale tak naprawdę ciągle męczy Cię mnóstwo pytań, na które i tak nigdy nie znajdziesz odpowiedzi. I ukrywasz się przed światem. Odcinasz się od codzienności, od wszystkiego co Cię otacza. Chociaż dobrze wiesz, że to bez sensu. Ale nie potrafisz inaczej. Bo wolisz to niż tłumaczenie każdemu, dlaczego się zmieniłaś. Dlaczego się już nie uśmiechasz w każdej minucie. Bo nie potrafiłabyś odpowiedzieć na te pytania. To zbyt skomplikowane. Czujesz, że jesteś nikim. I to powoli zabija w Tobie tą dawną, radosną, pozytywną Ciebie. Nic nie zmienisz. Życie toczy się dalej. Ale Ty nie dostrzegasz w tym już żadnego sensu

I już od dawna chyba nie było aż... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 grudnia 2014

I już od dawna chyba nie było aż tak źle. Nie chcesz wychodzić z domu. Nie masz na to psychicznej siły. Wychodzisz. Robisz co musisz. Wracasz czym prędzej do domu, którego nienawidzisz, ale większym piekłem okazuje się świat. Przez całą drogę nie marzysz o niczym innym niż o wygodnych ubraniach, związanych włosach, słuchawkach, iPodzie, ostatecznie śnie. Nie chcesz doświadczać życia. Chcesz je przespać, obudzić się kiedy będzie lepiej. Nie chcesz być już tą osobą, której inni oczekują. Chcesz być sobą. Chcesz coś zmienić, ale nie możesz nic. Nikt nie widzi Twoich łez. Obecność ludzi Cię nie cieszy. Ktoś zawiódł, ktoś odszedł. Wydawało Ci się, że taka dusza jak Ty nigdy nie przetrwa bez znajomych. Ludzie, których towarzystwo przynosiło Ci niegdyś największą frajdę, jest dla Ciebie mało ważne. Okazuje się, że możesz żyć bez nich. Gdzie podziały się tamte dni? Kiedy uśmiechałaś się beztrosko wcale nie zaprzeczając fałszywym uśmiechem na zarzut, że jesteś smutna.

Dużo się zmieniło przez ostatnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 grudnia 2014

Dużo się zmieniło przez ostatnie dwa lata. Nie rozmawiamy już ze sobą tak często, nie widujemy się i chodzimy różnymi ścieżkami, osobno. Nadal jednak noszę Cię w swoim sercu i nigdy nie pozbyłam się tego uczucia.

 Tak to się zaczyna. Spoglądasz na... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 grudnia 2014

"Tak to się zaczyna. Spoglądasz na kogoś, kogo nie widziałeś nigdy przedtem i nagle go rozpoznajesz. To wszystko. Po prostu go rozpoznajesz. Tak to się zaczyna."

wiem że się nie zmieni i chyba to w... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 grudnia 2014

wiem że się nie zmieni i chyba to w nim lube.i to skurwysynstwo i arogancję. nie lubie grzecznych chłopców , nie intersują mnie są zbyt nudni jak oczywiscie dla mnie , lubię czuć niepewność i euforie , lubie czasami rozpłakać się i krzyczeć z bezsilności ja lubie skrajności.

chcę żebyś był moim prezentem na... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 grudnia 2014

chcę żebyś był moim prezentem na mikołajki. żebyś stanął pod moim domem w taki zwykły zimowy dzień opierając się o drzewo uśmiechał pod nosem pisząc zebym wyjrzała przez okno.

Masz talent do zjebania wszystkiego... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 grudnia 2014

Masz talent do zjebania wszystkiego mimo woli.

Najgorsze jest to  że on o mnie nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 listopada 2014

Najgorsze jest to, że on o mnie nie myśli, a ja nie mogę go zapomnieć.

Nie jestem idealna  przeważnie jak... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

Nie jestem idealna, przeważnie jak coś sobie planuje to mi nie wychodzi, nie potrafię rozmawiać z ludźmi których nie znam dostatecznie dobrze, wszystkim się przejmuje, nigdy nie mam pieniędzy, nie potrafię szybko myśleć, jestem uparta jak osioł i uwielbiam jak ktoś mnie do czegoś przekonuje, uwielbiam słodycze, nienawidzę monotonii, kocham herbatę a moje pokłady łez wyczerpały się już dawno.

Można tęsknić za kimś kogo się... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

Można tęsknić za kimś kogo się nigdy nie miało? Za kimś kto nigdy nie był blisko? Za kimś kogo nigdy się nie przytuliło? Za kimś z kim nie spędziło się większości swojego czasu? Za kimś kto nie odwzajemnił uczuć? Można tęsknić za nieznanym?

'zdaję sobie sprawę z ciężkości... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

'zdaję sobie sprawę z ciężkości mojego charakteru. wiem, jak trudnym człowiekiem jestem. potrafię kochać, bez opamiętania, ale też ranić najczulej. ponoć od zawsze byłam bezczelna i pyskata - ja jednak ujmuję to w postaci słowa ' szczerość'. walczę o swoje, i nie daję sobie tego odebrać. mszczę się tylko wtedy, gdy ktoś zrani mnie tak bardzo , że trudno mi się podnieść. kochałam w życiu tak mocno , że ledwie mogłam oddychać. nienawidziłam do takie stopnia , że byłam gotowa zabić. bywam egoistką, cholernie podłą egoistką - ale od czasu do czasu ukazuje się we mnie dobra dusza. ciężko mnie ogarnąć , ale niektórym się to udaje.

W pewnym momencie możesz spotkać... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 listopada 2014

W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, w najmniejszych molekułach zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zmiażdżyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV