głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Chcę mieć kota pieniądze być szczupła. Tak bardzo bardzo szczupła. I mądra. Inteligentniejsza lepsza... Mam dość. Chociaż prawda jest taka że jestem dobra w wie

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Chcę mieć kota pieniądze być szczupła. Tak bardzo bardzo szczupła. I mądra. Inteligentniejsza lepsza... Mam dość. Chociaż prawda jest taka że jestem dobra w wielu rz
Chcę mieć kota  pieniądze  być... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 listopada 2014

Chcę mieć kota, pieniądze, być szczupła. Tak bardzo, bardzo szczupła. I mądra. Inteligentniejsza, lepsza... Mam dość. Chociaż prawda jest taka, że jestem dobra w wielu rzeczach, nie jestem brzydka... A mimo to czuję się pusta, płytka, paskudna, gruba, głupia... Najgorsza.

Złe rzeczy są jak fale. Zawsze... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2014

Złe rzeczy są jak fale. Zawsze będą się nam przytrafiać i nikt nic na to nie poradzi. To część życia, tak samo jak fale są częścią oceanu. Jeśli stoisz na brzegu, nigdy nie wiesz, kiedy nadpłyną. Ale nadpłyną. Trzeba tylko pamiętać, żeby po każdej z nich wynurzać się z powrotem na powierzchnię, to wszystko.

Wszystko mi przeszkadza  cały świat... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2014

Wszystko mi przeszkadza, cały świat mnie uwiera i gniecie. Szkoła, dom i ten wieczny syf - ucz się, wracaj do domu, bądź grzeczną dziewczynką, sprzątaj, słuchaj, milcz.

Nie wiem  czy to ja mam zły humor... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2014

Nie wiem, czy to ja mam zły humor, czy to ludzie są tak cholernie wkurwiający.

minęło półtora roku... nauczyłam... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2014

minęło półtora roku... nauczyłam się spokojnie oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotykam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa .

Każdy miewa w życiu momenty kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2014

Każdy miewa w życiu momenty kiedy musi się zastanowić kim jest i czego chce.

 Co się dzieje z człowiekiem  gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2014

-Co się dzieje z człowiekiem, gdy pęka mu serce? -Nic, zupełnie nic. Przecież żyję, pije herbatę, biorę prysznic, czytam książki, z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu.

A potem zamroziła się. Nie uroniła... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2014

A potem zamroziła się. Nie uroniła jednej kropli łzy. Była jak skała. Miała trzeźwe spojrzenie na życie i na siebie. Postanowiła, że już nikt nigdy jej nie zrani.

Mistrzyni niezdecydowania... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2014

Mistrzyni niezdecydowania, nieambitności i pieprzenia sobie przyszłości, miło mi.

Po prostu żyj. Zobacz  jak się... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 listopada 2014

Po prostu żyj. Zobacz, jak się przejaśniło na dworze, i pozwól, by tak samo przejaśniło się w tobie. Przecież wiesz, że to ty jesteś bogiem wewnętrznej pogody. Produkujesz chmury i pozwalasz padać deszczowi. Chyba już dość.

Zmartwienia i stres w naszym życiu... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 listopada 2014

Zmartwienia i stres w naszym życiu są jak szklanka z wodą. Jeśli o nich myślisz przez chwilę nic się nie dzieje. Jeśli o nich myślisz dłużej, zaczynają boleć. Jeśli myślisz o nich cały dzień, czujesz się sparaliżowany i niezdolny do zrobienia czegokolwiek. Pamiętaj by odłożyć szklankę

Najlepszy chłopak na świecie? ten... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 listopada 2014

Najlepszy chłopak na świecie? ten, który stanie z Tobą na końcu molo i poczeka z Tobą na największą falę, a później śmieje się, że cali jesteście mokrzy. Wszystko po to, żeby zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV