głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Doświadczenie nauczyło mnie żeby nigdy nie próbować kontrolować drzwi do własnych uczuć. Są zawsze otwarte. Jeśli ktoś będzie chciał wejść a drzwi będą zamknięt

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Doświadczenie nauczyło mnie żeby nigdy nie próbować kontrolować drzwi do własnych uczuć. Są zawsze otwarte. Jeśli ktoś będzie chciał wejść a drzwi będą zamknięte wyważ
Doświadczenie nauczyło mnie  żeby... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 stycznia 2015

Doświadczenie nauczyło mnie, żeby nigdy nie próbować kontrolować drzwi do własnych uczuć. Są zawsze otwarte. Jeśli ktoś będzie chciał wejść, a drzwi będą zamknięte, wyważy je. Jeśli będzie chciał jednak wyjść - wyjdzie oknem. Chcesz wejść? Zapraszam. Chcesz wyjść? Odprowadzę Cię. Ludzie przychodzą i odchodzą, nie jesteśmy w stanie nad tym zapanować.

Wiem ze nam nie wyjdzie  jestem tego... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 stycznia 2015

Wiem ze nam nie wyjdzie, jestem tego w 100% pewna, ale z tego wszystkiego przynajmniej zostana wspomnienia.

Twój pocałunek o północy... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 stycznia 2015

Twój pocałunek o północy spowodował, ze to był najlepiej skączony i rozpoczęty rok w moim zyciu.

Bez problemu bym Ci powiedziała ile... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 stycznia 2015

Bez problemu bym Ci powiedziała ile dla mnie znaczysz, ale zazwyczaj takie wyznania wszystko psują, kończą się codzienne rozmowy, swobodny sposób pisania, kończy się wszystko, więc po co to psuć? / jachcenajamaice.
Autor cytatu: jachcenajamaice

 Myślałam  że Cię nie zapamiętam... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 stycznia 2015

`Myślałam, że Cię nie zapamiętam, a nie potrafię zapomnieć.
Autor cytatu: male_pieklo

 Mogę wyjechać na koniec świata.... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 stycznia 2015

"Mogę wyjechać na koniec świata. Udawać, że go nie znam. Zablokować wszędzie gdzie to możliwe. Ale wystarczy, że na mnie spojrzy i się uśmiechnie. Po prostu - jedno spojrzenie, jeden uśmiech. Wystarczy. Wyjazdy i blokady na nic. Jestem jego."
Autor cytatu: winnoniewinna

Właściwie to mam już wyjebane.... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 stycznia 2015

Właściwie to mam już wyjebane. Pierdoli mnie co będzie, co mogłam zrobić, a nie zrobiłam ze strachu przed odrzuceniem. Było, minęło, zdarza się i nie ja jedna musiałam powiedzieć 'nara'. Kilka fajnych wspomnień i nic więcej.

I na jaką cholerę wylewasz łzy z... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 stycznia 2015

I na jaką cholerę wylewasz łzy z poduszkę przez jakiegoś frajera?! Przecież dobrze wiesz, że po każdej burzy wychodzi słońce nawet gdy teraz tego sobie nie wyobrażasz. Sądzisz, że poderwiesz następną miłość swojego życia w rozciągniętych dresach i oczach czerwonych od płaczu? Maluj kurwa te paznokcie, rób makijaż i wciśnij się w ulubione ciuchy. Zadzwoń do znajomych, niech przestaną się martwić, że jeszcze chwila i utoniesz w chusteczkach higienicznych. Żyj, po prostu żyj, bo nigdy nie odzyskasz już tego czasu, w którym waliłaś smuty w łóżku, ale możesz to nadrobić i dobrze się bawić. Olej frajera, który poleciał na kawałek nagiego uda. Chcesz mieć męską dziwkę przy sobie? Więcej szacunku do samej siebie, bo możesz mieć każdego ,a ty akurat wybrałaś tego idiotę, który skutecznie niszczył Twój image. Baw się. Cel-zrealizować.

I boję się przyznać  że to... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 stycznia 2015

I boję się przyznać, że to wszystko to fikcja. Że to w co tak uparcie wierzyłam, dzisiaj okazuję się iluzją... Gdy wiem, że jego uśmiech w moim kierunku, którym zwalał mnie z nóg był tylko skutkiem nudy, ćwiczenia najlepszej miny, która działa na dziewczyny, tylko po to, żeby podbić do tej blond niuni.

A co jeśli wpakowałam się w... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 stycznia 2015

A co jeśli wpakowałam się w największe gówno, a ta miłość nie ma mi nic do zaoferowania? Co jeśli nie kocham go tak bardzo, że nawet nie potrafię płakać. Czuję wstręt, i to by było na tyle z moich uczuć do niego.

Ja wiem  że większość dziewczyn... teksty

tyskaaaaa dodano: 1 stycznia 2015

Ja wiem, że większość dziewczyn marzy o skurwielu, który będzie kochał tylko ją. Dla której zrzuci ten pancerz obojętności. Dlatego właśnie tak często nie potrafimy powiedzieć sobie STOP. Złotko, dorośnij. Takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko, skurwiel pozostanie skurwielem, a to, że czasami dołoży do rogów aureolkę niewiele zmienia

Wiesz  na początku było fajnie.... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 grudnia 2014

Wiesz, na początku było fajnie. Odzyskałam wolność. Imprezy, alkohol, nowe przelotne znajomości i znowu czułam, że żyję. Miałam wrażenie, że dobra zabawa to wyznacznik dobrze spędzonego czasu. Pędziłam gdzieś na oślep, od jednego kieliszka do drugiego. Nie tęskniłam, bo przecież miałam grono wielbicieli, a wtedy liczyły się tylko fizyczne doznania. To przyszło znienacka, na krótko, pierdolnęło w momencie i w momencie odeszło. Oto naszła mnie myśl, że chciałabym Ci o czymś opowiedzieć, ale nie mogę, bo przecież sama z Ciebie zrezygnowałam. Wypiłam shota, przeszło, na jakiś czas. Potem zaczęło wracać, mocniej i na dłużej. Teraz? Teraz widzę mój błąd, błąd, którego już nie mogę naprawić. Już nie chcę się budzić gdzieś tam, chcę budzić się obok Ciebie. Nie chcę mówić do kogoś, chcę do Ciebie. Nie chcę seksu, chcę Twojej miłości. Wódka była zabawą, a teraz jest jedynym sposobem na zapomnienie. Żałuję, że musiałam stracić, aby docenić, a doceniłam zbyt późno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV